Vánoce se blíží: ušetřete čas nakupováním online

7. 10. 2019 Prezentace klienta
Vánoce se blíží: ušetřete čas nakupováním online
I když o tom možná nechcete ani slyšet a užíváte si barev podzimu, Vánoce jsou skoro za dveřmi.

Máte strach z předvánočního shonu? Nákupy, vaření, pečení, návštěvy, úklid, jak to všechno jenom stihnout? Nakupte letos všechny dárky online v pohodlí domova. Poradíme vám, jak to udělat bezpečně a bez obav.

Online nákupů se bát nemusíte

Nákupy na e-shopech opravdu frčí. Proč se trmácet do přeplněných obchodních center a přehrabovat se v neuklizených regálech? Udělejte to letos jinak. Pořiďte všechny vánoční dárky online. Snad všechno se dá dnes už pořídit v e-shopech a není třeba se takových nákupů obávat. I na nákupy online se vztahují stejná pravidla, jako kdybyste zboží kupovali v obchodě. Máte právo na vrácení koupených věcí do 14 dnů i dvouletou záruku. Některé e-shopy dokonce nabízejí prodlouženou reklamační lhůtu. E-shopy navíc oplývají daleko větším výběrem zboží a jsou často doplňovány, na rozdíl od kamenných obchodů, kde vás může potkat zklamání třeba v podobě chybějící velikosti. Pokud u vás i přesto převládají obavy, zkuste novou službu odložené platby.

Zboží objednejte, ale zaplaťte později

Odloženou platbu představila nově i společnost MALL.cz pod názvem MALL Pay. Jedná se o typ platby online, díky níž si můžete zboží objednat, ale zaplatit ho až ve chvíli, kdy ho pořádně vyzkoušíte a prohlédnete. Pokud zásilka nebude podle vašich představ, zboží v klidu vrátíte. Za tuto službu navíc nezaplatíte vůbec nic. Je to úplně zdarma. Na vrácení zboží nebo jeho zaplacení máte 14 dní.

I když by se podle názvu mohlo zdát, že tuto službu využijete jen na portálu MALL.cz, není tomu tak, opožděnou platbu nabízí již několik dalších e-shopů, jako třeba parfemy.cz nebo prozdravi.cz

Díky odložené platbě můžete také svou peněženku ušetřit zbytečných výdajů. Kolikrát se vám stalo, že jste si na internetu pořídili nový kousek do šatníku, který vám ale úplně neseděl? Jenže raději, než byste ho vrátili a čekali na své peníze, nechali jste si jej. V případě odložené platby se nevrácených peněz bát nemusíte. Za oblečení prostě zaplatíte později, nebo jej vrátíte do 14 dnů a nezaplatíte za něj vůbec. Ušetřené peníze neváhejte vložit na výnosný spořící účet.

Vánoce budou letos klidnější

Teď už do obchodů opravdu nemusíte. Všechny dárky pořiďte online a užijte si pohodovou atmosféru s rodinou. Bojíte se front na poště? Zvolte jinou možnost dopravy. Dnes už každý e-shop nabízí na výběr z různých druhů doručení zboží. Využít můžete jiných přepravních služeb nebo různých úložišť a zásilkoven. Online nakupování zdar!

 

Horoskopy

Občas jste nevypočitatelní, a proto se držíte zpátky. Máte pocit, že se něco chystá, protože o vaše názory a rady není takový velký zájem. Některé věci byste si měli nechat pro sebe a…

Nejčtenější články

Doporučujeme