Velikonoční milostné hrátky: Zapojte do sexu zajíčka, beránka i vajíčko! Jak na to? | Foto: iStock

Foto: iStock

Velikonoční milostné hrátky: Zapojte do sexu zajíčka, beránka i vajíčko! Jak na to?

O tom, že Velikonoce mají erotický podtext, není pochyb. Oslavy jara a plodnosti, vajíčka i šlehání pomlázkou symbolizující akt oplodnění… To vše v nás může vyvolat choutky na sex. Jak milostné hrátky pojmout v duchu Velikonoc?

Bičík místo pomlázky

Pokud jste za svůj život dostala pořádně pomlázkou, určitě víte, že není o co stát a že modřiny se hojí opravdu pomalu. Sado-maso hrátky ale mohou být i příjemné! Stačí pomlázku vyměnit za erotický bičík a může se jít na věc. Samozřejmě i s bičíkem se musí zacházet opatrně, aby bolest nebyla příliš velká, nebo dokonce nedošlo ke zranění, výsledek vás ale mile překvapí. Nechte partnera, aby vás něžně vytrestal bičíkem v rámci předehry a umocněte tak svoje vzrušení!

Která poloha nikdy nezklame? Podívejte se na video:

Pokračování 2 / 5

Velikonoční zajíček

Tato poloha je sice trochu náročnější, ale proč si velikonoční svátky trochu nezpestřit a nevyzkoušet něco nového? Zatímco váš partner sedí nebo leží na posteli, vy si nad něj přidřepnete, jako byste šla v přírodě na malou, a necháte ho, aby do vás vnikl. Pokud k němu budete čelem, může vás pro lepší stabilitu přidržovat za ruce, zvolíte-li pozici zády, může vás držet za boky, zatímco vy se pohybujete nahoru a dolů. Uznejte sama, nepřipomíná vám to hopsání zajíčka?

Pokračování 3 / 5

Velikonoční beránek

Připadá-li vám poloha velikonočního zajíčka vysilující, můžete ji změnit na velikonočního beránka. Tahle poloha vás nadchne! Muž leží na zádech a vy se na něj posadíte tak, že jste zády k němu a klečíte na kolenou, rukama se opíráte o zem. Podložte předtím partnerovi hlavu polštářem, aby měl pohodlnější výhled a mohl sledovat celou akci. Ruce má volné, takže může hladit váš zadeček nebo vás po něm lehce plesknout, když už máme ty Velikonoce. V téhle poloze máte perfektní úhel na dráždění bodu G, takže si ji budete chtít zase zopakovat.

Pokračování 4 / 5

Ledová sprcha

V některých oblastech je zvykem, že nestačí, aby muži ženy vyšlehali pomlázkou, ale často je ještě házejí do vany pod studenou sprchu. Chcete-li si nedobrovolnou sprchu zpestřit, zapojte do ní i partnera. Vodu ale raději zvolte teplou, víte přece, co chlad s mužskými přednostmi dokáže… Pro milování ve sprše pak můžete zvolit polohu vestoje, kdy se v předklonu dlaněmi budete opírat o zeď sprchového koutu, zatímco partner do vás bude pronikat zezadu. Aby tyto hrátky měly pravý velikonoční říz, může vás místo výprasku pomlázkou jemně plácat po zadečku.

Pokračování 5 / 5

Vibrační vajíčko

O vzrušení a orgasmy se nemusíte ochuzovat ani tehdy, jste-li single nebo váš partner zrovna není nablízku. Aby vaše single hrátky měly nádech Velikonoc, stačí si pořídit vibrační vajíčko. Tato erotická hračka se většinou ovládá na dálkové ovládání, některou je dokonce možné spustit i přes mobil. Tak můžete do svých hrátek alespoň na dálku zapojit i partnera.

Doporučujeme

Články odjinud