Velký horoskop lásky 2019: Lvi najdou lásku v listopadu, Pannám přeje únor

Velký horoskop lásky 2019: Lvi najdou lásku v listopadu, Pannám přeje únor

Někdo ne a ne potkat někoho nezadaného, jiný má zase problém s tím, že se kolem něj motá příliš mnoho ctitelů a teď jak vybrat toho pravého? Nechte si poradit od hvězd – mrkněte, co k lásce v roce 2019 říkají hvězdy o vašem znamení.

Jakmile člověk překročí určitou hranici, pochopí, že erotika je v životě důležitá až zásadní. Hledá si partnera, s kterým bude po této stránce ladit. Nenechá se odradit tím, že jde o výběrové řízení náročné jak na energii, tak na čas. Když potom najde někoho, kdo mu po této stránce vyhovuje, starosti však zdaleka nekončí. Partner by sice byl, ale je potřeba, aby se vztah udržel co nejdéle ve stavu počáteční svěžesti. Co se pro to dá udělat, mimo jiné poradí hvězdy. Takže se zeptáme a uvidíme…

Pokračování 2 / 13

Beran (21. 3. - 20. 4.)

Hlavně na začátku roku má všechno, co se erotického života týká, prioritu. Nesmíte se však nechat unést do té míry, že byste své city a jiné rozkoše tomu druhému vnucovala. Nemělo by to ten žádoucí efekt. Když si místo toho počkáte na třetí dubnovou a první dvě májové dekády, můžete se těšit na pozitivní změnu. Vaším znamením prochází Venuše a ctitelů je doslova jako máku.

Dalším vysoce úspěšným obdobím budou prázdniny. Jde zejména o dny mezi 28. červencem a 18. srpnem. Vaším sektorem lásky a erotiky současně prochází Venuše spolu s Marsem a starají se, abyste se nenudila. O tom, že se jim to podařilo, se budete přesvědčovat po celý zbytek roku. To zase budete rozmotávat všechny vztahové propletence, do kterých jste se pustila a které se vám přes nejlepší vůli tak trochu vymkly.

Pokračování 3 / 13

Býk (21.4. - 21.5.)

Když vám někdo řekne, že erotika je pro kvalitu vztahu důležitá, máte si skoro chuť pohrdavě odfrknout. Svou vládkyni Venuši používáte spíše na potvrzení pravdivosti hesla o lásce, která prochází žaludkem. Pak ale hrozí, že váš miláček ze vzorně uklizeného bytu a teplých večeří zmizí za bestií, která má doma sice binec a k večeři mu leda tak ohřeje párek, ale zato umí splnit jeho erotické sny. Je prostě potřeba, abyste všemu dala to, co je potřeba. Pak musíte dát jednoznačně najevo, že o svého partnera máte zájem, jemuž lety na intenzitě neubylo.

Využijte druhé poloviny února a března, kdy vaším znamením prochází Mars, k němuž se 6. března na dalších sedm let přidává Uran. City projevte tak, aby o jejich upřímnosti nebylo pochyb. To, jak na ně váš vyvolený zareaguje, je jeho věc. Vy si však můžete být jisté, že kdyby nechtěl on, objeví se ihned deset dalších, kteří chtít budou!

Pokračování 4 / 13

Blíženci (22.5. - 21.6.)

Jde o životní oblast, ve které chcete hodně a dostanete ještě víc. Tuto štědrost zajistí především Jupiter, který se až do 2. prosince pohybuje vaším partnerským sektorem. Žene vás do společnosti, kam jít musíte, i kdybyste nechtěla. Tam se pak připravte na to, že vám ctitelé budou padat k nohám jako zralé slívy. Pokud jste zadaná, bude s tím problém. Partnerovi budete jen těžko vysvětlovat, že jim k tomu nezavdáváte žádnou příčinu.

Pokud jste single, je to snad ještě horší. Ctitelů je tolik, že opravdu nevíte, kterého si vybrat. Vzhledem k Neptunu, který prochází vaším sektorem ctižádosti, navíc hrozí, že sáhnete po někom, kdo má hodně peněz a kdo vám bude imponovat svým postavením. Než mu však dovolíte, aby vám navlékl prstýnek, dobře si to rozmyslete. Tvrdost, kterou projevoval v práci a která vám tak imponovala, bude ve vašem dalším životě projevovat i vůči vám. Navíc to bude brát jako něco naprosto normálního a vůbec nebude chápat, co se vám na tom nelíbí.    

Pokračování 5 / 13

Rak (22.6. - 22.7.)

Bylo by dobré, abyste se nad svým stávajícím partnerstvím v průběhu celého roku zamýšlela. Pak můžete dumat o tom, zda alespoň částečně splňuje to, co od něj očekáváte. K prvním úvahám můžete přistoupit hned 6. ledna, kdy ve vašem partnerském sektoru probíhá sluneční zatmění. Můžete ho využít mimo jiné k tomu, abyste se oprostila od stereotypů, které všechny vaše pokusy o lásku hodně negativně ovlivňují. Potom je to naprosto jednoduché.

Seznamujte se se všemi lidmi, které vám hvězdy poslaly do cesty. Hlavně si nemyslete, že někteří jsou pro vás tabu. Svým vlastním životem máte šanci dokázat, že se nebojíte nikoho a ničeho a že jste ochotná sbírat zkušenosti na každém kroku. V praxi to znamená, že si klidně bez výčitek svědomí budete vybírat mezi partnery, kteří jsou věkově třeba i o dost jinde než vy. A zjistíte, že erotické zkušenosti a radovánky, které sbíráte napříč generacemi, jsou vskutku nenahraditelné!

Pokračování 6 / 13

Lev (23. 7. - 22. 8.)

Než se vrhnete do všeho, co vám citová a erotická stránka života letos nabízí a skýtá, měla byste si na chvíli sednout a důkladně popřemýšlet. Předem si musíte definovat to, co pro vás vůbec znamená pojem „štěstí v lásce“. Nebude to tak snadné, jak se na první pohled zdá. Udělat to však musíte. Jupiter, který se až do začátku prosince pohybuje vaším sektorem lásek, erotiky, her a dětí, vám v tomto ohledu dává spoustu možností. Vy si však musíte vnést systém do toho, co od svého budoucího partnera chcete.

Zvlášť zajímavé dny vás v tomto směru čekají mezi 1. a 26. listopadem, kdy bude stejným sektorem procházet i Venuše. Najednou vám bude naprosto jasné, kterého ze svých ctitelů si vyberete. Počítejte však s tím, že se vaše rozhodnutí nesetká s velkým pochopením okolí. Budou mít pocit, že máte na víc. Vy se však nesmíte nechat přesvědčit. Je to nakonec jenom vaše věc…

Pokračování 7 / 13

Panna (23.8. - 22.9.)

Je potřeba, abyste si dala pozor na nudu. Nebezpečí, že vaše vztahy negativně ovlivní, bude větší, než by se na první pohled zdálo. Nesmíte zapomenout, že v partnerství nefungujete jako autorita ani učitelka, ale jako rovnocenný jedinec. Ve vašem případě (a pod vlivem Saturna) totiž hrozí, že začnete partnera vnímat jako neposlušného haranta a budete se k němu taky tak chovat. Pak se budete divit, že na vaše pokyny nedá a vašimi dobrými radami podle povahy skrytě nebo nahlas opovrhujte.

Dejte svému životnímu druhovi šanci, aby se projevil. Sama pak uznejte, že život nemusí probíhat jen ve znamení práce a povinností, ale že to může být i zábava. První možnost budete mít v únoru, kdy vaším sektorem lásek prochází Venuše. Zapomeňte na šetření a spolu s partnerem si vyrazte na hory, kde budete ve dne na sjezdovce a večer v bazénu nebo na parketu. O tom, že tam vaše láska dostane nový impuls, nepochybujte. A o tom, že se vám týden, kdy nemusíte pracovat a můžete myslet jen na zábavu, bude líbit, nepochybujte rovněž…    

Pokračování 8 / 13

Váhy (23.9. - 23.10.)

S vaším erotickým životem to jednoduché není. V březnu sice váš partnerský sektor opustí Uran (výkyvy ve vztazích budou sice ještě pořád pokračovat, ale budou daleko zvládnutelnější, než byly dosud), ale ke slovu se dostane Saturn, který ve vašem sektoru rodiny zůstává celý rok. Připravte se na problémy, s nimiž nemáte dostatek zkušeností a které budete muset řešit tak, abyste nikomu neublížila.

Hlavně se nenechte vehnat do situace, kdy byste si musela vybírat mezi láskou ke své původní rodině (nebo dokonce k dětem) a citem, který vás pojí s partnerem. To, že podobná ultimáta odmítnete (a je jedno, kdo a z které strany na vás tlačí), není příznakem nedostatku lásky, ale naopak projevem zdravého sebevědomí a realistického přístupu k životu. V případě, kdy byste podobné manipulaci ustoupila, byste si přestala vážit sama sebe, což by byla cena opravdu vysoká.

Pokračování 9 / 13

Štír (24.10. - 22.11.)

Láska? Ano, ale… Jako všechno, co se ve vašem životě odehrává, odehrávalo i odehrávat bude, má svá pro a proti. Vaše romantické a erotické city totiž ovlivňuje po celý rok Neptun, který zároveň až do začátku prosince vytváří živlovou kvadraturu s Jupiterem z vašeho sektoru financí. Pro vás se v tom skrývá opravdu důrazné varování. Než usoudíte, že svého dosud nerozhodnutého partnera přimějete k vyznání nebo k nabídce sňatku tím, že mu ukážete finanční přínos, který by z toho měl, velice dobře si to rozmyslete. Člověk, který by se na takovou vějičku chytil, nemá ve vašem životě co dělat.

Opatrnost je nutná i při seznamování s novými lidmi. Uvědomte si, že se na světě nachází spousta lidí, kteří si s pravdou hlavu moc nedělají. Ti vám pak řeknou přesně to, co od nich chcete slyšet, ale vůbec nepřemýšlí, zda jsou jejich slova a sliby z nich vyplývající reálné. Kdybyste něčemu takovému naletěla, byl by to průšvih. Navíc byste ztratila dobré mínění, které sama o sobě máte, což by byla pro vaše sebevědomí skutečná rána.

Pokračování 10 / 13

Střelec (23.11. - 21.12.)

Doby, kdy jste se zamilovávala ráda, s chutí a často, naštěstí na začátku března končí. Uran, který měl podobné excesy na svědomí, se přesouvá do vašeho sektoru práce a zdraví, což znamená, že se vám v oblasti lásky trochu uleví. Přinejmenším dokážete odlišit člověka, s kterým zrovna chodíte, od toho, s nímž jste se právě rozešla. Trochu (i když ne zcela) prořídne i zástup těch, kteří doufají, že si jich všimnete a projevíte jim svou přízeň. Vzhledem k Jupiteru, který až do začátku prosince prochází vaším znamením, se dá čekat, že budete mít ve všem štěstí až nad hlavu.

Je to pravda, ale přesto byste si měla dávat pozor na to, co se kolem vás vlastně děje a přemýšlet nad dopadem, který to bude na váš další život mít. Nesněte o svatbě snů a svatební cestě v Karibiku. Nestálo by to za to. Bude daleko lepší, když vzdor své povaze všechny tyto plány odložíte na příští rok. Teď si užívejte všeho, co vám hvězdy skýtají a čeho rozhodně nebude málo.

Pokračování 11 / 13

Kozoroh (22.12. - 20.1.)

Pokud jste si až dosud myslela, že máte svůj erotický život pod kontrolou a že vás v něm nemůže nic zásadního překvapit, zjistíte, že to byl omyl. Když se do vašeho sektoru lásek dostane na začátku března Uran, čekají vás zajímavé životní zkušenosti. Na jejich základě konečně přestanete ohrnovat nos nad kamarádkami, které se bláznivě zamilovaly v době, kdy to nebylo rozumné, a dokonce do člověka, který jim do života kromě vášnivé lásky vnesl i samé problémy. Konečně máte šanci, abyste to zažila taky!

Největší nebezpečí hrozí od poloviny května do první červnové dekády, kdy se k Uranu přidává i Venuše a kdy sama sebe nepoznáváte. Navíc může jít o vztah, který musíte z nejrůznějších důvodů tajit a s nímž se nemůžete chlubit na veřejnosti. Čas naštěstí plyne a slibuje, že všechno vyřeší a obrátí k lepšímu. Zlom ve vašem případě nastane pravděpodobně na začátku prosince. Jupiter se přesune do vašeho znamení, problémy s láskou se začnou jeden po druhém řešit a vy budete konečně šťastná a spokojená.

Pokračování 12 / 13

Vodnář (21.1. - 20.2.)

V lásce vás čekají pěkné zmatky! Naštěstí je k jejich řešení potřeba jen chladná hlava (tu máte) a dostatek zdravého rozumu (jímž oplýváte rovněž). Dále je potřeba, abyste si uvědomili, že Jupiter, který až do začátku prosince prochází vaším sektorem přátel, tvoří zároveň opozici do vašeho sektoru lásky. Potom jsou možné dva scénáře: V prvním z nich se váš partner dostane do rozporu s vašimi kamarády. Jak on, tak kamarádi budou naštvaní na čas, který věnujete tomu druhému (respektive těm druhým).

V takovém případě musíte povstat a vysvětlit, že si do života ani od jedné strany mluvit nenecháte. Kamarádi se budou muset smířit s vaším partnerem. On pak bude muset pochopit, že kamarádi hrají ve vašem životě důležitou roli a že se o ně připravit nenecháte. Druhý scénář bude zajímavější. To, že ho hvězdy spustily, pochopíte v momentě, kdy vám letitý kamarád oznámí, že se do vás zamiloval a že neví, co s tím. On to neví, ale vy to nevíte taky. Opravdu se vám nechce riskovat výměnu dobrého kamarádství za vztah, který by byl podle vašeho názoru hodně nejistý. V takové chvíli musíte hrát na čas a doufat, že se všechno nějak vyřeší. V každém případě je však potřeba, abyste nic neslibovala a nic neměnila.

Pokračování 13 / 13

Ryby (21.2. - 20.3.)

Na to, abyste se věnovala lásce a do svých vzbouřených citů si vnesla alespoň nějaký systém, budete mít dostatek času i příležitostí. Planety, které vaším sektorem erotiky, lásky a dětí procházejí, na sebe letos navazují tak, aby se vám to opravdu podařilo. Období, kdy pochopíte, že je jen na vás, zda v lásce něco změníte a obrátíte ve svůj prospěch, odstartuje 16. května Mars. Pod jeho vlivem začnete k údivu svého partnera projevovat daleko více sebevědomí, než jste projevovala dosud.

Následovat bude Merkur, který zde v první etapě pobývá mezi 4. a 27. červnem a v etapě druhé mezi 19. červencem a 11. srpnem. Bylo by dobré, abyste si v prvním období precizovala požadavky, které k partnerovi máte, a ve druhém je začala jemně, i když důsledně prosazovat. Pomůže vám v tom Venuše, která se mezi 3. a 28. červencem postaví na vaši stranu. Díky její energii dokážete svá přání podat tak, že i ten nejtvrdohlavější partner pochopí, že mu nezbývá, než aby je splnil co nejrychleji a pokud možno s úsměvem na tváři.

Co vás čeká v tom dalším roce? Tady je partnerský horoskop pro rok 2020. 

Doporučujeme

Články odjinud