Veletrhu nábytku New Design 2005

1. 2. 2005
Ve dnech 3.2 - 6.2.2005 bude otevřen 13. mezinárodní veletrh nábytku, podlahovin, bytového textilu, svítidel a doplňků Pragointerier New Design 2005.

Své výrobky a služby Vám v prostorech holešovického Výstaviště nabídne téměř 500 vystavovatelů. Novinkou je poradenské centrum, kde lze získat cenné rady od kvalifikovaných odborníků ze všech oborů úpravy interiéru.

Zvýhodněnou vstupenku najdete na http://www.incheba.cz/main.php?pageid=533 Zde jsou Vám k dispozici také veškeré informace o vystavovatelích.

Doprovodný program

„LŮŽKO V INTERIÉRU“ – BYTOVÝ TEXTIL Pravé křídlo Průmyslového paláce Soutěž pro výrobce, návrháře a dekorační studia. Ve spolupráci s časopisem DOMOV.

„LŮŽKO SNŮ“ – BYTOVÝ TEXTIL Pravé křídlo Průmyslového paláce Soutěže se mohou zúčastnit návštěvníci, kteří svým hlasem rozhodnou, které lůžko se stane „Lůžkem snů“.

„KVĚTINA V INTERIÉRU“ – Soutěž profesionálních floristů Křižíkův pavilon D Spolupráce: časopis floristika. Soutěž vazby květin, samotná soutěž probíhá v Křižíkově pavilonu D. Soutěže se mohou zúčastnit návštěvníci, kteří svým hlasem rozhodnou, která květina se stane „květinou v interiéru“.

„Nejlepší expozice “ – Soutěž vystavovatelů Vyhodnocení nejlepší expozice veletrhu Pragointerier – New Design dle stanovených kritérií.

„Vynikající výrobek roku “ 14. ročník soutěže vyhlašované Design centrem České republiky z pověření Ministerstva průmyslu a obchodu.

„MOJITO PARTY“ Společenské setkání osobností z oboru Slavnostní galavečer MOJITO PARTY dne 4.2.2005 od 19:00 hod v Lapidáriu Národního muzea. Vyhlášení výsledků soutěží.

výstava „SALON OBCE ARCHITEKTŮ“ Křižíkův pavilon E Nesoutěžní přehlídka architektonických studií, projektů, realizací, myšlenek a nápadů

„HRNČÍŘSKÉ TRHY“ Křižíkův pavilon B 100 keramiků nabízí své výrobky

„PORADENSKÉ CENTRUM “ Křižíkův pavilon E Zdarma poskytování odborných rad v oblasti bydlení a financování

„PREZENTAČNÍ CENTRUM “ Křižíkův pavilon E Odborné prezentace v oblasti bydlení a financování

„MODELOVÝ BYT “ Křižíkův pavilon E Kompletně zařízený modelový byt 3 + 1.

Témata článku:   

Komentáře

Přečtěte si také

Horoskopy

Mars vás svou kvadraturou vede k přehánění a přepínání se, což se týká také renovace vašeho bydlení. Také ke svým nejbližším jste náročnější, přičemž jste velmi nervózní, když s vámi…

Nejčtenější články

Články odjinud