Večírkové líčení

7. 12. 2004
Večírkové líčení
Konec roku se tradičně nese v duchu vánočních oslav, silvestrovských večerků a bezpočet party. Diář již máte plný, perfektně naplánovaný čas tak, že nezmeškáte jedinou příležitost pořádně se pobavit. Teď přichází na řadu váš vzhled, musíte být neodolatelně krásná. Nabízíme vám 10 různých trendů, 10 skvělých kolekcí pro váš dokonalý vzhled. Nechte se inspirovat hvězdami Catherine Zeta-Jones, Halle Berry či Inés Sastre. Pokaždé jiná, pokaždé svá!

Catherine Zeta-Jones je přímo ztělesněním elegance a klasické krásy. Dokazuje to i v nové kolekci líčení Polished od Elizabeth Arden. Vytříbené a uhlazené nalíčení se skvěle hodí na party i na oslavu ve velkém stylu, stačí jen pár tahů štětcem a rázem se z vás stane hvězda první velikosti. Při výběru rtěnky se nechte vést odstínem pleti, nejlépe si tak vyberete červenou, která vám nejvíce sluší.

Lícní kosti zvýrazněte tvářenkou barvy Tearose. Oči získají hloubku s očními stíny Deep Grey a tužkou Black. Řasy natočte pomocí řasenky Double Density. Na rty naneste sytě rudou rtěnku Color Intrique v odstínu Drama.

Líčení přímo stvořené pro hvězdu představuje americký gigant Revlon, jehož tvářemi jsou Halle Berry či Julianne Moore. Dokonale vykreslená ústa v sytě červeném odstínu hrají hlavní roli zimní kolekce Reddy. Zažijte pocit filmové divy kráčející po červeném koberci uprostřed davu fotografů a obdivovatelů, nechte vyniknout svou jedinečnou krásu a okouzlujte na potkání.

Oči zvýrazněte paletou očních stínů Get Champagne, tekutou oční linkou Icy Black a prodlužující řasenkou Lash Fantasy. Na rty použijte tekutou rtěnku Colorstay Overtime v odstínu Ultimate Wine s leskem Sparkle.

Nejen hvězdám náleží třpyt. Lesklé a jiskřivé líčení Lancome se skvěle hodí na oslavy vánočních svátků i nového roku. Dokonalé vyvážení zlaté a růžové lichotí pleti a zdůrazňuje její přirozenou krásu. Topmodelka a herečka Inés Sastre ukazuje, jak jemné může večerní líčení být, aniž by ztratilo na efektivnosti.

Oči zahalte do závoje zlaté a fialové pomocí krémových očních stínů Color Dose č. 307 a 107. Oči zvýrazněte řasenkou Hypnose v černé barvě. Na rty použijte jemný lesk se třpytkami Star Gloss v odstínu Framboise Divine. Na tvář naneste malé množství zdravíčka v odstínu Miel Glacé.

Glamour je zpátky! A to nejen v módních trendech, ale jak dokazuje zimní kolekce od Estée Lauder, tak také v líčení. Černé linky, předlouhé řasy, smyslná ústa plná lesku předvádí topmodelka a dobrodružka Carolyn Murphy v celé kráse. Syté a plné odstíny doplněné o třpyt a lesk vás prostě uchvátí.

Na oči naneste pěnové oční stíny Cool Champagne, černou oční linku Pure Color a řasenku Lash XL v odstínu Black. Rty pečlivě vykreslete rtěnkou Pure Color v barvě Vintage Rubies. Na rozjasnění celé tváře použijte pudr Vintage Holiday.

Trochu bláznivé a především hravé líčení přináší na konec roku Bourjois. Kolekce s jasným názvem 31.12.04 přímo diktuje pompézní a okázalý make-up s vyšperkovanými víčky a ústy plných života. Bez lesku a třpytu se tuto sezónu obejdete.

Oční víčka poprašte stíny Suivez Mon Regard č. 19, nešetřete. Podél horní řas nakreslete linku pomocí kontury Khol et Contour č. 2 a řasy zvýrazněte mascarou Coup de Theatre č. 11. Rty naličte tekutou rtěnkou Rouge Pop Chic č. 11.

Jako dokonalý protiklad k výraznému líčení plného sytých a bohatých barev působí kolekce Nina Ricci. Tak jemné, něžně okouzlující a decentní tóny byste jinde hledali jen ztěží. Jemné odstíny, spíše náznaky barev, dominují zimní kolekci a nechávají vyniknout přirozené kráse.

Obličej jemně poprašte zlatavým pudrem Golden Touch, naneste jej i na odhalené části těla – ramena, dekolt, paže. Tváře zvýrazněte lehkou krémovou tvářenkou Fluffy Blush v odstínu 03. Oči jemně naličte očními stíny Plush Duo č. 19 a řasenkou LashWear v jemné fialové či šedé barvě. Rty stačí jen mírně zdůraznit pomocí lesku Tender Lipglaze č. 12.

Širokou paletu bohatých barev přináší na zimní radovánky Shiseido. Kontrastní odstíny mědi, zlata a vzácných kamenů nechávají vyniknout dokonalé pleti. Mystické až nebezpečně svůdné barvy najdete velkoryse namíchané v kolekci Dramatic Richness. Odvahu, dámy!

Celý look vykouzlíte pomocí palety Brillant Color Palette, která obsahuje sadu očních stínů a lesků na rty v 8 bohatých odstínech. Na oči použijte stíny Gold a Grey, na rty poté naneste lesky Ruby a Grape Glace.

Fialová se stala hitem letošní sezóny č. 1. Tak proč ji neuplatnit také na tváři? To si zřejmě řekli vizážisté u Maybelline a vytvořili celou fialovou kolekci Visions of Violet. Nepřeberná paleta fialové přechází od nejsvětlejších tónů až k těm nejtemnějším. Je skutečně z čeho vybírat.

Na tváře naneste štětcem zdravíčko Expert Wear v odstínu Wash of Winter. Na líčení očí si nechte obzvlášť záležet. Nejprve vezměte na pomoc Expert Wear – I Love Lilac, oči orámujte černou konturou a naneste řasenku Volume Express. Na rty jemně naneste rtěnku Forever Metallic v odstínu Love it Lilac.

Nebojte se experimentovat a sáhněte po ledově chladné paletě líčidel od Diora. Jiskřivé tóny modré přecházejí do stříbrné až k tajuplně perleťové. Tato limitovaná série zaujme především ženy, které se nebojí ukázat svou druhou tvář – záhadnou až nepřístupnou. Na den si vezměte k ruce krásně balenou paletu lesků na rty v růžových tónech.

Na oči bohatě naneste oční stín 219 Ice Queen a černou řasenku Ultimeyes. Na rty použijte nejprve rtěnku Rouge Addict č. 537 a poté tenkou vrstvičku lesku Addict Ultra-Gloss č. 203.

Zábavné, nápadné a lesklé … takové je líčení na vánoční party od Oriflame. Skvělá kolekce pro mladé dívky a odvážné ženy, které se nebojí experimentovat se svým vzhledem, aniž by nějak utrpěla jejích krása. Právě naopak, třpytivá líčidla vyzdvihnout přednosti obličeje a nechají tvář zazářit jako jasnou hvězdu.

Na víčka naneste oční stíny v tužce Visions v odstínu Blýskavá stříbrná. Řasy prodlužte pomocí černé řasenky z téže řasy. Na rty velkoryse naneste třpytivý lesk Sparkling Gloss č. 2718 – Moonshine. Tělo a tvář nakonec zahalte do blýskavého závoje pomocí gelových třpytek Face and Body Glitter Gel.

foto: archiv firem, internet

Témata článku:   

Komentáře Zobrazit celou diskuzi

Přečtěte si také

Horoskopy

Jakmile se týden přehoupne do své druhé poloviny, rázem okřejete. Najednou jste na výsluní a všichni se s vámi chtějí stále bavit. Patříte k nejlepším společníkům a rozhodně s vámi není…