Vaše příběhy: Můj nejhorší sexuální zážitek

Vaše příběhy: Můj nejhorší sexuální zážitek

V sexu stejně jako v jiných oblastech života platí, že nejlépe si pamatujeme to, co bylo buď úžasné nebo naopak strašné. A tak jsme po čase opět sesbírali několik příběhů čtenářek Dámy. Svůj nejhorší sexuální zážitek si většina z nás pamatuje velmi dobře.

Lenka (27) Překvapení v trenýrkách

Když jsem byla na studiích, měla jsem i docela divoké období. Obráželi jsme s kamarády z kolejí hudební kluby, diskotéky, bary, byl to kolotoč seznamování a nezávazných flirtů. Dvakrát jsem to dotáhla až do konce a skončila s klukem, kterého jsem znala pár hodin, v posteli. Poprvé to bylo u mě na koleji a nebylo to nijak zvláštní. Podruhé jsem šla s dotyčným k němu domů. Měla jsem slušně upito - jinak bych tohle asi neudělala a dneska si říkám, jak jsem byla hloupá. Každopádně jsem ale měla velkou chuť na sex a těšila se na pořádnou jízdu.

Vlezli jsme do postele a mně bylo po chvíli jen divné, proč se můj partner pořád s vervou věnuje všemu možnému, jen ne tomu, aby stáhl trenky. Po nějaké době už jsem to nevydržela a sáhla dovnitř. A nahmatala jsem - no vlastně nic. Sice se říká, že na velikosti nezáleží... ale musí tam aspoň něco být! Tohle bylo zkrátka fiasko, jeho penis měl snad tři centimetry. A to ani nevím, jestli byl v pozoru, to nešlo poznat. I v té opilosti jsem ale udržela zbytky slušnosti a nezačala se smát. Místo toho jsem začala předstírat, že se mi udělalo špatně, a pak z akce raději vycouvala.

Lenka, 27 let

  • Další příběhy si můžete rozkliknout zde:

Pokračování 2 / 7

Olga (30): Úchylné šeptání do ucha

Odjakživa si docela potrpím na romantiku, mám ráda dlouhé pomalé milování, líbí se mi, když na mě partner při sexu něžně mluví. Když jsem potkala jednoho ze svých bývalých, těšila jsem se, že to s ním bude v posteli super, protože na mě působil dojmem, že přesně takový styl je mu vlastní. Měl navíc krásný mazlivý hlas. Jenže když nakonec na sex opravdu došlo, bylo to strašné. Sice opravdu mluvil, ale jak! Jednak příšerným hlasem, jednak neustále. Měla jsem pocit, že mi do postele podstrčili úplně někoho jiného.

Neustále mi něco šeptal zásadně přímo do ucha a ještě to pronášel hlasem, jaký si představuju pro úchyla v telefonu. Všechny samohlásky protahované do nekonečna, jakýsi rádoby tajemný tón. A i obsahově to bylo šílené. Žádné komplimenty, mazlivé lichotky, ale bizarní komentáře toho, co zrovna dělá. Táááááááák, teď si hezky stáhneme ty kalhotkýýýýýýý, asi takhle nějak to znělo. Úplně mě přešla veškerá chuť. Když se to opakovalo pokaždé, vzal tenhle krátký vztah dost rychlý konec.

Olga, 30 let

Pokračování 3 / 7

Anna (28): Prakticky mě znásilnil

Nejhorší sexuální zážitek mě potkal před asi osmi lety daleko za oceánem. Odletěla jsem na léto jako au-pair do Kalifornie. Moje rodina mi dávala docela dost volna, a tak jsem měla čas se seznamovat s místními a trávit večery i mimo domov. Tak jsem poznala i mladého Američana, také studenta, který si přes léto přivydělával jako plavčík na pláži. Asi tři týdny jsme se jen tak nezávazně potkávali, byli na pár výletech. Pak mě pozval na party, kterou pořádali jeho přátelé v domě na pláži.

Pilo se, tancovalo a někdy po půlnoci mi navrhl, ať se jdeme projít na pláž a pozorovat hvězdy. Samozřejmě mi bylo jasné, že o hvězdy tu vůbec nejde, ale přišlo mi to v tu chvíli jako dobrý nápad. Sotva jsme byli dál od domu, vrhl se na mě a povalil mě do písku. Zaskočilo mě to - sice se mi líbil a původně jsem si myslela, že by to nebylo špatné. Ale ta agresivita mě šokovala a rázem jsem si to rozmyslela, navíc to bylo šíleně nepohodlné - všude byl jen mokrý písek, škrábal, do toho nás zalila i voda.

Řekla jsem několikrát důrazně ne, zkoušela ho i odstrčit, ale vůbec to nebral v potaz. Nakonec jsem dostala až strach a raději se podvolila, bála jsem se, aby třeba nezačal být násilnický. Takhle byl „jen“ strašně bezohledný a drsný. Bolelo to nejvíc psychicky, i když jsem mohla nadávat jen sama sobě. Přesto mě prakticky znásilnil a když skončil, jen mi s úsměvem podal ruku, zvedl mě a řekl, že to bylo fajn. Popadla jsem v domě věci a zmizela a pak už jsem se mu naprosto vyhýbala.

Anna, 28 let

Pokračování 4 / 7

Bára (30): S panicem už nikdy

Kdysi jsme se s kamarádkami bavily o tom, jestli máme nějaké přání, co bychom chtěly vyzkoušet v sexu a ještě se nám to nepodařilo. Popíjely jsme večer v baru a padalo z nás leccos. Já se vytasila s tím, že mě vždycky lákalo zažít sex s panicem, být pro někoho první a „zaučit ho“. Jedna z kamarádek zbystřila. Prý že má kamaráda, který by se mi určitě líbil a o kterém stoprocentně ví, že ještě s nikým nic neměl. A že mu dá moje číslo, samozřejmě jakoby jen tak.

Odsouhlasila jsem jí to a do rána na to zapomněla. O to větší překvapení bylo, když mi o několik dnů později opravdu zavolal a pozval mě na rande. Bylo mi trapné se z toho vymluvit, tak jsem šla. A byla příjemně překvapená, protože se mi ten kluk opravdu líbil. Viděli jsme se třikrát a pak jsem šla nekompromisně na věc. Bylo vidět, že se na to těší a opravdu se snažil, ale byl to průšvih! Jak se říká, příliš snahy škodí. A ta urputnost a snaha ukázat, že to vlastně umí (protože samozřejmě tajil, že je panic), byla naprostým zabijákem všeho.

Vlastně mě vůbec k ničemu nepustil a přitom to, co dělal, nikam nevedlo. Po nějaké době jsem se přistihla, že už jen pasivně ležím a čekám, co proboha ještě přijde. A přišlo to, že se pokoušel o orální sex a přitom mě kousl! Vůbec ho nenapadlo, že laškovné kousnutí třeba do ramene a do intimních partií není rozhodně totéž. V tu chvíli jsem nejdřív zařvala a pak to rázně zarazila a moje přání vzalo definitivně za své.

Bára, 30 let

Pokračování 5 / 7

Eliška (24): Ustlali jsme si ve špíně

Chápu, že většina chlapů má k úklidu laxní vztah a že hodně z nich špínu a nepořádek prostě nevidí. Tam, kde oni mají pocit, že je čisto, odhalí ženský zrak leccos. A ani já sice nejsem nějaký uklízecí fanatik, ale špína mi rozhodně vadí. Natož při sexu. Když mě kdysi jeden kluk pozval poprvé domů, byla jsem celá natěšená. Randili jsme spolu už několik týdnů a pořád nějak nebyla příležitost, bydleli jsme oba ještě u rodičů a najít soukromí bylo těžké. Pak se to ale podařilo a my konečně skončili v jeho pokoji. Bylo to po romantické večeři, přišli jsme dost pozdě a rovnou hupli do postele. Potmě jsme ze sebe strhávali oblečení a vrhli se na to.

Pořád jsem měla neodbytný pocit, že cítím trochu nějaký zápach, ale podařilo se mi to nakonec vytěsnit. Stejně jako různé svědění a škrábání po těle, jako bych místo v posteli ležela spíš v písku. Milování bylo nakonec pěkné, ale po ranním probuzení mě čekal šok. Pokoj byl jeden velký bordel a postel vypadala jako šatní skříň a jídelní stůl v jednom. Spolu s námi v ní nocovaly špinavé ponožky a nějaké zpocené svršky zřejmě po sportu a k tomu nějaké načaté sušenky a hlavně bezpočet drobků na prostěradle. Musela jsem být hodně chtivá, když jsem si toho v noci vůbec nevšimla. Zpětně se mi udělalo až fyzicky nevolno. Hlavně jsem nemohla pochopit, že se kvůli mně vůbec nenamáhal uklidit, když věděl, že přijdu.

Eliška, 24 let

Pokračování 6 / 7

Martina (31): Přistihli mě vlastní rodiče

S odstupem času asi nejde o nic tak hrozného, navíc to zažilo plno z nás. Ale protože se mi nikdy naštěstí nic horšího nestalo, beru tenhle zážitek asi za nejnepříjemnější, který mám. A o co jde? O noční můru všech teenagerů, tedy když vás při sexu přistihnou vlastní rodiče. U mě to bohužel bylo umocněno tím, že nešlo o žádné muchlování s klukem, ale o okamžik, kdy jsem experimentovala sama se sebou. Měla jsem puštěnou nahlas hudbu, aby maskovala, kdyby mi případně uteklo nějaké vzdychnutí, a byla jsem přesvědčená, že mám v pokoji zamčeno, jak bylo v pubertě mým zvykem.

Takže jsem se bezstarostně odvázala na posteli... a do toho strčila dovnitř hlavu máma a za ní vykukoval táta, aby mi oznámili, že jedou na nákup. No nevím, komu tenkrát bylo víc trapně. Naštěstí to naši pojali rozumně, řekli, ať si to nechám radši na chvíle, kdy nejsou doma, a pak už se k tomu nikdo nevracel. Ale ještě pár týdnů jsem s nimi nedovedla skoro mluvit.

Martina, 31 let

Pokračování 7 / 7

Zuzana (32): Nerozuměli jsme si ani slovo

I mně se přihodilo klasické prázdninové klišé a na jedné letní dovolené u moře jsem podlehla svodům pěkného opáleného Itala. Problém byl, že já neuměla ani slovo italsky a on anglicky jen těch pár flirtovacích vět typu: Jsi krásná, máš nádherné oči a jako bonus česky miluji tě. Přesto jsme se rukama nohama pokoušeli domlouvat a nějak se dorozuměli i na tom, že se spolu pomilujeme. Ale když došlo na samotný akt, byl to dost průšvih.

Řeč těla je sice mezinárodní, ale když přišla řeč na otázku ochrany, nestačila. Zkoušela jsem všechno možné, ale Ital byl úplně zabedněný. A nebo to možná dělal, protože se mu do kondomu moc nechtělo. Nakonec jsem mu už celá zoufalá musela nakreslit obrázek. Tuhle fázi jsme nakonec zvládli, ale ani pak už to za nic nestálo, nějak mi tam chybělo to sdílení, když máte touhu něco říct a druhý vám nerozumí. Takže jsme se milovali v naprostém tichu a bylo to celé hodně divné. Rozhodně žádný žhavý zážitek, který by člověka po letech rozechvíval.

Zuzana, 32 let

Dáma.cz je na facebooku. Přidejte se k nám!

Doporučujeme

Články odjinud