Velký horoskop na listopad: Lvi by neměli hazardovat s penězi, Střelci jsou ve stresu, Berani jsou ambiciózní

Velký horoskop na listopad: Lvi by neměli hazardovat s penězi, Střelci jsou ve stresu, Berani jsou ambiciózní

Co vás čeká v listopadu, na co se můžete těšit? Co vám dodá energii, na co byste si měli dát pozor a čeho se vyvarovat? Tady je vaše předpověď, tedy horoskop pro všechna znamení na listopad 2023.

Beran (21. 3.–20. 4.)

Práce a peníze

Nescházejí vám ambice a díky racionálnímu uvažování odhadnete, jaké jsou vaše pracovní hranice. Na druhou stranu se koncem měsíce neváháte pustit do něčeho nového. Určité nabídky se už nemusejí opakovat.

Rodina a vztahy

V listopadu se můžete zaměřit na vzdělávání. Rozšiřujte své know-how nebo se začněte učit cizí jazyky. V kruhu rodiny važte slova. Jste nepřiměřeně kritičtí ke svému okolí, což se neobejde bez reakce.

Zdraví a kondice

Nejcitlivějším místem těla jsou dutiny. Snažte se posílit imunitní systém a dejte pozor na prochladnutí. Z bylinek jsou vhodné tymián, šalvěj nebo rýmovník. Kromě odvarů můžete zkusit také inhalace.

Jaký bude váš zdravotní stav na podzim? Podívejte se na video:

Pokračování 2 / 12

Býk (21. 4.–21. 5.)

Práce a peníze

Rádi byste měli s minimální prací maximální výsledky. Co se vám nepodaří vymyslet hlavou či rukama, snažíte se zachránit hezkými řečmi. Kolegové nejsou hloupí, a tak vám dají najevo, co si myslí.

Rodina a vztahy

Snažte se vyhýbat konfliktům. Rozmyslete si, co chcete blízkým říct a zda je to vůbec nutné. Zkraje listopadu jste velmi vztahovační a některé věci vnímáte citlivěji, než jaké jsou ve skutečnosti.

Zdraví a kondice

V listopadu můžete řešit častější záněty v těle. Také byste se měli vyvarovat úrazů, k nimž máte po celý měsíc vyšší tendence. Při sportování i rizikové práci nezapomeňte používat ochranné pomůcky.

Pokračování 3 / 12

Blíženci (22. 5.–21. 6.)

Práce a peníze

Než se dostanete do správného provozního tempa, chvíli to potrvá. Ve druhé dekádě ale podáváte skvělé výkony. Snažte se dokončovat rozdělané úkoly. Skáčete od jednoho ke druhému a přestáváte stíhat.

Rodina a vztahy

V soukromí nedostáváte prostor na prosazení svých nápadů a myšlenek. Také můžete mít pocit, že se do vás jistý člen rodiny pořád naváží. Odreagujte se péčí o zevnějšek. Je skvělá doba na větší změnu.

Zdraví a kondice

Jste v dobré kondici a také po zdravotní stránce se ve hvězdách neukazují žádné zásadní komplikace. Umíte hospodařit se svými silami, jen psychicky byste potřebovali trochu utužit. Mějte se rádi.

Pokračování 4 / 12

Rak (22. 6.–22. 7.)

Práce a peníze

Raci ve vyšším postavení si svou pracovní pozici užívají. Přicházíte se skvělými myšlenkami a jejich prosazení není nijak složité. Vůči svým spolupracovníkům jste ale příliš kritičtí. Na to pozor.

Rodina a vztahy

Ve druhé listopadové dekádě jste emočně přetížení. Snažte se tedy neřešit žádné nepříjemnosti. Naučte se odpočívat a myslete víc na sebe a své zdraví. O domácí povinnosti se můžete spravedlivě podělit.

Zdraví a kondice

Navzdory podzimnímu počasí se snažte udržovat tělo v pravidelném pohybu. V listopadu vás totiž mohou zaskočit trávicí potíže a sklony k zácpám. Upravte proto jídelníček a dodejte do něj více vlákniny.

Pokračování 5 / 12

Lev (23. 7.–22. 8.)

Práce a peníze

Můžete mít štěstí na nečekaný přísun peněz. Nepůjde o horentní sumu, i tak vám pomůže zvládnout náročnější období. Hvězdy vám pomáhají, ale je třeba nehazardovat s penězi. Utrácení si rozmyslete.

Rodina a vztahy

Nacházíte volnočasové aktivity pro sebe i své nejbližší. Pokud vaši potomci zatím neobjevili žádný zajímavý kroužek, v listopadu se to změní. Okolo 8. listopadu je perfektní doba na přátelská setkání.

Zdraví a kondice

Ve vzduchu visí úrazy vlivem nevhodně použité energie. Snažte se ovládnout rozbouřené nitro a dávejte pozor na sebe i okolí. Zejména při řízení auta se nerozčilujte, mohlo by to mít neblahé následky.

Pokračování 6 / 12

Panna (23. 8.–22. 9.)

Práce a peníze

Z nepříjemností, které vás překvapí, si neděláte těžkou hlavu. Říkáte si, že co vás nezabije, to vás posílí. Dokonce můžete mít radost, že díky komplikacím jste na chvíli vyskočili ze stereotypu.

Rodina a vztahy

V rodinném kruhu vládnete přísnou rukou a chcete rozhodovat o všem. Ne všichni členové domácnosti s tím budou souhlasit, a tak mezi vámi vznikají zbytečné rozbroje. Zkuste ubrat. Vnímejte své okolí.

Zdraví a kondice

Snažte se odlehčit svému zažívání a nezatěžujte střeva škodlivými látkami. Vyplatí se vyhnout alkoholu i návykovým látkám. Také buďte opatrní při konzumaci jídel z provozoven rychlého občerstvení.

Pokračování 7 / 12

Váhy (23. 9.–23. 10.)

Práce a peníze

Dostáváte zajímavé pracovní nabídky, také se otevírá skvělá možnost investovat větší finanční sumu. Podepisujete smlouvy a uzavíráte výhodné obchody. Máte tendenci investovat do estetických předmětů.

Rodina a vztahy

Také v soukromém životě jste velice podnikaví. Nevydržíte sedět chvíli na jednom místě. Ženete se za zážitky i vědomostmi. Neumíte jít jen tak po povrchu, určité věci potřebujete prozkoumat do hloubky.

Zdraví a kondice

Zaměřte se na péči o pleť, protože kůže je tentokrát nejvíce zatíženým místem vašeho těla. Nezapomeňte na vhodnou hydrataci a také pleť chraňte před výkyvy počasí. Ekzematické projevy řešte s lékařem.

Pokračování 8 / 12

Štír (24. 10.–22. 11.)

Práce a peníze

Jednáte ve stylu, co na srdci, to na jazyku. Bohužel nedomýšlíte následky. Nadřízení si všímají každého detailu. Snažte se dodržovat, co požadují. V opačném případě propadnete na nevýhodnou pozici.

Rodina a vztahy

Jste aktivní a do všech činností se pouštíte po hlavě. Bohužel by vám to mohlo zkomplikovat plány. V polovině měsíce není vhodná doba pro rekonstrukci domova. Opravy svěřte do rukou profesionálům.

Zdraví a kondice

Po zdravotní stránce nemusíte řešit žádné komplikace. Vesmír hovoří o dobré kondici i pevném zdraví. Alespoň máte dostatek sil, abyste překonali všechny nesnáze a vyšli z nich zkušenější a otužilejší.

Pokračování 9 / 12

Střelec (23. 11.–21. 12.)

Práce a peníze

Požadavky vedení narůstají a vy se s nimi nedokážete poprat. Máte toho až nad hlavu a dostáváte se do stresu. Nechcete si říct o pomoc, protože vás žene vidina tučnějšího příjmu. Naučte se zpomalit.

Rodina a vztahy

Zaměřte se na zábavu i kreativní aktivity. Při nich si odpočinete a odreagujete se od událostí, které se odehrávají v práci. Máte pocit, že k vám někdo blízký není upřímný. Zbytečně to nepitvejte.

Zdraví a kondice

Rychleji se vyčerpáváte. Fyzické i psychické síly nejsou bezedné, což byste si měli uvědomit ještě v první listopadové dekádě. V opačném případě si můžete přivodit nepříjemné zranění nebo nachlazení.

Pokračování 10 / 12

Kozoroh (22. 12.–20. 1.)

Práce a peníze

Do kariéry jste ochotni investovat spoustu času i energie. Nevadí vám zůstat přesčas nebo vyrazit na služební cestu či vzdělávací kurz. Věříte, že jdete správnou cestou, a práci podřídíte zbylý program.

Rodina a vztahy

Někdo známý vás vyhledá s prosbou o radu nebo pomoc. I když máte svých starostí nad hlavu, dotyčného ve štychu nenecháte. Udělejte si radost nákupem nových svršků. Podzim by měl hrát všemi barvami!

Zdraví a kondice

Tendence k pohybovým poruchám bude trápit všechny Kozorohy bez ohledu na věk. Snažte se příliš nezatěžovat pohybový aparát. Vyplatí se shodit přebytečná kila. Pokud začínáte se sportem, chraňte své klouby.

Pokračování 11 / 12

Vodnář (21. 1.–20. 2.)

Práce a peníze

Ovládají vás touhy a snadno propadnete chuti utrácet. Líbí se vám luxusní věci a neřešíte, zda je zboží předražené nebo ne. Aby vás nic nesvádělo ke zbytečným útratám, přesuňte úspory na spořicí účet.

Rodina a vztahy

V rodině řešíte vleklé problémy, které je potřeba uzavřít ještě před koncem školního roku. Z počátku měsíce se pokuste odreagovat, v polovině listopadu bude lepší atmosféra pro důležité rozhovory.

Zdraví a kondice

Organismus je náchylnější k zánětům. Vyplatí se zvýšit příjem tekutin a do jídelníčku zařadit přírodní antibiotika. Vyzkoušejte česnek, kurkumu i tymián. Je také důležité dbát na pořádný odpočinek.

Pokračování 12 / 12

Ryby (21. 2.–20. 3.)

Práce a peníze

Nejdůležitější úkoly se snažte stihnout do 23. listopadu. V té době máte bystrý úsudek a podáváte nejlepší výkony. Koncem měsíce vás rozhází jistá zpráva. Nezbývá než se přizpůsobit tomu, co se žádá.

Rodina a vztahy

Pro rodinu byste dýchali. Zvedáte telefon, i kdyby vám volali třeba uprostřed noci. Na druhou stranu cítíte, že vaši laskavost nedoceňují. Učíte se tedy najít rovnováhu mezi tím, kolik pomoci nabízíte.

Zdraví a kondice

Radujete se z pevného zdraví. Díky sílící vitalitě ustojíte všechny nepříjemnosti, se kterými vás listopad konfrontuje. Pokud řešíte nějaké zdravotní neduhy, v tomto čase pocítíte jejich zlepšení.

Doporučujeme

Články odjinud