Vaše příběhy: Nejlepší letní sex. Zážitek, na který nezapomeneme

Vaše příběhy: Nejlepší letní sex. Zážitek, na který nezapomeneme

Na letní lásky a románky vzpomínáme často i po letech nostalgicky a s úsměvem, ačkoli šlo třeba jen o jediné milování nebo vztah s jepičím životem. Mají zkrátka přídech něčeho krásného a výjimečného.

Kouzlo letního tábora

Tak nějak si myslím, že v létě přijde o panenství či panictví nejvíc lidí. Jako by to k tomu přímo nějak svádělo. Stalo se to i mně. Se svým klukem jsem tehdy chodila už skoro rok a pořád jsme se k ničemu nedostali. Bylo nám sedmnáct a připadalo mi, že se oba bojíme, i když nebylo čeho. Ale pokaždé, když už se k tomu schylovalo, jeden nebo druhý pod nějakou záminkou vycouval. Pak jsem odjela ke konci léta jako jedna z vedoucích na dětský tábor. Od prvního okamžiku jsem si padla oka s jedním z kolegů. Byl o pár let starší a můj nadřízený, takže jsem s ním trávila většina času. Nevím, čím to bylo, ale o tom, co se mému příteli nepovedlo rok, mě přesvědčil za dva týdny – a během jedné z posledních nocí to byl on, se kterým jsem se poprvé milovala. A bylo to skvělé. Po návratu domů jsem se svým přítelem rozešla. Neřekla jsem mu, co jsem provedla, ale až o něco později mi došlo, že jsem ho nemilovala. A tak tam ty zábrany byly. Jestli to z jeho strany bylo stejné, nevím. Svého milence z tábora už jsem nikdy neviděla.

Anna, 25 let

Sex uprostřed davu

Léto pro mě symbolizuje sex, nemůžu si pomoct. Během zimy jsem v útlumu, kdy mi milování ani zas tak nechybí a jsem-li zrovna bez partnera, příliš nestrádám. Zato v létě, nebo už koncem jara, to na mě jde. Užívám si a jsem skoro radši, když jsem zrovna nezadaná, protože pak je tolik možností! Skvělé jsou třeba letní festivaly, tam se seznámíte, ani nevíte jak. Obzvlášť ráda vzpomínám na jeden zážitek z Okoře před třemi lety. Přiznávám, byla jsem hodně opilá – to se mi moc nestává, ale ten den bylo hrozné vedro a fronty na nealko pětkrát delší než na pivo. Takže jsem příliš rychle vypila příliš mnoho piva. Při večerním koncertě jedné z kapel už byla tma, já s mým společníkem stála v kotli, oba jsme se těsně objímali a najednou jeho ruky zabloudila vrchem přes pas pod mou sukni. A zatímco kolem nás to dunělo a lidi vůbec nic nevnímali, já prožívala orgasmus. Takový odvaz už si asi nikdy zopakovat netroufnu.

Jarka, 24 let

Romantika s domorodcem

Můj zážitek je asi typické prázdninové klišé, ale asi proto to tolik z nás dělá – z nějakého důvodu to stojí za to. Co? Začít si něco u moře s pěkným domorodcem. Mně se to přihodilo před pěti lety na Krétě. Řecko miluju, byla jsem tam už několikrát, ale Řekové mě nikdy nijak zvlášť nepřitahovali. Dost z nich totiž je dost při těle a jsou to spíš spokojení taťkové než snědí svalovci z pláže. A tak na mě tehdy on zapůsobil jako zjevení.

Na dovolené jsem byla s kamarádkou a šly jsme večer na zmrzlinu, když najednou proti nám šel po ulici. Zůstala jsem na něj zírat téměř s otevřenou pusou, on se do mě taky zaklesl pohledem a ještě jsme se oba několikrát otočili. To ale bylo vše. Jenže náhoda tomu asi chtěla a za dva dny jsme ho potkaly znovu! Tentokrát už to nešlo jinak, než se pozdravit, dát do řeči a domluvit si rande. Plynulo to naprosto přirozeně. Stejně jako náš výlet na motorce na malou schovanou pláž, kde jsme mohli být úplně nazí a nikdo o nás nevěděl. Když odmyslím písek, který se dostane opravdu všude, bylo to nejhezčí milování v mém životě. Samozřejmě hlavně díky těm kulisám.

Jitka, 30 let

Tornádo na jachtě

Můj nejhezčí letní sex se odehrál na jachtě v Chorvatsku. Se svým přítelem jsem tehdy byla krátce, snad měsíc, a on mě postavil před hotovou věc. Každý rok s přáteli jezdí na jachtu a já prostě musím jet s nimi. Vůbec jsem netušila, do čeho jdu, bála jsem se mořské nemoci, ale zbytečně. Od první vteřiny jsem byla nadšená! Jediné, co mi trochu vadilo, byl nedostatek soukromí. Na 12 metrů dlouhé lodi nás bylo osm – navíc jen dvě holky. O nějakých intimnostech nemohla být příliš řeč.

I v noci v kajutě bylo nemožné se pomilovat, protože bylo slyšet i dýchání lidí o metr vedle za přepážkou. Po pěti dnech už jsme byli doslova nadržení – vždyť jsme spolu byli pár týdnů a naše nejdelší pauza bez sexu do té doby byla dva dny. Nakonec už to Honza nevydržel a v Šibeniku všem nekompromisně řekl, ať se jdou na hodinu nebo dvě projít, jinak vybouchne. Trochu jsem se červenala, že to vybalil takhle na rovinu, ale parta se se smíchem opravdu vydala na nákupy. A my za tu hodinu a půl, co nám dopřáli, málem zbourali loď.

Jana, 28 let

Manželská romantika

Posledních několik let se každý rok neskutečně těším na prvních deset dnů v červenci. Po narození dětí jsme s manželem několik let byli v jednom kole, máme dvě velmi živé holčičky narozené krátce po sobě. Poprvé jsme je vzali k moři, když jim byly tři a čtyři roky, a sice jsme skvěle fungovali jako rodina, ale jako milenci tedy vůbec. A pak můj muž přišel s geniálním nápadem. Další rok, když jsme měli deset let výročí seznámení, mě vzal k moři na místo, kde jsme byli na první společné dovolené, na Kypr. Bez dětí. A oznámil mi, že to takhle budeme dělat každý rok, abychom nezapomněli, že nejsme jen rodiče, ale i partneři.

Neskutečně mě to dojalo a na té dovolené jsem měla pocit, jako bych byla znovu puberťačka a znovu se zamilovala. Tradici držíme už šestým rokem a pokaždé je to stejně úžasné. Už je nám oběma čtyřicet, ale těch deset dnů dokážeme skoro celé promilovat. Své dcery zbožňujeme, ale tohle si vzít nedáme. Náš vztah to vždycky úplně „nakopne“ a nabije novou energií. A to, že ženy kolem čtyřicítky si sex užívají nejlíp, mohu rozhodně jen potvrdit.

Míša, 40 let

Vodácká trojka

Proč je v létě sex tak pěkný? Z vlastní zkušenosti jsem dospěla k názoru, že proto, že lidé víc pijí a ztrácejí zábrany. Jinak by se mi asi nestalo, že jsem souhlasila se sexem ve třech a dodnes na to vzpomínám jako na něco úžasného, co bych si ještě ráda zopakovala. Stalo se to před třemi lety, když jsem s partou kamarádů jela na vodu. Bylo nás asi čtrnáct nebo patnáct, dvojice i single. Já jsem jela v lodi s kamarádem, kterého jsem znala léta, ale nikdy to mezi námi nijak nejiskřilo. Jenže tentokrát to bylo jiné. Asi ta bezstarostná pohodová atmosféra, neustálá mírná hladinky díky soudku piva v každé lodi, k tomu ještě popíjení po večerech v kempech – dnes nechápu, jak jsme to zvládali a že se nikdy nestalo nic nebezpečného.

S Davidem jsme spolu od prvního dne flirtovali, navíc celý den v plavkách – to se na sebe taky díváte jinak. Jednou večer jsme si přihnuli obzvlášť vydatně a on mě nakonec doprovodil do stanu. Snažil se mě uložit do spacáku, ale najednou jsme se místo toho líbali. Stáhla jsem ho k sobě na spacák a oba jsme se navzájem vysvlékli, když v tom do stanu strčil hlavu další kluk. Chvíli jen zíral, a pak beze slova vztáhl ruku a pohladil mě po ňadrech. Nevím, jak se to pak seběhlo, najednou jsme byli v malém stanu všichni tři a já si jen pamatuju, že se mi oba kluci věnovali, až jsem byla permanentně v jednom kole orgasmů, a já jim to také vracela. Druhý den jsem se vzbudila ve stanu sama a po troše počátečních rozpaků jsme všichni tři fungovali dál naprosto bez problémů. Klidně bych tohle zažila znovu, ale mám už dva roky stálého partnera a s tím bych do toho nešla. Myslím, že takový zážitek by si měli dopřát jen ti, kdo nemají závazky.

Zuzka, 30 let

Milování s nezapomenutelným výhledem

Vždycky jsem chtěla zažít sex na nějakém neobvyklém místě, ale zároveň jsem dost stydlivá a děsí mě představa, že by mě u toho měl vidět někdo jiný než můj partner. Takže jsem stejně znala jen kulisy bytů, maximálně hotelů. Až loni jsme se svým přítelem jela na dovolenou do Norska. Byl to organizovaný zájezd, nicméně na některých místech se zůstávalo déle a bylo jen na nás, jak čas vyplníme. My dva jsme se takhle na Lofotských ostrovech vydali sami na půldenní túru. Šplhali jsme do příkrého kopce do sedla nad vesničkou, kde jsme bydleli. Chvílemi jsem se i docela bála, hlavně proto, že jsme byli sami. Ale pak ten výhled nahoře – to bylo neopakovatelné.

Stáli jsme na úzké římse hřebene, na obě strany padal strmý sraz do kilometrové hloubky k průzračně modrému moři. Nevím, kde se to ve mně vzalo, ale objala jsem Radka a pošeptala mu, že se tady s ním chci pomilovat. Jako každý chlap se nenechal přemlouvat. Rozložili jsme si bundy na kousek rovné země, já si lehla na břicho, on zezadu na mě a milovali jsme se s pohledem na to pohádkové panorama pod námi. Bylo to neskutečně intenzivní a dodnes, když si na to vzpomenu, mi v břiše zatrne.

Adéla, 33 let

Doporučujeme

Články odjinud