Velký horoskop lásky 2020: 3 znamení najdou partnera na přelomu jara a léta

27. 12. 2019
Velký horoskop lásky 2020: 3 znamení najdou partnera na přelomu jara a léta
Nemůžete stále potkat toho pravého? Možná jen nebyla ta správná chvíle. Nebo vám naopak nefunguje stávající vztah? Zůstat v něm, či se rozejít? A jak poznat toho pravého a zjistit, zda vás má opravdu rád, nebo si jen hraje? Tady je velký horoskop lásky pro rok 2020 od přední astroložky Jarmily Gričové.

Beran (21. 3. - 20. 4.)

Už od hodně let si uvědomujete, že jednou z nejdůležitějších věcí pro vás je svoboda. Právě proto si nedovedete představit život, v němž vám bude někdo diktovat, co máte dělat. Proti takovému člověku se postavíte s veškerou energií, kterou jste schopní vyvinout. Občas se dokonce stane, že to s vymezováním vůči takovému člověku přeženete. Akutní nebezpečí letos hrozí zvláště ve druhé polovině roku, kdy ve vašem znamení pobývá Mars. I když se vám nechce, měly byste se mírnit. Výbuch proběhne rychle, ale jeho následky se likvidují velmi dlouho. A někdy se to vůbec nepodaří.

Témata článku:   

Komentáře

Přečtěte si také

Horoskopy

Pokud patříte k milovníkům zahradničení, buďte v pozoru před ledovými muži, kteří dokáží nehezky potrápit. Nezastaví je ani květnové počasí, naopak jim hraje do noty. Dnes nic nesázejte,…