Vánoční manikúra: Jak si upravit nehty ve stylu Vánoc? Inspirujte se v galerii

7. 12. 2018
Pátráte po inspiraci, jak sladit svoje nehty s vánoční atmosférou a zazářit na vánočním večírku či u rozbalování dárků? Pak jste tu na správném místě! V naší galerii si můžete vybírat z padesáti různých designů. Který si zvolíte?

Nehty ve vánočním duchu

I svými nehty můžete dát najevo, jak moc máte Vánoce ráda. Jestli jsou to vaše nejoblíbenější svátky v roce a vánoční výzdobu máte doma už od začátku prosince, máte nyní prostor vyřádit se i na nehtech. Vánoční barvy, třpytky, kamínky, to všechno na nehty můžete použít a vytvořit hotovou galerii.

Chcete-li se držet spíš při zemi, ale přesto dát najevo, že máte vánočního ducha, zvolte umírněnější design. Zajímavé jsou kombinace francouzské manikúry s jemným vánočním detailem nebo laky v decentních pastelových barvách s nenápadným vánočním motivem.

Grinch, Shrek nebo Ukradené Vánoce Tima Burtona

A pozor, na své si přijdou i ty ženy, které Vánoce rozčilují! V takovém případě stačí trochu zručnější ruka nebo šikovná manikérka, která vám na nehtech vykouzlí scénky z filmů, jako jsou Grinch, Shrek nebo Ukradené Vánoce Tima Burtona. Jaké si vyberete?

Inspiraci hledejte v naší galerii!

Témata článku:   

Komentáře Zobrazit celou diskuzi

Přečtěte si také

Horoskopy

Občas si říkáte, že je všechno jednotvárné. Tak to zkuste změnit. Sice nemáte energie na rozdávání, ale to je další důvod k tomu, abyste pro sebe něco udělali. Nevymlouvejte se na únavu.…

Nejčtenější články

Doporučujeme