Vánoční sexuální horoskop 2018: Tato znamení se budou přitahovat jak magnet

20. 12. 2018
Vánoční sexuální horoskop 2018: Tato znamení se budou přitahovat jak magnet
Protiklady se přitahují. I ta zdánlivě nesourodá znamení zvěrokruhu mají někdy něco velmi podobného, co je spojuje. Nemusí to samozřejmě trvat dlouho, ale tahle spřízněnost může být doslova magnetem pro toho druhého. Která sluneční znamení jsou naprosto odlišná, ale přitahují se jako blázen? A kterým znamením to bude letos o Vánocích klapat v posteli?

Beran + Váhy

Podle typických znaků pro jednotlivá znamení se může zdát, že Váhy si nemůžou nikdy rozumět právě s Beranem. Oba mají jiné zájmy, takže je téměř nemožné, aby mezi nimi vznikl perfektní vztah. Přesto překvapivě může, a to díky rozdílům, které z nich mohou učinit skvělý pár. Oba jsou tak trochu někdy tvrdohlaví a oba chtějí být vítězi.

Když ale jeden podlehne kouzlu toho druhého, je velmi těžké odolat. Je pro ně vzrušující riskovat a bavit se, a když spojíte oheň Berana se vzduchem Vah, vaše energie se znásobí. Beran může Váhy naučit, aby se uvolnily, Váhy zase můžou Berana naučit, aby byl rozumnější.

Témata článku:   

Komentáře

Přečtěte si také

Horoskopy

Milí Berani, nenechte se unést hloupými řečmi kolegů. Na pracovišti se to začíná dost kazit a příští týden to bude ještě horší. O víkendu si proto odpočiňte a obalte se trpělivostí.…