Vánoce o něco dřív s Coca-Colou!

11. 12. 2000
Vánoce a zimní radovánky se nezadržitelně blíží. Oslavit jejich kouzlo a veselí v ulicích měst se již tradičně rozhodla značka oblíbeného nápoje Coca-Cola.

Vánoce o něco dřív s Coca-Colou!

 Vánoce a zimní radovánky se nezadržitelně blíží. Oslavit jejich kouzlo a veselí v ulicích měst se již tradičně rozhodla značka oblíbeného nápoje Coca-Cola. Obří červený kamion s vánočním překvapením přijíždí pobavit malé i velké. Po celý prosinec bude speciálně upravený kamion křižovat celou Českou republiku. Na jeho zastávkách mohou děti nahlédnout do soukromí samotného Santa Clause a posedět s ním třeba před krbem a nazdobeným stromečkem v jeho obýváku! Santa Claus si s sebou také vozí pomocníka - ledního medvěda, který děti naučí stavět iglů, kam se mohou na chvíli schovat před zimním mrazíkem. Kdo se nechce jen dívat může vyzkoušet své štěstí a dovednosti v soutěžích ve zpívání, stavění puzzle či hře s obrázkovými kostkami. Odměna odvážné nemine: papírové skládačky kamionu, klíčenky s obrázkem ledního medvěda, čokoládové figurky a samozřejmě lahodná Coca-Cola.

Zastavte se na toulkách vánočním městem u magického červeného kamionu a vychutnejte si osvěžující Coca-Colu. Chutná tak dobře� i o vánocích!

Kde se můžete s obřím kamionem Coca-coly setkat:

v Mladé Boleslavi, Příbrami, Plzni, Ťstí nad Labem, Liberci, Olomouci, Frýdku-Místku, Opavě, Ostravě, Zlíně, Brně, Hradci Králové, Pardubicích a Praze

Témata článku:   

Komentáře Zobrazit celou diskuzi

Přečtěte si také

Horoskopy

V zaměstnání se necítíte dobře, ale své vnitřní dojmy si necháte pro sebe. Dnes se vám podaří něco, čím vytřete šéfovi zrak. Už se k vám nebude chovat odporně! To si fakt nezasloužíte.…

Nejčtenější články

Doporučujeme