Velký horoskop na říjen: Berani přepínají své síly, Blíženci jsou náladoví, Štíři překypují energií

Velký horoskop na říjen: Berani přepínají své síly, Blíženci jsou náladoví, Štíři překypují energií

Co vás čeká v říjnu, na co se můžete těšit? Co vám dodá energii, na co byste si měli dát pozor a čeho se vyvarovat? Tady je vaše předpověď, tedy horoskop pro všechna znamení na říjen 2023.

Beran (21. 3.–20. 4.)

Práce a peníze

Přepínáte své síly a přibíráte si další a další práci, i když to vaše časové možnosti neumožňují. Počítejte s četnými prodlevami a komplikacemi. Ne všechny záležitosti půjdou tak, jak si malujete.

Rodina a vztahy

Narazíte na spoustu nápadů, jak zvelebit svou domácnost, a daří se vám dosáhnout skvělých výsledků i se skromným rozpočtem. Komunikace s rodinou není lehká. Snažte se ovládnout častější výbuchy vzteku.

Zdraví a kondice

V říjnu vás mohou potrápit potíže s ledvinami. Dejte si pozor na prochladnutí a hlavně záda držte co nejvíce v teple. Rizikový je také průvan. Rovněž pomůže pročistit a posílit močové cesty bylinkami.

Jaký bude podle horoskopu rok 2023? Podívejte se na video:

Pokračování 2 / 12

Býk (21. 4.–21. 5.)

Práce a peníze

Není vhodná doba na pracovní změnu ani vyjednávání podmínek v současném zaměstnání. Vyplatí se spíše skrýt v davu a zbytečně na sebe neupozorňovat nadřízené. Všímejte si kvality odvedené práce.

Rodina a vztahy

Pro někoho z příbuzných se stanete strážným andělem. Všímáte si, že už delší dobu řeší nějaké starosti, a tak se rozhodnete přiložit ruku k dílu. Zato v partnerském vztahu je nutná větší důslednost.

Zdraví a kondice

Starosti zajídáte různými dobrotami. Také alkohol představuje prázdné kalorie a tělo si je ukládá na horší časy. Proto za chvíli nedopnete svršky. Hlídejte rovnováhu mezi příjmem a výdejem kalorií.

Pokračování 3 / 12

Blíženci (22. 5.–21. 6.)

Práce a peníze

Nechybí vám aktivita a moc dobře víte, v čem se skrývají vaše silné stránky. Zaměřujete se na týmovou práci, pro ostatní kolegy jste dobrým parťákem, rozhodně ne konkurentem. Dáváte jim skvělé rady.

Rodina a vztahy

Vyhledáváte sportovní aktivity, ale nechcete se jim věnovat o samotě. Proto se snažíte strhnout k zábavě přátele a příbuzné. Ve druhé dekádě vám ale společný program kazí náladovost, s níž bojujete.

Zdraví a kondice

S podzimem přicházejí první bolístky. Tělo je citlivější na prochladnutí, což poznáte na bolestech kloubů. Snažte se příliš nepřetěžovat, také je držte v teple. Pomůže návštěva sauny či bylinná lázeň.

Pokračování 4 / 12

Rak (22. 6.–22. 7.)

Práce a peníze

Příkazy nadřízených se vám nezamlouvají, proto máte ke všem jejich požadavkům nějakou poznámku. Hlídejte své reakce a dodržujte hranice, za které nesmíte jít. Dobré vztahy na pracovišti jsou důležité.

Rodina a vztahy

Odhodláváte se ke kroku, který delší dobu nosíte v hlavě. Zaměřujete se na svou vizáž a rozhodnete se pro podzimní změnu. Výsledek bude perfektní. V rodinném kruhu si vyříkáte, které věci vám vadí.

Zdraví a kondice

Dlouhodobé potíže s trávicím systémem mohou v říjnu přinést nejrůznější zdravotní neduhy. Snažte se pročistit tělo od škodlivin, odlehčete také svému jídelníčku. Pozor si dejte na bílý cukr i alkohol.

Pokračování 5 / 12

Lev (23. 7.–22. 8.)

Práce a peníze

Jste perfektními pracovníky a jste si toho vědomi. Dejte si ovšem pozor, abyste příliš neprosazovali své názory. V pracovním kolektivu neokrádejte o prostor méně dravé kolegy. Nadřízení všechno vidí.

Rodina a vztahy

Než se rozhodnete pro nové hobby, zjistěte si více podrobností. Je vysoce pravděpodobné, že investujete peníze i čas zbytečně. Zjistíte, že vás daná problematika nezajímá, nebo vám nesednou lektoři.

Zdraví a kondice

Zdravotní stav je po celý měsíc velmi dobrý, nijak vás nelimituje. Naopak jste v rozmachu a hledáte cesty, jak se svou energií co nejúčelněji naložit. Nevydržíte dlouho sedět se založenýma rukama.

Pokračování 6 / 12

Panna (23. 8.–22. 9.)

Práce a peníze

Trápí vás vidina účtů, které je třeba co nejdříve zaplatit. Snažte se zrevidovat hospodaření a vyhněte se zbytečným útratám. Peníze do rozpočtu mohou přijít z prodeje věcí, které už nepotřebujete.

Rodina a vztahy

Rodina je pro vás vším. Snažíte se ji držet pohromadě, plánujete společné výlety i rodinné sešlosti. Také se zaměřujete na zvelebování domácnosti. Máte skvělé nápady, jak zútulnit rodinné hnízdečko.

Zdraví a kondice

Organismus je náchylnější k zánětům. Nepodceňujte začínající onemocnění a své potíže konzultujte s lékařem. Jako prevenci před zánětlivým onemocněním přidávejte do jídla kurkumu, česnek i zázvor.

Pokračování 7 / 12

Váhy (23. 9.–23. 10.)

Práce a peníze

I když se vám daří získat peníze navíc, hvězdy zároveň varují před nečekanými výdaji. Omezte investice na ty nezbytné, abyste se nedostali do problémů. Máte sklony riskovat, ale teď není vhodná doba.

Rodina a vztahy

Procházíte náročným obdobím, a tak v soukromí vyhledáváte klidové aktivity. Potřebujete zregenerovat psychicky i fyzicky. V poslední dekádě máte pocit, že je toho na vás moc a ostatní se vůbec nesnaží.

Zdraví a kondice

Chraňte oblast kolen, která je v říjnu nejcitlivějším místem těla. Snažte se zbavit přebytečných kilogramů, abyste své klouby nezatěžovali. Pokud sportujete, upřednostněte plavání či jízdu na kole.

Pokračování 8 / 12

Štír (24. 10.–22. 11.)

Práce a peníze

Zlepšujete se ve svých dovednostech a máte skvělou možnost naučit se něčemu novému. Pokud se vám nabízí příležitost vyrazit na služební cestu nebo školení, určitě neodmítejte. Rozšíříte si obzory.

Rodina a vztahy

Od 12. října se vám daří lépe komunikovat s ostatními členy domácnosti. Díky tomu se zbavíte vleklých starostí a bude mezi vámi konečně jasno. Koncem měsíce se snažte ovládnout náhlé výbuchy hněvu.

Zdraví a kondice

Překypujete energií a máte spoustu elánu, se kterým se pouštíte do sportovních aktivit. Potřebujete být v neustálém pohybu, lenošení vám teď moc neříká. Zbytečně neriskujte, riziko zranění je vysoké!

Pokračování 9 / 12

Střelec (23. 11.–21. 12.)

Práce a peníze

První říjnové dny jsou pomalým rozjezdem. Všechno vám trvá a hledáte v sobě těžko motivaci pustit se do nových úkolů. To se po 5. říjnu změní a vaše tempo začne rychle narůstat. Resty snadno doženete.

Rodina a vztahy

Atmosféra v rodině je proměnlivá. I když se hodně snažíte, některým členům domácnosti se nezavděčíte. Nepodléhejte špatným náladám, od druhé dekády se situace zklidní a společně se tomu zasmějete.

Zdraví a kondice

Zaměřte se na dolní končetiny, které jsou rizikovou oblastí. Při sportování nezapomínejte na chrániče, také zbytečně nezatěžujte kolena a klouby. Ženy by se měly vyhnout nošení vysokých podpatků.

Pokračování 10 / 12

Kozoroh (22. 12.–20. 1.)

Práce a peníze

Potrvá, než najdete tu správnou strategii. První dvě říjnové dekády jsou plné rozčilování a úprav. Zkuste zklidnit mysl a zpomalit tempo. Ubude chyb, které budete muset napravovat. Všechno má svůj čas.

Rodina a vztahy

Jistý člen rodiny má hádavou náladu a ovlivňuje tím fungování celé domácnosti. Nepřistupujte na jeho hru, naopak se snažte situaci zklidnit. Uleví se vám a nakonec se stáhne i problémový příbuzný.

Zdraví a kondice

Kromě narůstající únavy vás nečekají žádné zásadní zdravotní neduhy. Ve hvězdách se naopak ukazuje velmi nízké riziko akutních onemocnění. Najděte si čas na odpočinek, protože tělo hodně přetěžujete.

Pokračování 11 / 12

Vodnář (21. 1.–20. 2.)

Práce a peníze

Koncem měsíce hlídejte veškeré papírování a mějte se na pozoru před úřady. Také vás mohou nachytat různé právní kličky. Pravda je tentokrát na druhé straně, proto byste se stížnostmi nepochodili.

Rodina a vztahy

Řešíte starosti, které vám přerůstají přes hlavu. Nahromaděné emoce si pak vyléváte na lidech, kteří za nic nemohou. Hledejte jiný způsob, jak si ulevit. Sport nebo pohyb v přírodě vás pohladí na duši.

Zdraví a kondice

Horší funkce vnitřních žláz může přinášet nejrůznější zdravotní potíže. Neuškodí konzultovat své problémy s lékařem. Říjen je také vhodným měsícem pro preventivní prohlídku. Zdraví máte pouze jedno.

Pokračování 12 / 12

Ryby (21. 2.–20. 3.)

Práce a peníze

Těšte se na zajímavé výzvy, které pomohou odstartovat hvězdou kariéru. Začátkem října si moc nevěříte a máte tendenci se příliš kritizovat. To se změní po 12. říjnu. Vaše výsledky jsou bezkonkurenční.

Rodina a vztahy

Hledání nového koníčku není jen tak. Nadšení rychle opadne a zatoužíte po něčem jiném. Proto je nevhodné investovat horentní částky do speciálního vybavení nebo drahých kurzů. Zatím jen zkoušejte.

Zdraví a kondice

Zaměřte se na svou životosprávu a zkuste své menu odlehčit od tučných a příliš kořeněných jídel. Sklon k podráždění žlučníku nepodceňujte. Říjen je skvělým měsícem pro odstartování odtučňovací kúry.

Doporučujeme

Články odjinud