Velký horoskop na prosinec: Na co si musíte dát pozor při přípravě Vánoc?

1. 12. 2021
Rok se chýlí ke konci, těšíte se na Vánoce, nebo naopak na vás dopadá splín z dalšího nouzového stavu? Co vám v prosinci dodá energii, na co byste si měli dát pozor a jak dobře vstoupit do nového roku? Tady je váš horoskop na prosinec 2021.

Beran (21. 3. − 20. 4.)

Práce a peníze

Pořizování vánočních dárků neberete na lehkou váhu. Vybíráte je podle svého vkusu, ale měli byste se vcítit i do nálady obdarovaného. Rozhodně neřešte nadílku na poslední chvíli, nápady se nedostaví.

Rodina a vztahy

Letos si vánoční atmosféru užíváte ve velkém. Rodina vás nepoznává, když zdobíte každičký kout domácnosti a přemýšlíte, jaké cukroví ještě vykouzlit. Zbývá si ještě poradit s váznoucí komunikací.

Zdraví a kondice

Nepřetěžujte oblast páteře, do které se ukládají negativní emoce. Možná máte pocit, že je toho na vašich bedrech příliš. Kromě dostatečného odpočinku vyzkoušejte rehabilitační cvičení na zádové svaly.

Toto je horoskop podle západní kosmologie. Jaké síly budou dominovat v prosinci podle čínské astrologie? Podívejte se na video: 

Astrozprávy pro vás připravil Jiří Černák ze školy Feng Ren Shui

Témata článku:   

Komentáře Zobrazit celou diskuzi

Přečtěte si také

Katalog zboží na Dámě Další zajímavé věci

Horoskopy

Plnění úterních pracovních povinností půjde ztuha. Najednou vám schází nápaditost a kreativita. Prostě se nemůžete dostat tam, kam chcete. Nadřízený je k vám nevrlý, protože je zvyklý na…