Velký adventní horoskop: Co nás čeká do Vánoc podle astroložky Gričové?

28. 11. 2021
Sice celý advent budeme v nouzovém stavu, ale i tak si ho můžeme užít. Na co si jednotlivá znamení musí dát pozor, naopak z čeho se mohou radovat? Plus výhled až do roku 2022. Tady je horoskop astroložky Jarmily Gričové.

Jak mít snové Vánoce?

To, že žijeme v době, kdy překvapení střídá překvapení a kdy nikdo neví, co nás čeká zítra, trvá už tak dlouho, že jsme si na to skoro i zvykli. Předvánoční čas, který je náročný i jindy, je tím letos ještě komplikovanější. Místo večírků a jiných podobných radovánek se můžeme těšit na testy, karantény a podobné nepříliš příjemné záležitosti. Přesto jde o situaci, která má řešení. Místo večírků si kupte pár deskových her a doma svolejte rodinu, se kterou je budete hrát. Vraťte se do dob, kdy se dárky vyráběly doma, a zkuste to taky. Kromě toho nezapomeňte ani na řádnou výzdobu. Když se při jejím vytváření dokážete všichni spojit a vzájemně si pomáhat, bude výsledek naprosto dokonalý. A Vánoce, které po takovém adventu nastanou, budou vyloženě snové! Co tedy čeká jednotlivá znamení?

Perníčky – odkud se vzala tato nejoblíbenější vánoční tradice? Podívejte se na video:

Témata článku:   

Komentáře

Přečtěte si také

Katalog zboží na Dámě Další zajímavé věci

Horoskopy

Až doposud jste neměli štěstí v lásce, ale tomu je teď konec. Jen nesmíte sedět doma, musíte se vydat mezi lidi. Na jakékoliv společenské akci se blýsknete a upoutáte na sebe pozornost.…