Vánoce o něco dřív s Coca-Colou!

11. 12. 2000
Vánoce a zimní radovánky se nezadržitelně blíží. Oslavit jejich kouzlo a veselí v ulicích měst se již tradičně rozhodla značka oblíbeného nápoje Coca-Cola.

Vánoce o něco dřív s Coca-Colou!

 Vánoce a zimní radovánky se nezadržitelně blíží. Oslavit jejich kouzlo a veselí v ulicích měst se již tradičně rozhodla značka oblíbeného nápoje Coca-Cola. Obří červený kamion s vánočním překvapením přijíždí pobavit malé i velké. Po celý prosinec bude speciálně upravený kamion křižovat celou Českou republiku. Na jeho zastávkách mohou děti nahlédnout do soukromí samotného Santa Clause a posedět s ním třeba před krbem a nazdobeným stromečkem v jeho obýváku! Santa Claus si s sebou také vozí pomocníka - ledního medvěda, který děti naučí stavět iglů, kam se mohou na chvíli schovat před zimním mrazíkem. Kdo se nechce jen dívat může vyzkoušet své štěstí a dovednosti v soutěžích ve zpívání, stavění puzzle či hře s obrázkovými kostkami. Odměna odvážné nemine: papírové skládačky kamionu, klíčenky s obrázkem ledního medvěda, čokoládové figurky a samozřejmě lahodná Coca-Cola.

Zastavte se na toulkách vánočním městem u magického červeného kamionu a vychutnejte si osvěžující Coca-Colu. Chutná tak dobře� i o vánocích!

Kde se můžete s obřím kamionem Coca-coly setkat:

v Mladé Boleslavi, Příbrami, Plzni, Ťstí nad Labem, Liberci, Olomouci, Frýdku-Místku, Opavě, Ostravě, Zlíně, Brně, Hradci Králové, Pardubicích a Praze

Témata článku:   

Komentáře Zobrazit celou diskuzi

Přečtěte si také

Horoskopy

Pokud patříte mezi ty, kteří jsou dávno zadaní, nepřijdete dnes rozhodně zkrátka ani vy. Vaše vzájemné fyzické pouto totiž právě nabírá na intenzitě a navíc vám v tuto dobu Venuše…

Nejčtenější články