Vaše zážitky: Sex v posteli je nuda. V přírodě se dá zažít leccos!

6. 6. 2013
Vaše zážitky: Sex v posteli je nuda. V přírodě se dá zažít leccos!
Ačkoli na to současné deštivé počasí nevypadá, alespoň podle kalendáře je léto na dohled. To, že slunce a teplo zvyšují chuť na sex, je všeobecně známo. Proto se v létě milujeme i tam, kde by nás to jindy nenapadlo, touha je zkrátka silnější. A že při milování v přírodě může být zážitkem krásným i téměř hororovým, dokazují zkušenosti čtenářek Dámy.

Dvojité milování

S mým přítelem jsme se seznámili v květnu. Takže v létě jsme prožívali největší zamilovanost a vášeň a podle toho to taky vypadalo. Když to na nás přišlo, milovali jsme se prakticky kdekoli, doma či venku. Jednou večer jsme si takhle vyrazili na romantickou procházku. Procházeli jsme se lesoparkem na kraji našeho města, když to na nás najednou přišlo. Seběhli jsme z cesty a zmizeli za nejbližším hustým křovím, tam jsem se opřela o strom a milovali jsme se vestoje. Když jsem byli v nejlepším, otevřela jsem na chvíli oči. A zjistila, že snad třicet metrů od nás je dvojice, která dělá úplně to samé! Byli k nám zády, takže o nás nevěděli. V první chvíli jsem zpanikařila, ale situace byla tak vzrušující, že jsem jen zavřela oči a nechala to být. Když jsem je znovu otevřela, zírali zase oni v šoku na nás. Bylo to dost komické, ale přesto jsme jak my, tak oni pro jistotu rychle zmizeli každý na opačnou stranu.

Klára, 24 let

Smolařka

Co se týče milování venku, jsem nebetyčný smolař. Vždycky se mi při tom přihodí něco, co celou akci zkomplikuje nebo úplně zhatí. Samo o sobě stačí už to, že jsem silný alergik, takže jarní romantika v přírodě se moc nekoná. Párkrát jsem to zkusila, ale nešlo to. Zatímco já se dusila, protějšek byl rozptylován neustálým kýcháním, a ve finále jsme to radši vzdali. Až někdy v půlce července, když moji největší nepřátelé odkvetou, se situace zlepšuje. Přesto se mi stále staví do cesty nejrůznější překážky. Namátkou už jsem zažila zadek v mraveništi, bachyni s mláďaty, ležení na psím výkalu nebo houbaře voyera. Se současným partnerem jsem od podzimu, takže letošní léto bude naše premiéra. Skoro si říkám, že pro dobro vztahu bychom se měli venkovní radovánek pro jistotu úplně vyvarovat.

Petra, 26 let

Návrat na místo činu

Předloni v létě jsme s manželem oslavili 25leté výročí svatby a současně moje padesátiny. Můj muž se opravdu vytáhl. Vzal mě na romantický víkend do jižních Čech, kde jsme se kdysi na táboře seznámili. Tentokrát už jsme ovšem nebydleli ve stanech u potoka, ale v krásném útulném penzionu. Podvečer jsme se ovšem vydali hledat místo, kde tábor kdysi stával. A opravdu jsme ho našli a poznali. Když můj muž rozbalil na trávník deku, kterou nesl sebou, myslela jsem v první chvíli, že se jen posadíme a budeme zasněně vzpomínat. Nakonec z toho byl ale jeden z nejhezčích sexuálních zážitků, které jsme za poslední léta měli. Jako bychom najednou omládli o těch 28 let, co se známe. Z víkendu jsem se vrátili znovu zamilování a náš vztah to krásně oživilo.

Markéta, 51 let

Zákeřný žebřík

Uprostřed lesa jsem se milovala poprvé a zcela jistě naposledy před šesti lety. Byla jsem tehdy čerstvě zamilovaná a svému protějšku dělala vše, co jsem mu na očích viděla. Sama jsem spíš trochu bázlivější a on byl můj pravý opak. Neustále v pohybu, v honbě za adrenalinem. Nápad v lese se ale nijak nebezpečný nezdál. Vylézt na posed a tam se pomilovat. Jenže jsme žádný pořádný nemohli najít, až jsme nakonec vzali zavděk jakýmsi "poloposedem". Nahoru vedl žebřík a na jeho konci bylo jen prkno jako lavička, jinak nic. Petr vymyslel, že to budeme dělat zezadu na žebříku. Nevím, proč bylo nutné lézt až do pětimetrové výšky, když stejný efekt by to mělo i dole. Výsledek byl, že jedna z horních špriclí nevydržela nápor čtyř nohou v pohybu a my letěli dolů jako hrušky. Dopadla jsem na Petra a zlomila mu ruku, sama jsem byla pomlácená jako žito. Teď už jsem několik let s jiným mužem, který je naštěstí klidnější povahy, a do podobných akcí se nepouští.

Jitka, 30 let

Běžecká vášeň

Sex v přírodě mám ráda, protože mi připadá takový živočišný. Obvykle se odehraje v létě, kdy je vedro, takže jsme oba trochu zpocení. Není možnost se dokonale umýt a navonět a to ve mně a mém partnerovi vzbuzuje docela divoké vášně. Jednou mi řekl, že úplně nejvíc ho vzrušuju, když spolu jdeme běhat a on mě vidí před sebou, jak se mi hýbe při pohybu zadek. A tak jsem ho jednou překvapila. Uprostřed běhu lesem jsem zastavila, že už nemůžu. Radek se na mě překvapeně díval, protože to se mu se mnou ještě nestalo. "Potřebuju trochu energie od tebe," usmála jsem se na něj a pak ho začala líbat. Pochopil rychle, svlékl mi propocené tričko, na které jsem si klekla, a pak jsme se pomilovali. Bylo to rychlé a velmi intenzivní. Pak jsem skutečně běžet nemohla, jak se mi podlamovaly nohy. Od té doby jsme si to už mnohokrát zopakovali. Když si chci opravdu dobře zaběhat, pro jistotu volím cestu, která nevede lesem.

Martina, 29 let

Bobřík odvahy

Před několika roky jsem léto trávila jako instruktorka na dětském táboře. Už od začátku se mi tam líbil kolega, jenže jsme každý měli na starost jiný oddíl dětí a vídali se prakticky jen u večerních plánovacích porad. I tak jsme si ale vyměňovali všeříkající pohledy, které značily oboustranný zájem. Jeden večer jsme pro děti připravili stezku odvahy. O půlnoci jsme je vyslali z tábora na úzkou lesní stezku ozářenou pouze svíčkami. Měly ujít asi dva kilometry k rybníku, kde na ně čekal jeden z instruktorů. My ostatní jsme byli rozmístěni po trase, abychom je hlídali a zároveň patřičně strašili. Já byla až na posledním úseku. Když jsem napočítala poslední dítě, začala jsem se pomalu balit, když v tom mě někdo zezadu popadl, zacpal mi pusu a povalil na zem. Málem jsem se strachy zbláznila a až tichý smích mi prozradil, že je to Dan. Adrenalin v žilách mi dodal odvahy a já jsem ho políbila. Jako kdyby na to čekal, začal mi všechno oplácet a za chvíli jsme se v jehličí kouleli sem a tam. Přímo na sex sice nedošlo, ale i tak to byl jeden z nejvíc vzrušujících zážitků. Všechno jsme si vynahradili až po návratu domů - a jsme spolu dodneška.

Iva, 27 let

Opravdu žhavé milování

Na střední škole jsem každoročně s partou přátel trávila dva týdny prázdnin na chatě, kterou vlastní mí rodiče. Ti nás tam velkoryse nechávali samotné a jen čas od času přijeli zkontrolovat. Vloni jsem si chtěla tyhle chvíle nostalgicky zopakovat a sezvala na letní víkend staré přátele i s jejich partnery. Seděli jsme dlouho do noci u ohně a vzpomínali, postupně se všichni rozcházeli, až jsem nakonec zůstala u táboráku jen se svým manželem. "Co kdybychom spali tady u ohně, to by byla romantika," napadlo mě. Mirek souhlasil a došel do chaty pro dva spacáky, které jsme sepnuli do jednoho a uložili se. Za chvíli nám ve fusaku bylo neuvěřitelné vedro, a jak jsme se navzájem svlékali, situace se začala ubírat jiným směrem. Nakonec si na mě Mirek lehl a začali jsme se milovat. Po chvíli jsme měla neodbytný pocit, že mě hrozně pálí nohy a v tu samou chvíli sebou začal škubat i manžel. Jak jsme se vrtěli, dostali jsme se až k ohništi a konec spacáku začal hořet! V panice jsme několik vteřin nedokázali najít zip, a když jsme se konečně osvobodili, bosýma nohama jsme skočili do vlhké trávy, zatímco se kolem šířil pach spálené látky. Milování tak nedospělo do konce, ale tahle příhoda nás dodneška vždy rozesměje.

Alena, 42 let

Témata článku:   

Komentáře

Přečtěte si také

Horoskopy

Už nemáte tendence zlehčovat šéfovy příkazy a díky tomu si zachráníte svou práci. Po pravdě řečeno jste měli opravdu namále. Neustále připomínky a radikální nesouhlas s věcmi, které jsou…

Nejčtenější články

Doporučujeme