Vánoční dárek pro kamarádku i maminku: 30 nejlepších kosmetických sad

6. 12. 2019
Sháníte dárek pro blízké ženského pohlaví a stále nemůžete narazit na nic vhodného? Zkuste se poohlédnout po kosmetických dárkových sadách! V obchodech jich najdete nepřeberné množství a některé vypadají opravdu pěkně, navíc jsou praktické. Kde mají ty nejlepší?

Dárek pro ženy

Kosmetickým balíčkem se nedá téměř nic zkazit. Stačí pouze vytipovat, zda si žena, kterou kosmetickou sadou chcete obdarovat, potrpí spíš na dekorativní produkty, krémy, nebo parfémy, a pak už jen stačí vybírat.

V obchodech najdete například balení obsahující přípravky k péči o obočí, sadu laků na nehty nebo sadu lesků na rty. Nabízí se také pleťové nebo tělové řady či péče o vlasy. Chcete-li do dárku investovat větší částku, můžete se poohlédnout po parfémech nebo například po elektrických čisticích kartáčích na pleť. Jakou dárkovou sadu si vyberete?

Inspiraci najdete v naší galerii v úvodu článku, kde jsme našli 30 zajímavých sad!

A jak správně zabalit dárek? Podívejte se na video:

Témata článku:   

Komentáře Zobrazit celou diskuzi

Přečtěte si také

Horoskopy

Obloukem se vyhýbejte neuváženým výdajům, mohly by vám zkomplikovat život. Nejste v pozici, abyste mohli utrácet, a to se během května příliš nezmění. Držte se při zemi a ve všem hledejte…

Nejčtenější články

Doporučujeme