Vánoční feng shui úklid: Vyhoďte, co vás netěší

6. 12. 2016
Vánoční feng shui úklid: Vyhoďte, co vás netěší
Ano, většinou před Vánoci alespoň trochu poklidíme. Chceme se tu cítit dobře. Není třeba ale pobíhat zběsile s prachovkou a vyšilovat, zkuste se pro jednou podívat na úklid z trochu jiného úhlu a uvidíte, že zaznamenáte až zázračný efekt.

Na co nemá padat prach

Před koncem roku všichni rekapitulujeme, co jsme udělali, co se povedlo a co ne, můžeme totéž udělat i se vším, co máme doma. Projděte místnost po místnosti. U každé věci, kterou tam máte, si položte tyhle otázky: Používám je? Dělají mi radost? Jsou funkční? Jaké myšlenky mne napadnou, když takovou věc vidím? Buďte k sobě poctiví. Váš byt je jako vaše větší tělo a vy v něm nepotřebujete mít nic, co vám jednoznačně nedělá radost a potěšení. Právě kvůli takovým věcem jste se možná doma necítili úplně ve své kůži. Ve chvíli, kdy se zbavíte starých nepotřebných věcí, uvolní se vám v bytě místo pro něco krásného, nového, na co by jinak nebylo místo.

Témata článku:   

Komentáře

Přečtěte si také

Horoskopy

Nedá se říct, že byste byli na pracovišti konfliktní, ale ani nevycházíte nikomu vstříc. Je toho na nás mnoho a tlačí vás čas. Máte strach, že nezvládnete odevzdat zadanou práci, což je…

Nejčtenější články

Doporučujeme