Komentáře k článku zpět na článek

helza 13. 6. 2016 | 13:14
lebahu 13. 6. 2016 | 12:00

helza: Protože tenhle článek je zkopírovaný odjinud (kde pracuje někdo, kdo píše bez chyb, respektive tam texty někdo opravuje). A ona mladá nezkušená redaktorka ho není schopná ani správně zkopírovat a vložit. A i kdyby to bylo jak říkáš, tak snad v redakci nepracuje sama, předpokládám, že je tam i nějaký "machr přes počítač", takže vidím co mi z toho vylezlo, tak jdu a zeptám se a opravím.

helza 13. 6. 2016 | 08:59

eseta, lebahu: Když já si vybavuji nějakou začínající redaktorku plnou nadšení, která sem přepoctivě sesmolí článek, pár receptů, vloží ho a ejhle co z něj vyleze kvůli několika chybějícím tagům. Teď ji v redakci sprdnou, možná i vyhodí a ještě dostane kiki od nás. Musí být moc nešťastná. A možná, za to celé ani nemůže........................................................................................................................................On se tento článek od jiných, "závadných", totiž velice liší. Jinde bývají překlepy a chyby v gramatice, různé stylistické chyby a nedostatky v textu. Tento je po této stránce bezchybný. Tedy podle mne - s mýma blbýma očima se mohu mýlit. Tady opravdu chybí pouze formátování. Zapsat konce sloupců a jednou konec tučného písma. A jak to v takové redakci funguje, to já netuším, tím pádem právě netuším ani to, čí je to vina.

lebahu 12. 6. 2016 | 15:28

Lucinka: Všichni včetně šéfredaktora a majitelů webu. A schválně nezaměstnají nikoho na korekturu textů, aby si dyslektici "z lidu" nepřišli se svým problémem tak osamocení.
Ale kurňa reklamu vložit umí perfektně, to by totiž inzerent řval jak tygr a neplatil. Ale strčit občas na tuhle inzertní stránku článek bez chyb, to je problém.

Lucinka 12. 6. 2016 | 15:11
eseta 12. 6. 2016 | 11:43

helza: Děláte si legraci? Nebo jste ten neumětel, který to tam hodil? Jinak mi není jasné vaše vyjádření a "přehled" ohledně práce a možností s textovými editory, zejména v pozici redaktora, který příspěvky vkládá.

lebahu 12. 6. 2016 | 11:09

helza: Ty seš někdy tak hrozně chápavá až je to na ránu
Pokud někdo neumí vložit text na web, ať to nedělá. On to bude asi umět, ale už se to po sobě neobtěžuje přečíst (a překontrolovat jak to vypadá na různých prohlížečích a opravit. Protože je mu to ale úplně jedno. Redakce evidentně platí i za zmetky, tak co by se obtěžoval pracovat kvalitně.

helza 12. 6. 2016 | 10:41

Myslím si, že tentokrát ale v textu nejsou žádné překlepy, ani pravopisné chyby. Mám pocit, že příslušný redaktor nemá k dispozici editor, jako my v diskusích, a veškeré formátování, tedy i řádkování, musí zapisovat pomocí HTML, CSS, nebo jiného jazyka, který je schopen prohlížeč přečíst. Třeba byl nový a netušil to, nebo tušil, ale HTML, ani CSS neuměl. Prostě to krásně, přehledně a bez chyb napsal, případně zkopíroval a vložil předem krásně sformátovaný text a tohle mu po odkliknutí vylezlo. Stejně jako když píšete příspěvky a po odeslání vaše odstavce už nejsou odstavce a nelze to vzít zpět. A já nevím, jak to v redakci chodí s kontrolou, časy a možností oprav odeslaného textu.

eseta 12. 6. 2016 | 09:05
eseta 11. 6. 2016 | 11:47
lebahu 11. 6. 2016 | 08:51

Prosím, mohl by se v redakci někdo (krom akce zkopírovat a vložit) obtěžovat překontrolovat text? Odstavce, nadpisy, velikost písma, tučné písmo, pravopis...
Blogy pubertálních slečen jsou úpravnější a s méně chybami než tyto stránky tvořené profesionály.

Přečtěte si také

Horoskopy

Jen málokteré znamení je tak optimistické jako to vaše. Momentálně jste však nespokojení s tím, co…