VÁNOCE SLAVNÝCH: Kde a jak slaví celebrity? Co dostávají pod stromeček?

21. 12. 2015
Jaký je rozdíl mezi vašimi svátky a svátky hollywoodských hvězd? Jsou slavné celebrity opravdu tak výjimečné, jak se na první pohled zdá?

Vánoční stromečky slavných se od těch našich příliš neliší. Převládají na nich tradiční zlatočervené ozdoby a jejich vzrůst nepřesahuje velikost XXL. Většinou nade dveřmi nechybí ani tradiční jmelí. To vše najdete například doma u Nicol Richie, Kate Hudson či Poppy Delevingne . Ovšem najdou se i hvězdy, které rády prezentují svůj luxus a bohatství. Beyonce a Igga Azalea mívají stromek zdobený pompézními dekoracemi a musí sahat až po strop. Skromnější, za to kýčovitý stromeček zpěvačky Christiny Aquilery je opravdu vánoční. "Mám ráda, když jsou Vánoce přehnané, se spoustou dárků, světel, lampiček, prskavek a vánočních ponožek plných sladkostí. “ U stromečku se podle ní prý musíte cítit skoro jako venku pod hvězdami.

Klepněte pro větší obrázekKlepněte pro větší obrázekKlepněte pro větší obrázek

S kým budou celebrity trávit Vánoce?

Pamela Anderson byla provdaná za Tommyho Leea , s nímž má dva syny, Kida Rocka a Ricka Salomona. Rozvedla se po roce soužití. To ji prý dokonale poučilo a tvrdí, že ji k oddávajícímu úředníkovi už nedostane nikdy žádný muž. „Manželství mám dost a do nového vztahu se neženu, proto Vánoce strávím doma se svými syny,“ přiznala osmačtyřicetiletá veganka bojující za práva zvířat.

Také zpěvák Robbie Williams nemá na svátky dům plný lidí, neboť jak sám tvrdí: "Musím najít ještě tu pravou, abych nebyl během Vánoc opuštěný." Takže dokud ji nenajde, zůstává sám s dárky, které si nadělí. Za to zpěvačka Pink si s partnerem hlavu neláme a těší se spíš na štědrovečerní jídlo. U stolu samozřejmě nebude chybět její psí miláček, kterému vždy osobně vaří.

Ovšem ne každá celebrita má vánoční svátky jen tak „na půl“, jako předchozí nešťastníci. Třeba Beckhamovi pořádají ve svém domě vánoční večírek. Přesto, že během roku zve slavný manželský pár na své párty i několik set lidí, na Štědrý den udělají výjimku. Mezi pozvanými budou jen členové širší rodiny.

Kontroverzní Vánoce budou pravděpodobně na britském královském dvoře. Podle urozeného protokolu by měla jít celá královská rodina nejprve na mši a poté na společné formální pohoštění. Jenže již vloni siKate Middleton prosadila, že společný oběd s královnou Alžbětou vynechají kvůli dětem, a zbytek dne strávili doma ve společnosti svých rodičů a sestry Pippy . Alžběta to prý nesla dost těžce a očekávalo se, že letos bude na oplátku chtít, aby bylo zase po jejím. Jenže má smůlu. William už oznámil, že se s Kate a dětmi účastní tradiční mše, ale oběd místo královského oběda se se uchýlí na své sídlo Anmer Hall, kde zbytek dne stráví s Middletonovými.

Kde slaví Vánoce slavní (a bohatí)?

Zatím, co mnozí z nás tráví zimu klasickým "chladným" způsobem, celebrity na to jdou z opačného konce. Nejkrásnější svátky v roce si užívají v teplých destinacích, kde se oddávají ani ne tak vánočním, ale spíš letním radovánkám.

Ještě v dobách velké lásky v brazilském Riu de Janeiro trávil Vánoce Tom Cruise s Katie Holmes. Zdejší atmosféra je odlišná od té, na jakou jsme zvyklí my. Přesto se příjemné svátky dají strávit i v této lokalitě, kde je příjemné slunečné počasí. Brazílie patří k silně nábožensky založeným zemím, takže věřící tam i navzdory deficitu sněhu připraví vždy krásnou sváteční atmosféru.

Spojení elegance a noblesy. To je přesně to, co nabízí kanadská destinace Fairmont Chateau. V luxusním hotelu Whistler strávili vánoční prázdniny například Justin Timberlake nebo Heidi Klum s rodinou. Fairmont se nachází uprostřed hor a kromě nádherných výhledů nabízí i skutečně skvělé podmínky pro zimní dovolenou. Zařízení hotelu je laděno do historického stylu a sváteční večeře v jejich nádherně zařízené jídelně patří k těm nejkrásnějším vzpomínkám z uplynulého roku.

Herečka Cate Blanchett tráví svátky s celou rodinou ve své rodné Austrálii, proto místo tradičního krocana v troubě připravují hlavní večerní chod venku na grilu. "Obvykle trávíme Vánoce někde jinde, ale tento rok je děláme doma, což je opravdu vzrušující. Máma úžasně vaří, takže budeme hodně jíst a hlavně, sejdeme se všichni pěkně pohromadě."

To Paris Hilton prý zůstane letos pěkně doma a pozve si všechny kamarády, kteří jsou z nějakých důvodů bez vlastních rodin. "Nikdo by neměl být na Štědrý den sám, " projevila miliardářka nebývalou míru empatie. Proč ne, vždyť pár dalších večeří ji určitě nezruinuje.

A na řadu nyní přichází exotika. Vánoce na krásných plážích v blízkosti moře jsou pro Jennifer Lopez, Fergie nebo Leonardo di Caprio téměř samozřejmostí. Ti se totiž všichni zhlédli v populárním mexickém středisku Los Cabos, kde je nádherná příroda a úžasné skály, které lemují pobřeží. Inu, každý nemusí bílé Vánoce.

Co jim nadělí Ježíšek?

Můžete se vsadit, že to nebude jen „nějaká“ kabelka, šaty od Versaceho či nablýskaný kabriolet. Kdepak, celebrity si nadělují diamanty (ty na ceně neztrácejí, ba naopak), a vymýšlejí dárky typu „modré z nebe“. Tak třeba oscarový Ben Affleck údajně totiž dal kdysi zpěvačce Jennifer Lopez pod stromeček záchodovou mísu, která byla celá posázená drahokamy za několik miliónů korun. I playboy Jude Law je romantik tělem i duší. Své bývalé partnerce Sieně Miller prý věnoval zrenovovaný klavír a do něho ukryl diamantově-safírový prstýnek v hodnotě 4 miliónů korun.

Důkazem, že je pro hollywoodské hvězdy absolutně fádní kupovat klasické dárky jako domy, auta či drahé šperky je Angelina Jolie , která se rozhodla Bradovi koupit rovnou vodopád. A jaké nápady na vánoční dárky mají slavné hvězdy letos? Necháme se překvapit, až dárky vybalí. Zcela jistě si užijí takové „skromné, romantické“ Vánoce.

Dáma.cz je na facebooku. Přidejte se k nám!

Témata článku:   

Komentáře

Přečtěte si také

Horoskopy

Říká se, že pokud je na sv. Jakuba sluníčko, tak bude v zimě sněžit. Od rána sledujete oblohu a doufáte, že je před vámi krásný den. Mohli byste vyrazit na výlet za poznáním. Vydejte se na…