Velikonoční luxus – ORION MODRÉ Z NEBE Plněná vajíčka

7. 4. 2009
Velikonoční luxus – ORION MODRÉ Z NEBE Plněná vajíčka
K nevšední události nevšední dárek! Luxusní balení ORION MODRÉ Z NEBE Plněná vajíčka z jemné mléčné čokolády s náplní, která chutná třikrát jinak a vždycky exoticky.

Prožijte neopakovatelnou chuť na velikonočním stole: jemnou po hruškách s vanilkou, drsnou po chilli s vodkou a citronem, hořce sametovou jako amaretto… a pokaždé dokonale zalitou v kvalitní čokoládě ORION. To je rafinovaná velikonoční pomlázka pro vyvolené. Už víte, která ze tří chutí je ta pravá?

ORION MODRÉ Z NEBE Plněná vajíčka z mléčné čokolády s vanilkovo-hruškovou náplní (100 g) ORION MODRÉ Z NEBE Plněná vajíčka z mléčné čokolády s náplní vodka, chilli a citron (100 g) ORION MODRÉ Z NEBE Plněná vajíčka z mléčné čokolády s amarettovou náplní (100 g) Doporučená maloobchodní cena: 63 Kč.

Velikonoce ve velkém stylu – ORION MODRÉ Z NEBE Velké vejce

Modrá jako nebeská klenba. Právě taková je stylová velikonoční bonboniéra delikátních chutí a impozantního tvaru ORION MODRÉ Z NEBE Velké vejce. Pro jednoho netradiční bonboniéra, pro jiného luxusní velikonoční pomlázka, ale pro všechny symbol vzájemné blízkosti. Darujte exkluzivní velikonoční balení vybraných druhů dezertů ORION MODRÉ Z NEBE z mléčné, hořké a bílé čokolády a umocněte kouzlo okamžiku. Bonbóny z modravé dózy zmizí stejně rychle, jako utečou Velikonoce. To vám zaručujeme.

ORION MODRÉ Z NEBE Velké vejce (104 g) – Vícedruhový dezert z mléčné, hořké a bílé čokolády. Doporučená maloobchodní cena: 90 Kč.

Malinové Velikonoce s NESTLÉ Vajíčky

Malinové překvapení. Víte, jak vykouzlit originální koledu? Přidejte do pomlázky čokoládová NESTLÉ Vajíčka s kousky malin! Skrývají v sobě nečekané osvěžení – nalámané kousky sušených malin v lahodné mléčné čokoládě. Dejte si ale pozor, jejich malinovému šarmu se jen těžko odolává a důvodů, proč si udělat drobnou velikonoční radost, je v mžiku milión. Malinové mámení bývá zrádné, a proto se nedejte zaskočit a raději si nachystejte koledu i pro sebe.

NESTLÉ Vajíčka s kousky malin (15 g) – Dutá figurka z mléčné čokolády s kousky sušených malin. Doporučená maloobchodní cena: 6,90 Kč.

Soutěž s NESTLÉ

Soutěžíme o 3 sladké balíčky ORION, každý ve složení: 3x ORION MODRÉ Z NEBE Plněná vajíčka z mléčné čokolády s vanilkovo-hruškovou náplní 3x ORION MODRÉ Z NEBE Plněná vajíčka z mléčné čokolády s náplní vodka, chilli a citron 3x ORION MODRÉ Z NEBE Plněná vajíčka z mléčné čokolády s amarettovou náplní

Témata článku:   

Přečtěte si také

Horoskopy

Ode dneška se do všeho naváží Venuše, která způsobuje, že jste citliví a dáváte své emoce najevo. Lidé kolem vás reagují na takové maličkosti, jako je ráznější pohyb či jiný tón hlasu a je…

Nejčtenější články

Články odjinud