Veletrh FOR CARAVAN: Tady najdete stovky obytných aut a karavanů na jednom místě

4. 3. 2019
Veletrh FOR CARAVAN: Tady najdete stovky obytných aut a karavanů na jednom místě
Volnost, nezávislost, svoboda. To jsou synonyma pro cestování v karavanu nebo obytném autě, které je u Čechů rok od roku oblíbenější. Jestli i vy patříte mezi milovníky takového cestování, pak byste si neměli nechat ujít další ročník veletrhu FOR CARAVAN, který od 8. do 10. března 2019 obsadí letňanské výstaviště PVA EXPO PRAHA.

Jubilejní desátý ročník výstavy FOR CARAVAN nabídne hned tři haly nabité novinkami ze světa nezávislého cestování a kempování. Na své si přijdou jak zkušení nomádi, tak i začátečníci, kteří se na svou první cestu teprve chystají. 

K vidění budou desítky obytných aut, karavanů a přívěsů všech cenových kategorií. Nakouknout tak budete moci i do těch nejluxusnějších kousků, o kterých třeba jen sníte. Většího zastoupení se letos dočkají vestavby do aut, které se v posledních letech těší čím dál větší oblibě.

Svůj prostor dostanou i starší modely obytných aut a karavanů. V bazaru karavanů můžete vůz nejen koupit, ale také nabídnout. Páteční odpoledne bude patřit všem karavanistům. Známá propagátorka kempování a karavaninku Klára Hájek Velinská připravuje blok přednášek. Tématy budou etiketa kempování, krásy Polska nebo kempování v zimě. To vše doplní výstava lodí a vodních sportů FOR BOAT a o víkendu cestovatelský festival Kolem světa. To vše můžetet vídět od 8. do 10. března 2019 v PVA EXPO PRAHA v Letňanech. Více na www.forcaravan.cz.

Témata článku:   

Komentáře

Přečtěte si také

Horoskopy

S nadřízeným si nerozumíte podle představ a opravdu vás to znervózňuje. Za svými nápady si stojíte, ale on o ně neprojevuje zájem. Tak moc se snažíte, až můžete svou krasojízdu za úspěchem…

Nejčtenější články

Doporučujeme