Vaše starosti, na hlavu Komerční banky!

10. 11. 2000
Také se vám milé čtenářky někdy po probuzení udělá mdlo, když si uvědomíte, co všechno musíte za ten den stihnout? Odvést děti do školy, běžet do práce, kde máte během dne naplánováno pět schůzek a deset náročných telefonátů, z práce běžíte nakoupit, protože na večer je nahlášena návštěva tchyně ...

Vaše starosti, na hlavu Komerční banky!

Také se vám milé čtenářky někdy po probuzení udělá mdlo, když si uvědomíte, co všechno musíte za ten den stihnout? Odvést děti do školy, běžet do práce, kde máte během dne naplánováno pět schůzek a deset náročných telefonátů, z práce běžíte nakoupit, protože na večer je nahlášena návštěva tchyně a do toho vám zavolá manžel, že jste si zapomněla vzít složenku s nedoplatkem za plyn a elektřinu, kde se vyskytuje čtyřmístné číslo a samozřejmě výhružka odpojení od všeho, bez čeho prostě nedokážete fungovat. Zní to jako černá můra, ale bohužel, taková je tvrdá realita. A pokud právě vám mluvíme z duše, dobře si přečtěte tyto řádky.

 

Nejprve udělejte následující věc. Abyste se z toho všeho nezbláznila, odložte aspoň dvě schůzky a polovinu telefonátů na druhý den. Nakupovat nechoďte, protože máte přece v mrazáku koláč z minulého týdne, takže ho dejte chvilku do tepla a je po starosti. Navíc tchyně určitě přinese něco "pro syna", tak jí to hned naservírujte ke kafíčku. No a co se týče složenek, hoďte to za hlavu, protože je tady Komerční banka s Expreskontem, Expresní linkou, mezinárodní platební kartou Inter Card a povoleným debetem.

 

Že vám to nic neříká? Tak pozor! Z Expresní linky KB 0800 11 11 24 můžete zdarma (z pevného, ale i z mobilního telefonu) volat do své banky 24 hodin denně 365 dní v roce a provádět takové kroky jako jednorázový příkaz k úhradě, můžete zadat, změnit či zrušit trvalý příkaz, a pokud ráda dostáváte SMS, nechte si od Komerční banky posílat zprávy o stavu účtu a kurzovním lístku - budete mít přehled o tom, kolik ještě můžete investovat sama do sebe.
No a když vám přece jen zůstanou nějaké penízky a vydáte se s kamarádkou na maraton po obchodech, nezapomeňte si doma svou Inter Card, protože s ní můžete utratit až 50.000 Kč týdně ve více než 25 000 obchodech.
Řešení pro vás máme i v situaci, kdy zjistíte, že vaše konto zeje prázdnotou a vy máte týden do výplaty. Díky Expreskontu KB totiž můžete zajít až do minus 10.000 Kč a nepotřebujete žádného ručitele ani žádost o úvěr.

 

Ještě stále si myslíte, že černá můra jménem "nestíhám" nelze zahnat? Věřte, že po jedné návštěvě Komerční banky bude definitivně pryč!

 

Co byste měla vědět:

  • Expreskonto KB je žirový účet, ke kterému automaticky získáváte telefonní bankovnictví a mezinárodní platební kartu Inter Card.
  • S kartou Inter Card získáváte pojistný program Interpo Plus pro cesty do zahraničí, a to i pro rodinné příslušníky.
  • Pokud máte v Komerční bance termínovaný nebo spořící účet s vkladem ve výši 30.000 Kč a se splatností minimálně tři měsíce, můžete z účtu čerpat až do mínus 10.000 Kč, a to bez vyřizování žádosti o úvěr a ručitelů.
  • Od 1. června nabízí Komerční banka, jako jediná banka v České republice, možnost zažádat si o úvěr po telefonu. Do druhého dne tak můžete získat na svůj účet až několik desítek tisíc korun.
  • Expresní linku KB mohou využívat i zmocněné osoby. Za jednorázový poplatek 200,- Kč mohou zadávat například trvalé příkazy, kontrolovat stav účtu nebo zažádat o minivýpis.

Témata článku:   

Přečtěte si také

Horoskopy

I přes všechny nezdary se snažíte mít dobrou náladu. Pokud se s někým seznámíte, věřte, že vás bude chytat za slovíčka jako kdybyste spolu byli roky a na něco takového nejste zvědaví! Také…

Nejčtenější články

Doporučujeme