Vedle Nohavici se na Andělech představí také Langerová, Hegerová a další

23. 2. 2005
Písničkář Jarek Nohavica, loňský nový člen Síně slávy, zahraje živě během ceremoniálu a v přímém televizním přenosu slavnostního předávání cen Akademie populární hudby Anděl Allianz 2004.

Přenos se koná 19. března 2005 od 20:00 hod v ostravské ČEZ Areně za asistence kamer ČT1 a mikrofonů ČRo1 - Radiožurnálu.

Kromě Nohavici vystoupí v živých blocích také loňská česká SuperStar Aneta Langerová, šansoniérka Hana Hegerová, Meky Žbirka, Divokej Bill, Anna K., Mig 21, Kryštof, Marie Rottrová, Chinaski, Iva Frühlingová a rocková skupina Doga.

Žánrové ceny Akademie populární hudby budou uděleny již 18. března v ostravském klubu Fabric. O žánrových cenách bude televizní přenos, který poběží v sobotu 19. března 2005 ve 23:00 hodin na ČT2 v pořadu Noc s Andìlem.

Stodolní ulice se 19. března večer promění v „Andělskou ulici“. V tamních klubech bude znít živá i reprodukovaná hudba mnoha žánrů. Vstup na akce bude zdarma. Akademici, novináři a hudebníci se budou moci přesunout 19. března z Prahy do Ostravy „Andělským vlakem“. V jeho vagonech budou hrát skupiny Banana, Bůhví a Imodium. Znít bude i reprodukovaná hudba.

Ve spolupráci s cestovní kanceláří Vítkovice Tours se chystá „Andělský let“. Ve dnech od 1. do 8. června budou v Chorvatsku pobývat vítězové jednotlivých kategorií a zástupci některých partnerských médií.

zdroj: Táňa Dolejšová

Témata článku:   

Komentáře

Přečtěte si také

Horoskopy

Je báječné, že jste opět v kondici a v kolektivu oblíbení. Pokud dnes bude někdo z kolegů potřebovat pomoct, ihned se ho ujměte. Nastokrát se vám to vyplatí. Nikdy nevíte, kdy se do…

Nejčtenější články

Doporučujeme