VALERIE (51): Zamilovala jsem se do kolegy. Vyklubal se z něj ale sukničkář

5 komentářů

Hubert
25. ledna 2023 • 2:39

jj, pravidla musi byt, ale jejich nastavovani je ponekud osidne. Pokud ma byt vysledek, ze je stale sama, tak ma aspon cas nam napsat clanek.My mame aspon co cist a pani ci slecna obdrzi zlateho bludistaka, ale bude stale sama.

Ina
20. ledna 2023 • 17:52

Není to náhodou Pavel z jižní Moravy? 😁

Marek
19. ledna 2023 • 17:30

Když chlap usiluje o ženu - je skoro úchyl a když o ni nemá zájem - tak je impotent apod.
Kolikrát jsem zahlédl výčitku v očích žen a slečen (ono se to tam zaleskne v těch očích) které mi dávaly najevo že by byly přístupné a já jsem se zrovna k ničemu neměl. Protože buď dotyčná ne že by se mi nelíbila ale třeba tam byly i nějaké jiné důvody

Marek
19. ledna 2023 • 17:26

Tak ať se zase odmiluje a je to. A najde si někoho jiného. Speciálně ženy jsou přebornice na to jak ukončit useknout vztah. Průpravu a trénink jistě už má, tak by jí to přeci nemělo činit potíže. Ta Pravděpodobně se ocitla v tom sedmém právě proto, že je resp. byl dotyčný sukničkář a kdyby to byl normální chlap tak by si jí třeba ani nevšiml. Tak ať je ráda aspoň za to (za pozoronost pro ní atraktivního chlapa) . V práci si nezačínat (je dospělá a měla by to vědět)protože když se něco zvrhne tak je problém i v práci.

Anda
15. ledna 2023 • 21:01

To je pouhá variace na vcelku běžný příběh: instinkt varoval, ale zamilovala jsem se a pak zjistila, že pán je sběratel zářezů na pažbě. S pochroumaným srdcem a sebevědomím jsem záležitost ukončila. Nechápu však povzdech Valerie, že už si nic nezačne s nikým z pracoviště. To se založením sukničkáře nemá co dělat. Měla určitě díky stejnému prostředí od pána více péče než seznamkové známosti. Jestli se mu nabourala do mailu, pak je docela zdatný hacker, nevím, kdo dnes nosí hesla na papírku v peněžence. A byl by úplný hlupák, kdyby si všechny favoritky zval do jedné kavárny.

Doporučujeme

Články odjinud