Udělejte si s kamarádkou nebo dcerou „holčičí večer“ Foto: iStock
Nehty si můžete nalakovat navzájem Foto: iStock
Se složitějšími motivy jděte raději za manikérkou Foto: iStock
Nemusíte se držet tradičních vánočních barev Foto: iStock
72
Fotogalerie

Vánoční a zimní manikúra. Inspiraci najdete v naší velké GALERII

Pátráte po inspiraci, jak sladit svoje nehty s vánoční atmosférou? Pak jste tu na správném místě! Podívejte na naše video, v němž se dozvíte ty nejžhavější hity ve zdobení nehtů. V naší galerii si pak můžete vybírat z více než padesáti různých designů.

Nehty ve vánočním duchu

I svými nehty můžete dát najevo, jak moc máte Vánoce ráda. Jestli jsou to vaše nejoblíbenější svátky v roce a vánoční výzdobu máte doma už od začátku prosince, máte nyní prostor vyřádit se i na nehtech. Vánoční barvy, třpytky, kamínky, to všechno na nehty můžete použít a vytvořit hotovou galerii.

Chcete-li se držet spíš při zemi, ale přesto dát najevo, že máte vánočního ducha, zvolte umírněnější design. Zajímavé jsou kombinace francouzské manikúry s jemným vánočním detailem nebo laky v decentních pastelových barvách s nenápadným vánočním motivem.

Vánoční manikúra: Jaké jsou trendy ve zdobení nehtů? 

Grinch, Shrek nebo Ukradené Vánoce Tima Burtona

A pozor, na své si přijdou i ty ženy, které Vánoce rozčilují! V takovém případě stačí trochu zručnější ruka nebo šikovná manikérka, která vám na nehtech vykouzlí scénky z filmů, jako jsou Grinch, Shrek nebo Ukradené Vánoce Tima Burtona. Jaké vánoční nehty si vyberete?

Doporučujeme

Články odjinud