Velký horoskop na prosinec: Štírům se daří v práci, Střelci jsou přetížení, Ryby neudrží nervy na uzdě

Velký horoskop na prosinec: Štírům se daří v práci, Střelci jsou přetížení, Ryby neudrží nervy na uzdě

Co vás čeká v prosinci, na co se můžete těšit? Co vám dodá energii, na co byste si měli dát pozor a čeho se vyvarovat? Tady je vaše předpověď, tedy horoskop pro všechna znamení na prosinec 2023.

Beran (21. 3.–20. 4.)

Práce a peníze

Navzdory překážkám, s nimiž koncem roku na pracovišti bojujete, se nevzdáváte a snažíte se rvát. Podle hvězd byste se neměli vzdávat svých snů. Odvaha a ostré lokty vám následně přinesou sladké plody.

Rodina a vztahy

Máte dojem, že se rodina neohlíží na vaše potřeby ani názory. Snažíte se jim vše vysvětlit, ale klima mezi rodinnými příslušníky houstne. Do vánočních oslav se podaří nevlídnou situaci stabilizovat.

Zdraví a kondice

Velmi zatížené jsou ledviny a oblast močových cest. Dostatečně se oblékejte a hlavně záda se snažte držet co nejvíce v suchu a teple. Vyplatí se vyhnout přemíře alkoholu. Tělo ho teď špatně odbourává.

Co vás podle horoskopu čeká tuto zimu? Podívejte se na video:

Pokračování 2 / 12

Býk (21. 4.–21. 5.)

Práce a peníze

Máte skvělé nápady a nebojíte se inovovat dlouholeté postupy. Také se vzděláváte, což vám otevírá nové možnosti. Nadřízení si vašeho přístupu všímají. Rostete na ceně a jste zajímaví i pro konkurenci.

Rodina a vztahy

Hlavně začátkem měsíce není vůbec těžké vás vyprovokovat k hádce. Ostatní to naštěstí pochopí a změní přístup, aby neohrozili průběh vánočních svátků. I vy se zklidníte a nebudete řešit malichernosti.

Zdraví a kondice

Kilogramy nabíráte rychleji než v jiných měsících. Ve spojení se svátečním mlsáním a pohodlným životním stylem to může být pro figuru nebezpečná předpověď. Ovládněte chutě, ať se vejdete do svršků.

Pokračování 3 / 12

Blíženci (22. 5.–21. 6.)

Práce a peníze

Potřebujete hodně motivace a sil, které vám bohužel ubývají. S každým dalším dnem se hůře soustředíte, proto byste neměli nechávat povinnosti na poslední chvíli. Prokrastinace je teď hodně nebezpečná.

Rodina a vztahy

Na samém začátku prosince se daří vánočním nákupům, které zvládnete bez stresu. Později už vás vnitřní klid opouští a můžete zbytečně rýpat do svých blízkých. A ne všechny vaše vtipy jsou namístě.

Zdraví a kondice

Obloukem se vyhněte adrenalinové zábavě a také buďte velmi opatrní při sportu, protože přináší vysoké riziko úrazu. Nejslabším místem těla jsou klouby. Držte je v suchém teple a příliš je nezatěžujte.

Pokračování 4 / 12

Rak (22. 6.–22. 7.)

Práce a peníze

Vaše snaha tentokrát nepadá na úrodnou půdu. Jste nervózní, protože se vám navzdory úsilí nedaří dosáhnout vytčeného cíle. Někdo ze zkušenějších kolegů vám nabídne pomoc. Trochu se ostýcháte přijmout.

Rodina a vztahy

Rodinnému klimatu věnujete spoustu energie, každý náznak nepohody se snažíte řešit. Hodně s blízkými komunikujete, abyste předešli problémům. Těšíte se na vánoční svátky a nechcete je ničím ohrozit.

Zdraví a kondice

Je načase věnovat se dlouhodobě zhoršenému zažívání. Zamyslete se nad svým jídelníčkem a navzdory svátečnímu mlsání udělejte důkladnou revizi. Snažte se více hýbat a tělu dodejte přírodní vlákninu.

Pokračování 5 / 12

Lev (23. 7.–22. 8.)

Práce a peníze

S výběrem dárků buďte opatrní. Hrozí, že pořídíte drahé zboží, ale obdarovanému se stejně nestrefíte do vkusu. Místo tučné cenovky se snažte hledat osobité kousky. I vlastnoručně vyrobené dárky potěší.

Rodina a vztahy

Přípravy nejhezčích svátků v roce nepodceňujete. Dáváte si práci s výzdobou a záleží vám na tom, aby vše bylo perfektní. O to víc vás mrzí kritika někoho blízkého. Sám přitom nepřiloží ruku k dílu.

Zdraví a kondice

Snažte se vyhýbat stresu a přetěžování. Pracovní starosti nechte za dveřmi kanceláře a určitě si je nenoste domů. Také se ubezpečte v tom, že Vánoce nedělá množství upečeného cukroví ani drahé dary.

Pokračování 6 / 12

Panna (23. 8.–22. 9.)

Práce a peníze

Především kolem 13. prosince se zaobírejte kvalitou odváděné práce a úkoly před odevzdáním pečlivě kontrolujte. Do Vánoc stihnete spoustu věcí, ale mezi svátky nepracujte. Máte tendenci se přetěžovat.

Rodina a vztahy

Reagujete prudce a svá slova nedomýšlíte. Někoho byste se mohli dotknout. Vyplatí se ubrat na povídání, místo toho vnímejte, co se vám snaží říct blízcí. Především děti teď potřebují vaši pozornost.

Zdraví a kondice

Váš zdravotní stav se mírně zlepší, proto se můžete věnovat nějakým vytrvalostním sportům. Nezapomínejte ani na posilování nejrůznějších svalových partií, které jinak zahálejí. Zvýší se vaše fyzička.

Pokračování 7 / 12

Váhy (23. 9.–23. 10.)

Práce a peníze

Nabízí se zajímavé příležitosti, jak si finančně přilepšit. Rozhodně je zvážíte a nejste líní zkusit něco nového. Opatrnost je potřebná při podpisu nějakých smluv. Můžete kývnout na nevhodnou nabídku.

Rodina a vztahy

Do 23. je atmosféra v rodině napjatá. Nemůžete se shodnout na důležitých věcech a máte dojem, že vám druzí křivdí. Je těžké se prosadit. Poté přichází uvolnění. Velkou radost vám budou dělat návštěvy.

Zdraví a kondice

Citlivější je oblast kolen. Proto se pokuste je nezatěžovat náročnými sporty a pohybové aktivity zavádějte postupně. Také se vyplatí držet klouby v teple. Důležitá je vhodná obuv, která tlumí nárazy.

Pokračování 8 / 12

Štír (24. 10.–22. 11.)

Práce a peníze

Zlepšují se kolektivní vztahy a také vaše postavení v rámci firmy. Nadřízení si všímají vašeho aktivního přístupu a nejspíš vám nabídnou účast na nějakém lukrativním projektu. Můžete kariérně poskočit.

Rodina a vztahy

Snažíte se tmelit rodinu, ale vaše trpělivost není bezmezná. Častěji vám ujíždějí nervy a můžete nepřiměřeně reagovat na rozjívené děti nebo vrtochy blízkých. Najděte si čas pro sebe a odpočívejte.

Zdraví a kondice

Velkou výhodou je spousta energie, kterou vám vesmír propůjčuje. Po celý prosinec se radujete z dobré kondice, takže nic nebrání vašemu rozmachu. Nezapomeňte na volný čas. Život není pouze o práci.

Pokračování 9 / 12

Střelec (23. 11.–21. 12.)

Práce a peníze

Uprostřed měsíce jste přetížení a můžete propadat nervozitě z hořících termínů. Dejte si pozor, abyste neřekli nadřízeným něco, čím byste je proti sobě popudili. Snažte se udržovat profesionální odstup.

Rodina a vztahy

Vánoční pohodu necítíte, z rodinného soužití jste v rozpacích. Máte dojem, že o vás někdo blízký nemluví hezky. Rádi byste dali věci do pořádku, ale komunikaci se nedaří. Prospěje vám změna ovzduší.

Zdraví a kondice

Chraňte dolní končetiny, které jsou náchylnější k úrazům. Vyplatí se nepřeceňovat síly a při sportování používat ochranné pomůcky. Zaměřte se i na kvalitu obuvi, abyste eliminovali nepohodlí a otlaky.

Pokračování 10 / 12

Kozoroh (22. 12.–20. 1.)

Práce a peníze

V prvních prosincových dnech vám to pálí a také se vám daří při spolupráci s kolegy. Úkoly zvládáte s předstihem, takže si můžete užít pár dní dovolené navíc. Stres si po celý měsíc držíte od těla.

Rodina a vztahy

Vítáte všechno nové a neokoukané, chcete Vánoce prožívat naplno. V domácnosti vytváříte jedinečnou adventní výzdobu, experimentujete při pečení cukroví a jste odvážní i při vybírání dárků pro blízké.

Zdraví a kondice

Pevné zdraví a nízká náchylnost k akutním onemocněním vám umožňují zrealizovat všechny nápady, které si vezmete do hlavy. Rádi podnikáte různé výlety a jste celkově aktivnější. Únava vás teď netrápí.

Pokračování 11 / 12

Vodnář (21. 1.–20. 2.)

Práce a peníze

Vyjít s financemi je momentálně náročné. Se zařizováním Vánoc je spojena spousta výdajů, ale bankovní účet žádné rozhazování neumožňuje. Jste ve stresu z toho, jak se s celou záležitostí vypořádat.

Rodina a vztahy

Povinnosti na domácí půdě odkládáte a nic vás nebaví. Ani příprava oslav nejkrásnějších svátků v roce. Teprve když se do věci vloží někdo blízký, přidáte ruku k dílu a na poslední chvíli to doženete.

Zdraví a kondice

Koncem roku vás trápí horší funkce žláz, což se projevuje mnoha zdravotními neduhy. Konzultujte své problémy s lékařem. Do jídelníčku zařaďte potraviny bohaté na vitamín D, selen, zinek, hořčík i jód.

Pokračování 12 / 12

Ryby (21. 2.–20. 3.)

Práce a peníze

Hrozí, že koupíte zajíce v pytli. Při pořizování vánočních dárků a zboží z internetu nakupujte u prověřených prodejců. Riziko, že zaplacená objednávka nedorazí, je velmi vysoké. Pozor na podvodníky!

Rodina a vztahy

Máte toho dost, proto neudržíte nervy na uzdě. Ostatní členové rodiny rádi nabídnou pomoc a postarají se o záležitosti, které nezvládáte. Nestyďte se přiznat, že vám docházejí síly. Nejste na to sami.

Zdraví a kondice

Mlsání nebude dělat dobře vašemu žlučníku, který má po celý prosinec sklony ke snadnému podráždění. Opatrně s tučnou a příliš kořeněnou stravou. Mějte po ruce bylinný čaj nebo kapky pro případ nouze.

Doporučujeme

Články odjinud