Vánoční dárky pro partnera, dědu, syna i bratra: Kosmetické i holicí sady

30. 11. 2018
Vybírání dárků mužům může být občas složitá disciplína. Jestli nevíte, kudy kam, a tápete, co nadělit pod vánoční stromeček nejen partnerovi, ale i bratrovi, tatínkovi či dědovi, zkuste se zaměřit na kosmetické sady.

 

Kosmetická sada pro muže je dárek, který se nikdy neztratí. Hodí se jak pro partnera, tak pro bratra, dědečka, syna či kamaráda. U partnera je pak výhodou, že si můžete sama zvolit, jak vám bude vonět! Vybírat můžete mezi sadami, které obsahují třeba jen sprchový gel, šampon a deodorant, nebo se zaměřit na ty dražší, kde najdete například i parfém.

Nemusíte ale zůstat jen u kosmetiky. Jako dárek pro muže se hodí i jiné věci, co takhle sada na holení či zastřihovače vousů a vlasů? I tu muži jistě ocení. Existují také nejrůznější sady na zastřihování chloupků na místech, kde by být neměly, jako jsou uši či nos.

Pokud si váš partner pěstuje plnovous, i tady existuje řešení. V dnešní době se totiž už vyrábějí šampony, kondicionéry a krémy určené přímo na vousy, díky kterým se jeho plnovous bude snáze upravovat, bude lesklý a hlavně hebký, což oceníte zejména vy při polibcích!

Více inspirace hledejte v naší galerii v úvodu článku!

Témata článku:   

Komentáře

Přečtěte si také

Horoskopy

Světový den cestovního ruchu byl sice včera, ale vy ho oslavíte svým způsobem až nyní. Den volna si užijete při cestování a výletech s rodinou či kamarády. Rozhodně neseďte jen doma a…