Večerní rutina v péči o pleť: Tohle dělejte a budete mít krásnou pokožku

5. 3. 2021
Večerní rutina v péči o pleť: Tohle dělejte a budete mít krásnou pokožku
Denně řešíme mnoho různých záležitostí, po kterých se můžeme cítit vyčerpaně. Zabrat tak dostává i naše pleť, které stres škodí. Proto si každý den udělejte čas a dopřejte své pleti péči, díky níž bude navzdory starostem zářivá a svěží.

Řádně vyčistit

O tom, že za žádnou cenu nemáte uléhat s nevyčištěnou pletí, určitě čtete všude, nikdy ale není na škodu si to připomenout, protože stále ještě existuje spousta žen, které to nedodržují. Čištění pleti je důležité i tehdy, pokud nepoužíváte make-up, protože i tak se na ni přes den nachytá spousta nečistot. V dnešní době je na trhu spousta produktů určených k této činnosti –micelární vody, dvoufázové odličovače, pleťová mléka, pěny, tuhé odličovací balzámy i hydrofilní oleje, takže je jen na vás, co vám nejlépe vyhovuje. Pamatujte však, že v případě micelární vody je důležité po jejím použití obličej znovu opláchnout, aby se nevysušoval. Vyzkoušet můžete také elektrické čisticí kartáčky, které pleť ošetří víc hloubkově, a navíc ji promasírují, čímž pomohou k lepšímu prokrvování, tedy i zpomalování procesu tvorby vrásek.

Jak na rychlý make-up pro maminky? Podívejte se na video:

Témata článku:   

Komentáře

Přečtěte si také

Horoskopy

Na víkend si naplánujte činorodou aktivitu a pohybujte se venku na čerstvém vzduchu. I přes všechny zákazy a doporučení si najdete plnohodnotný způsob strávení volna. Vyrazte třeba na…