Velká rodina - zdroj inspirace a zábavy

1. 12. 2000
Doma je doma, říkáme všichni a často. A tak když přijde žena domů z práce a vyloží nákupy na panelákovou kuchyňskou linku, je rázem ten malý úzký prostor středem všeobecného zájmu.

Velká rodina - zdroj inspirace a zábavy

Doma je doma, říkáme všichni a často. A tak když přijde žena domů z práce a vyloží nákupy na panelákovou kuchyňskou linku, je rázem ten malý úzký prostor středem všeobecného zájmu. "Jídlo přišlo". Je to skutečně podobné jako v králíkárně. Seběhnou se všichni členové rodiny, včetně psa. V přímé závislosti na době příchodu zbude potom z nákupu tu větší tu menší hromádka pochutin, které se uschovají v ledničce. Ovšem ne nadlouho. Pouze do okamžiku, než ji otevře nejstarší potomek po svém návratu ze vskutku vyčerpávající zábavy v centru města (už ta cesta zpět do naší králíkárny na okraji města dá jednomu zahrat).To jednomu vyhládne. Otevře dveře lednice, v rozsvíceném prostoru znaleckým okem objeví nové přírůstky a bez ohledu na čas, začne se ládovat. Spokojeně ulehne, doma je přece jen doma. A druhý den začne vše nanovo.

A jak to vypadá u vás doma?

Témata článku:   

Přečtěte si také

Horoskopy

Milí Berani, nyní máte pocit, že zvládnete všechno na jedničku. Největší plány máte s bydlením a rodinným životem. Už teď si chcete rozmyslet letní dovolenou u moře! To by byl super dárek…

Nejčtenější články

Doporučujeme