Veletrh Sport Prague-jaro 2001 začal dnes na Výstavišti

22. 2. 2001
Veletrh Sport Prague-jaro 2001 začal dnes na Výstavišti
Připomínáme, že se dnes v Praze na Výstavišti v Holešovicích otevřely brány jubilejního 20. ročníku mezinárodního veletrhu sportovních potřeb a módy. Jedná se o největší sportovní veletrh v ČR.

Veletrh Sport Prague-jaro 2001 začal dnes na Výstavišti

Připomínáme, že se dnes v Praze na Výstavišti v Holešovicích otevřely brány jubilejního 20. ročníku mezinárodního veletrhu sportovních potřeb a módy. Jedná se o http://www.terinvest.com/sportpraguej/loga/l_sport_j.gif" align="left" width="300" height="122"> největší sportovní veletrh v ČR. Na ploše přes 10.000 m2 se návštěvníkům veletrhu představí na 400 firem z oblasti zimních sportů, cyklistiky, módy a obuvi pro sport a volný čas, kempinku a turistiky, vodních sportů, fitness, míčových sportů, her a zábavy, sportovního motorismu a letectví. SPORT PRAGUE bude moci i tentokrát nabídnout možnost osobní konfrontace s nejširším spektrem sportovních potřeb a sportovní módy.

Pro návštěvníky veletrhu je připraven rovněž bohatý doprovodný program, který se stal nedílnou součástí veletrhu SPORT PRAGUE. K vidění budou módní přehlídky, vystoupení profesionálních skupin aerobiku, fitness, kulturistiky, přehlídky bojových umění a karate, cyklotriálové show, autogramiády osobností z oblasti sportu. Pro návštěvníky je rovněž připravena celá řada soutěží o velice atraktivní ceny. Návštěvníci veletrhu obdrží zdarma u vstupu výrobek od firmy Isostar - energetický nápoj pro sportovce. Vstupné na veletrh je 90,-Kč.

Vaše redakce

Témata článku:   

Přečtěte si také

Horoskopy

Je naprosto jisté, že máte rádi své dokonalé pohodlí a potrpíte si na luxusní kousky. Jenže to nejde pořád. Někdy se musíte kapánek omezit a získat tak nový pohled. Momentální utrácení…

Nejčtenější články

Doporučujeme