Ve 101 letech Travisová se vrací na Broadway

9. 6. 2005
Mladé kolegyně z branže užívají pro Doris Eaton Travisovou láskyplnou přezdívku prababička baletu. Figuruje jako živoucí legenda, která na Broadwayi spolu s tehdejším ansámblem proslavila muzikál Zpívání v dešti dlouho před Gene Kellym, který je s ním nerozlučně spjat v diváckém povědomí.

Přestože Doris již před pěknou řádku let pověsila stepařské boty na hřebík a užívá si zaslouženého odpočinku, pro dobrou věc je ochotna si je i ve 101 letech znovu nazout. A právě takovou příležitostí se pro neúnavnou starou dámu stala dvě dobročinná galapředstavení, jejichž výtěžek je určen na pomoc nemocným AIDS.

Po zkoušce, jež proběhla na newyorské Brodwayi, se Doris, na níž téměř nebyly vidět známky únavy, netajila radostí z návratu na jeviště. "Je to mimořádně vzrušující," svěřila se novinářům, "stát znovu na místech, kde začínala před tolika lety má kariéra." (Plus)

Témata článku:   

Komentáře

Přečtěte si také

Horoskopy

Do práce vstanete jako nic, protože máte plnou hlavu super nápadů. Nejdříve si však všechno promyslíte. Možná je jich pro šéfa škoda a splníte si je sami. S největší pravděpodobností vám…

Nejčtenější články

Doporučujeme