Vánoční rejdění, aneb přijde i sv. Lucie

15. 11. 2010
Vánoční rejdění, aneb přijde i sv. Lucie
Rádi bychom vás informovali o další akci pořádané v rámci celoročního projektu Točník patří dětem. Proběhne také soutěz o nejkrásnější stavbu z kostek o krásné ceny. Děti si prožijí báječný den s novými kamarády.

V interaktivních dílnách si děti vyrobí

Svůj slavnostní vánoční dort, vlastnoručně odekorovaný slaměný klobouček nebo košíček na Vánoční svátky, děti si umíchají také vánoční punč do vlastnoručně malovaného hrnečku pro rodiče nebo babičku i dědečka. Děti se stanou vílou či Elfem ve vlastnoručně vyrobené masce.Děti namalují vánoční vázu stříkací či malovanou technikou pro jmelí nebo větvičku do svého domova. VÁNOČNÍ KRMENÍ ZVÍŘAT /hřebelcování koní, krmení králíků, ovcí, koz a prasat/Pro děti jsme připravili naučný výlet ke zvířatům v podhradí. Hádanky a kvízy, péče o zvířata, hodina mezi zvířaty. Přijďte si užít krásné odpoledne s Elfy a vílami.Čekají na vás také nádherné hračky - víly, elfové, hrady, rytíři, piráti a indiáni od nejhezčích hračkářských firem jako je Playmobil, Olymptoy či Lego.

Odpoledne s dětmi zahrajeme divadélko s historickými dřevěnými loutkami. Pro děti jsou na celý den připraveny domácí sezónní dobroty, lívance, koláče a ovoce ke svačince, bramborové speciality se šunkou od kosti od uzenáře Chabiny k obědu a podzimní sýrové tousty se zeleninou k odpolední svačince, pitný režim po celý den zajištěn.

Cena pro dítě na celodenní workshop 1 500Kč. Akci pořádá občanské sdružení Park dětem a Tři věže s.r.o., www.parktriveze.cz.

28.11. „VÁNOČNÍ REJDĚNÍ, ANEB PŘIJDE I SV. LUCIE“ Akce na rezervaci. Maximální počet dětí na den 40, rezervace na krcalova@parktriveze.cz, nebo tel.: 602 956 618 V neděli 28.11.2010, od 9.00 do 15.30 hodin v Pivovaru Hradu Točník

ČTĚTE TAKÉ:
Pavučina snů!


STAŇTE SE FANOUŠKEM DAMA.CZ NA FACEBOOKU

Témata článku:   

Komentáře

Přečtěte si také

Horoskopy

Ze všech sil se dnes a po celý týden snažte vyhýbat stresu. Ve volném čase si dopřejte nějaký skvělý zážitek. Záleží jenom na vás, co vám udělá radost. Hlavně byste se měli stranit lidí, o…

Nejčtenější články

Články odjinud