Velký horoskop lásky 2021: 3 znamení najdou partnera koncem roku, Blíženci na podzim

Nemůžete stále potkat toho pravého? Možná jen nebyla ta správná chvíle. Nebo vám naopak nefunguje stávající vztah? Zůstat v něm, či se rozejít? Tady je velký horoskop lásky pro rok 2021 od přední astroložky Jarmily Gričové.

Láska v roce 2021

Když se podíváte do statistik, zjistíte, že momentální covidová atmosféra má na citový život dvojí efekt: Jedni si stěžují na ponorku, která jejich vztah ovlivňuje naprosto negativně. Druzí si současné podmínky nedokážou vynachválit. Užívají si každou chvíli, kdy jsou se svým milovaným doma a kdy si mají čas povídat o tom, na co jim v obvyklém životě nezbývá dostatek času. O tom, ke kterému typu lidí patříte vy, rozhoduje nejen vaše přirozená povaha, životní zkušenosti, ale své slovo k tomu mohou říct i hvězdy. Jak tedy bude váš erotický život podle horoskopu vypadat, máte šanci potkat novou lásku a jak se budou vaše vztahy v následujícím roce vyvíjet podle toho, co na obloze vidíme?   

Má smysl být s někým, do koho se nezamilujeme? Tady je na videu názor odborníka:

Témata článku:   

Komentáře

Přečtěte si také

Katalog zboží na Dámě Další zajímavé věci

Horoskopy

Závěrem měsíce jste aktivní, pracovité a také samá legrácka. Většina kolegů z toho bude na větvi, protože jste vtipné. Většinou se tváříte vážně a držíte se při zemi. Díky tomu zavládne na…

Nejčtenější články

Doporučujeme