Jak si ozdobit nehty na Vánoce? Inspirujte se v galerii vánoční manikúry

14. 12. 2020
Jak si ozdobit nehty na Vánoce? Inspirujte se v galerii vánoční manikúry
Milujete Vánoce a chcete, aby to na vás bylo poznat na první pohled? Právě o svátcích je povoleno dopřát si trochu kýče, tak toho využijte a dopřejte si bláznivou sváteční manikúru! Inspiraci trendy roku 2020 najdete v naší galerii níže.

Vánoční motivy

Některé nápady budete určitě schopná zvládnout doma, jiné raději nechte na zkušené manikérce. Vánoční manikúra může být decentní a elegantní, jestli se ale chcete opravdu odvázat, klidně nehty zkrášlete bláznivými vánočními motivy. Nebo zvolte zlatou střední cestu: decentní manikúru a na každé ruce jeden nehet s vánočním motivem.

Jako každý rok lakům vévodí vánoční tóny jako červená, zelená, zlatá, stříbrná a samozřejmě třpytky. Motivy pak jsou jen na vás, můžete zvolit decentní sněhové vločky, obrázky sněhuláků, Santa Clause či jmelí nebo prostě jen ornamenty vyvedené ve vánočních barvách. Jaký design zvolíte? Proklikejte si naši galerii aktuální vánoční manikúry.

Témata článku:   

Komentáře Zobrazit celou diskuzi

Přečtěte si také

Horoskopy

Nadchází období zklidnění a vyjasnění rodinných záležitostí. Naštěstí neočekávejte nic hrozného a už vůbec ne hádky. Aspoň v nějaké oblasti se vám opravdu daří, protože v práci chybujete a…