Vaňková a Hůlka: Konec velké lásky, rozcházejí se!

4. 11. 2009
Vaňková a Hůlka: Konec velké lásky, rozcházejí se!
Zpěvák Daniel Hůlka (42) se rozešel se svou mladičkou přítelkyní Šárkou Vaňkovou (22). Důvod? Ten Dan nechce prozradit. Podle mínění jeho kamarádů byla Šárka příliš mladá a Dana chtěla mít jen pro sebe.

Daniel Hůlka, o kterém média spekulovala, že se nervově zhroutil, nyní utíká do Řecka, aby si tam odpočinul a pročistil hlavu. "Rozchody patří k životu, nejsou samozřejmě nic příjemného, ale tak už to chodí," řekla Korzu posmutněle Šárka.

Je na ní vidět, že se z rozchodu bude těžko vzpamatovávat. Celá situace je o to složitější, že bývalí milenci hrají v nově připravovaném muzikálu Baron Prášil. Šárka dokonce bude Danovou služkou.

V podobné situaci se ocitnou i další tři protagonisté muzikálu. Pepa Vojtek bude mít na scéně dokonce dvě "bývalky" a matky svých dvou dětí. Sabinu Laurinovou, které se nepodařilo ho dovléct k oltáři, a Libušku Vojtkovou. A aby toho nebylo málo, v muzikálu tančí i současná Pepova partnerka Jovanka Skrčeská.

Témata článku:   

Komentáře Zobrazit celou diskuzi

Přečtěte si také

Horoskopy

Vstup do nového pracovního týdne nebude zrovna ideální, nicméně se vám podaří prolomit smůlu v jiných oblastech. Díky síle novoluní si ujasníte priority a nepodlehnete panice. I když je…

Nejčtenější články

Doporučujeme