Vánoční přejídání aneb první pomoc pro vaše břicho

12 komentářů

Banting
28. prosince 2014 • 16:28

Tak Vánoce jsou za námi, ještě Silvestr a začíná se zase s redukční dietou. :-)
Nám tedy letos Pangrol zachránil svátky, mám pocit, že toho jídla bylo na stole asi tak 3x víc než vloni. To bych bez něj trávila ještě na Tři krále.

Miki22
3. prosince 2014 • 17:52

Banting: Také jsem po jedné svatební hostině měla pocit, že mi někdo naházel do břicha šutry! Zkusila jsem Pangrol a od té doby, mám-li pocit, že je mi těžko, tak si vezmu tobolku... ovšem ideální je, jak říká pan doktor, střídmost a procházka. Snad budou letošní vánoce bez přejídání!

Banting
1. prosince 2014 • 16:37

Tohle neznám, ale Pangrol na vánoční - a nejen vánoční, že - přejídání funguje skvěle, protože obsahuje trávicí enzymy a ty urychlí zpracování obsahu žaludku a uleví tím od bolesti.

Snakumka
10. listopadu 2014 • 21:15

Když už to přeženu s jídlem (ať už je to hodně jídla - přejedení a nebo když sním něco špatně stravitelné - mastné,kořeněné,tučné ) beru si při trávicích obtížích Pangrol 20000 rozhodně rychle zabere a opravdu nemá cenu se trápit a nebo to pokoušet rozehnat nějakou jinou alternativní metodou...to je můj názor a zkušenost...

Banting
9. října 2014 • 16:19

JancaMudra: Preventivně jako předem? To by se mi moc nechtělo, ládovat se něčím předem, když ani nevím, jestli se přejím nebo ne. Jeden rok jsme třeba byli u švagrovky a té se podařilo půlku řízků spálit a salát přesolit, takže nám spíš kručelo v břiše než abychom úpěli. Ale ten Pangol si pro jistotu budu brát s sebou i příště, člověk nikdy neví a fakt funguje spolehlivě. :)

Banting
23. září 2014 • 12:05

Na pocit těžkého žaludku z přejedení mám vyzkoušený lék Pangrol 20000 s trávícími enzymy, ten funguje spolehlivě. :)

Michelele
21. září 2014 • 19:25

JancaMudra: Taky už jsme se naučili nasazovat preventivně probiotický kapky a v podstatě jsem postupovala úplně stejně, jelikož v lékárnách je toho k dispozici strašně moc a člověk neví, co má vzít, tak jsem se řídila tím, co jsme dávali dceři na prdíky a skončili stejně tak u Valosunu a zatím nám to vždycky fungovalo skvěle a bolesti břicha se nám vyhnuly. Akorát jeden rok se nám to trochu pokazilo tím, že dcera v noci na Štědrý den dostala zánět slepého střeva, ale to asi nebylo úplně v našich silách tomu zabránit :D

JancaMudra
9. září 2014 • 20:33

Tak to u nás doma už tradičně před svátky nasazujeme Biopron kapky od Valosunu, paradoxně jsem k nim přišla díky větříkům mého syna, kterému jsem je kupovala jako miminku. Dnes už mu dávám patilky Laktobacílky višňové, jsou na zážívání i posílení imnity ahlavně jsou přírodní....ale spátky co ty svátky? Je to nejlepší a zároveň nejhorší čas v roce, tolik dobrot, kdo by odolal... my už nemusíme bo máme Biopron, pomáhá, manželovi, mě i dětem. No a tchýně s tchánem si ho taky chválí, takže doporučuju!!!

PUPÍNA
31. prosince 2012 • 22:14

na přejedení doporučuji fenyklový čaj a procházku :)

Bubasaurka
31. prosince 2012 • 14:15

Vynikající na dobré vytrávení je puškvorec. Lžičku drceného kořene polknout, zapít a za chvíli je dobře. Je to sice nechutné, ale pomáhá to.

Květinová
28. prosince 2012 • 12:08

Mám vyzkoušenou houbu korálovec ježatý, v lékárně kupuji ve formě tablet pod názvem Hericium erinacesu. Stačí dvě tabletky a vždy se mi uleví:)

monada
26. prosince 2012 • 18:00

tak u mě je
1 pohyb i mírný
2 mátový čaj nebo salvat

Doporučujeme

Články odjinud