Vánoce s Atlasem

1. 12. 2000
V jedné české písni se zpívá čas letí jako bláznivý.....Když se nad tím zamyslím, nezbývá mi než jen konstatovat, že je to úplná pravda. Ještě nám v paměti nezapadly vzpomínky z léta a z dovolených a Vánoce již klepou na dveře.

Vánoce s Atlasem

V jedné české písni se zpívá čas letí jako bláznivý.....Když se nad tím zamyslím, nezbývá mi než jen konstatovat, že je to úplná pravda. Ještě nám v paměti nezapadly vzpomínky z léta a z dovolených a Vánoce již klepou na dveře. O Vánocích se říká, že jsou to svátky klidu, míru a pohody. Ale abychom je opravdu v pohodě prožili, měli bychom si alespoň trochu usnadnit ten předvánoční blázinec, který každý ( lépe řečeno každá) z nás tak dobře zná.

 

Vedle vánočního úklidu, pečení cukroví, shánění vánočního stromku nás neustále pronásleduje pocit, že nestihneme nakoupit včas dárky pro naše blízké. Často prožíváme několik posledních dnů před Štědrým dnem honbou po obchoďácích a vlastně ani nevnímáme tu nádhernou atmosféru očekávání blížících se Vánoc a jejich pravý smysl nám tím uniká.

 

Aby pro vás byla ta letošní příprava Vánoc jednodušší, připravil atlas.cz speciální stránky věnované vánočním svátkům. Na novém vánočním serveru vanoce.atlas.cz naleznete službu dárkový poradce - ta vám pomůže vybrat dárky (zadáte věkovou kategorii a pohlaví obdarovávaného a zaškrtnete oblast(i) jeho zájmů, poté se vám zobrazí doporučené dárky včetně odkazů přímo na virtuální prodejny, kde je možné je ihned zakoupit), také přehled vánočních tradic včetně vánočních příběhů pro děti. V sekci recepty se vám zobrazí přes 100 různých receptů na vánoční jídla, cukroví, nápoje a sami můžete přispět svým vlastním receptem (připomínám, že i Dáma vaří pro vás na adrese vareni.dama.cz, kde se můžete bohatě inspirovat zajímavými recepty, včetně těch vánočních). Vybrat si zde můžete i vánoční přání či citát a někomu ho poslat. A protože bychom o Vánocích měli myslet i na ty, kteří neusednou v rodinném kruhu ke štědrovečernímu stolu  je součástí serveru i aukce, jejíž výtěžek bude věnován na konto SOS dětských vesniček. Vaše děti tu mají zase možnost poslat dopis Ježíškovi s přáním, co by nejraději našly pod stromečkem.

Využijte Internetu pro usnadnění vánočních příprav a vychutnejte si předvánoční atmosféru bez zbytečného shonu, aň může platit to krásné ........." po roce Vánoce, Vánoce přicházejí, šňastné a veselé".

Témata článku:   

Komentáře

Přečtěte si také

Horoskopy

Dechberoucí sobotní den je na dosah ruky. Máte ho ve svých rukou. Pro svobodné to bude jednoduché, protože se s přáteli vydají za dobrodružstvím bez hádek. Zato zadaní na sobě musí…

Nejčtenější články

Doporučujeme