Vanda Konečná je nevyléčitelný romantik

22. 7. 2002
Vanda Konečná je nevyléčitelný romantik
Velmi silně přitahují zpěvačku a herečku z muzikálu Monte Cristo Vandu Konečnou hrady a zámky. "Kdybych se nebála podivných úmrtí a chorob v dávných dobách, tak bych chtěla žít v nějakém zámku. Jsem totiž nevyléčitelný romantik".

Vanda Konečná je nevyléčitelný romantik

Klepněte pro větší obrázek Velmi silně přitahují zpěvačku a herečku z muzikálu Monte Cristo Vandu Konečnou (30) hrady a zámky. "Kdybych se nebála podivných úmrtí a chorob v dávných dobách, tak bych chtěla žít v nějakém zámku. Jsem totiž nevyléčitelný romantik," přiznala se tiskové agentuře Korzo na hradu Bezděz.

"Někdy ale přemýšlím, jak bych to v těch krutých studených místnostech přežila. Jsem totiž chudokrevná a je mi zima i ve Španělsku, kde je průměr čtyřicet stupňů tepla. Mám vždycky chladný nos a studené konečky prstů," konstatovala Vanda.

Téměř každý víkend vyráží zpěvačka se svým přítelem na nějaký hrad. "Sama bych si netroufla, protože mám staré, nemožné auto, ale můj přítel má stejnou zálibu jako já. V okruhu dvou set kilometrů od Prahy mám už všechno prochozený," pochlubila se Vanda, která ještě během svého působení v Košicích byla členkou tělovýchovné jednoty. Považuje se za zdatnou turistku, protože během dvanácti let prochodila nejen Čechy a Slovensko, ale i Alpy.

Během sezóny ale Vanda moc na výlety čas nemá. Loni tak měla volné jenom dva víkendy. "Nyní mám před sebou ještě dva měsíce volna, takže si to užiju," těší se zpěvačka.

zdroj: Korzo
foto: Korzo - Nevyléčitelná romantička Vanda Konečná by se do dávných dob chtěla vrátit. Na hradě Bezděz pózuje s muzikálovým kolegou Bohušem Matušem

Témata článku:   

Komentáře

Přečtěte si také

Horoskopy

Milí Býci, ani druhý pracovní den nepřinese vytoužené zlepšení. Ba naopak, jste přepracovaní a povinnosti zvládáte jen z posledních sil. Měli byste si odpočinout anebo řešit své problémy…

Nejčtenější články

Doporučujeme