Včera bylo částečné zatmění Měsíce: Úplněk měl dvojnásobnou sílu

7. 8. 2017
Včera bylo částečné zatmění Měsíce: Úplněk měl dvojnásobnou sílu
Úplněk ve Vodnáři byl částečně "ukousnutý", zatmění Měsíce ale zdvojnásobilo jeho sílu. Probíhal v pondělí 7. srpna večer. Zemský stín přikryl Měsíc z 25 %. I pokud nevěříte na to, že by Měsíc vůči nám projevoval svou sílu, byla to krásná podívaná.

Mnozí lidé jsou na úplněk citliví, a což teprve, když nastává jeho částečné zatmění. Podle tradiční astrologie Měsíc ovládá lidské emoce a při úplňku je jeho vliv nejsilnější. U citlivějších jedinců může způsobovat změny nálad, úzkost, noční můry nebo poruchy spánku.

V pondělí 7. srpna 2017 po osmé večer nastal zajímavý úplněk. Astrolog Raven Argoni k tomu řekl: "Z astrologického hlediska se bude Slunce spojovat s Marsem prakticky v polovině znamení Lva a v opozici bude Měsíc v polovině Vodnáře.“ Bylo to jen částečné zatmění Měsíce, ale i tak se jednalo o jev, který zvýšil hodnotu tohoto úplňku téměř na dvojnásobek. Po desáté hodině večerní se všechno rychle opět vrátilo do normálu.

Vodnářský úplněk vzbudil touhu realizovat tajné touhy, prosadit svou vůli nebo dostat se do společnosti, kam toužíte patřit. Může zamíchat politickými kartami a vyvolat konflikty. Po pondělku přichází úterý, to ale vrátí pondělní vzrušené očekávání do zaběhnutých kolejí.

Témata článku:   

Komentáře

Přečtěte si také

Horoskopy

S nadřízeným si nerozumíte podle představ a opravdu vás to znervózňuje. Za svými nápady si stojíte, ale on o ně neprojevuje zájem. Tak moc se snažíte, až můžete svou krasojízdu za úspěchem…

Nejčtenější články

Doporučujeme