Vánoční klasika Sám doma: Jak dnes vypadají hrdinové legendární komedie?

17. 12. 2020
Dnes již kultovní komedie Sám doma nechybí v televizních programech na Vánoce snad žádný rok od té doby, co v roce 1990 spatřila světlo světa. Jak se za posledních třicet let změnili hlavní herci a co dnes dělají?

Macaulay Culkin (40)

Když se poprvé objevil americký herec na televizních obrazovkách v trháku Sám doma, bylo mu teprve deset let. Role Kevina McCallistera ho vyšvihla na výsluní a rázem se z něj stala oblíbená dětská hvězda. Stejně tak pro něj bylo úspěšné pokračování Sám doma 2: Ztracen v New Yorku z roku 1992. Vidět jsme ho pak mohli ještě také ve filmu Sám doma a bohatý. Poté se na nějakou dobu stáhl do ústraní. Role nepřicházely, jeho sláva se vytratila a následovaly potíže s alkoholem a drogami. Teď to však vypadá, že se herec dal dohromady, od roku 2017 žije s partnerkou Brendou Song. Žádná další role z něj hvězdu už neudělala, navždy si jej budeme pamatovat jako rošťáka Kevina.

Témata článku:   

Komentáře

Přečtěte si také

Horoskopy

I když je dneska státní svátek, můžete částečně pracovat, anebo studovat. Nepůjde však o jednoznačné vykonání těchto činností. Během dne si udělejte čas na svou rodinku, protože si…