Vánoční svetry se sobem či sněhulákem jsou zase in. Kde koupit nejhezčí?

28. 11. 2018
Určitě si ještě vybavíte scénu z filmu Deník Bridget Jones, kde se Mark Darcy a Bridget potkávají na vánočním večírku a oba mají na sobě svetry od maminek s vánočním motivem. Tak přesně tyto svetry jsou letos in! Se sobem, ale i s tuleněm, medvídkem nebo sněhulákem. Už nějaký máte? Pokud ne, tak si tady vyberete.

Vánoční svetr se hodí i pro dámy i pro pány

Ať už tím chcete ukázat, že Vánoce jsou vaše nejoblíbenější svátky, nebo to myslíte jako recesi, ve svetru s vánočními motivy můžete dělat parádu celý prosinec! Hodí se do práce, na vánoční večírky i k rozbalování dárků. A pokud se na takovou módu už necítíte, pořiďte nějaký aspoň své dceři!

Důkazem toho, že bláznivé vánoční svetry letos opravdu frčí, je fakt, že je seženete téměř všude. Ať už zavítáte do kamenných prodejen jako Orsay, F&F, Terranova nebo Reserved či zkusíte štěstí v online shopech Zoot.cz nebo Glami.cz, barevný vánoční svetr určitě objevíte.

A k čemu vánoční svetr obléct? Hodí se jak k džínům, ve kterých můžete vyrazit do práce, tak například k pouzdrové sukni. V takovém modelu budete působit slavnostněji, tak se nebojte vyrazit v něm na večírek nebo ke štědrovečerní večeři!

Inspiraci najdete v naší galerii v úvodu článku!

Témata článku:   

Komentáře

Přečtěte si také

Horoskopy

Merkur je v negativní konstelaci k vašemu znamení, což neslibuje dobrou náladu ani vstřícné komunikativní schopnosti. Kdybyste mohli odpočívat podle svého gusta a naplánovat si víkend bez…