Vánoční klasika Sám doma: Jak dnes vypadají hrdinové legendární komedie?

24. 12. 2022
Dnes již kultovní komedie Sám doma nechybí v televizních programech na Vánoce snad žádný rok od té doby, co v roce 1990 spatřila světlo světa. Jak se za posledních třicet let změnili hlavní herci a co dnes dělají?

Macaulay Culkin 

Když se americký herec poprvé objevil na televizních obrazovkách v trháku Sám doma, bylo mu teprve deset let. Role Kevina McCallistera ho vyšvihla na výsluní a rázem se z něj stala oblíbená dětská hvězda. Stejně tak pro něj bylo úspěšné pokračování Sám doma 2: Ztracen v New Yorku z roku 1992. Vidět jsme ho pak mohli ještě také ve filmu Sám doma a bohatý. Poté se na nějakou dobu stáhl do ústraní. Role nepřicházely, jeho sláva se vytratila a následovaly potíže s alkoholem a drogami. Teď to však vypadá, že se herec dal dohromady, od roku 2017 žije s partnerkou Brendou Song. Žádná další role z něj hvězdu už neudělala, navždy si jej budeme pamatovat jako rošťáka Kevina.

Témata článku:   

Komentáře

Přečtěte si také

Katalog zboží na Dámě Další zajímavé věci

Horoskopy

Vaše znamení zažívá profesní boom. Pokud vám nadřízený nabídne vedoucí pozici či zorganizování firemní akce, ihned to přijměte. Hvězdy vám přejí a je naprosto jasné, že si díky tomu…

Nejčtenější články

Doporučujeme