Velký horoskop na září: Býci nepůsobí příjemně, Raci podávají skvělé výkony, Štíři se noří do knih

Velký horoskop na září: Býci nepůsobí příjemně, Raci podávají skvělé výkony, Štíři se noří do knih

Co vás čeká v září, na co se můžete těšit? Co vám dodá energii, na co byste si měli dát pozor a čeho se vyvarovat? Tady je vaše předpověď, tedy horoskop pro všechna znamení na září 2023.

Beran (21. 3. – 20. 4.)

Práce a peníze

Na pracovišti je toho na vás příliš. Nepřeceňujte své síly, i když vás sebevědomí tlačí do náročných projektů. Také se snažte vyhýbat konfrontacím s ostatními kolegy i nadřízenými. Nezvítězili byste.

Rodina a vztahy

Jste soutěživí, ale nenacházíte nikoho, kdo by s vámi chtěl porovnávat výsledky. Hvězdy radí, abyste se zaměřili na svou image. Máte výborný vkus a změna účesu nebo oblečení vás nádherně prozáří.

Zdraví a kondice

Vyplatí se brát větší ohledy na své tělo. Nepřepínejte se, protože náchylnost k různým nemocem je vyšší. Při sportování i v rizikové profesi si chraňte hlavně oblast kolen. Také je příliš nezatěžujte.

Jaký bude podle horoskopu rok 2023? Podívejte se na video:

Pokračování 2 / 12

Býk (21. 4. – 21. 5.)

Práce a peníze

Pokud plánujete změnu zaměstnání, nejpříhodnější dny nastávají okolo 25. září. Tehdy podepisujte důležité smlouvy a vyjednávejte pro sebe ty nejlepší podmínky. Vaše úsilí je patrné a nepřijde vniveč.

Rodina a vztahy

Začátkem měsíce vám dělá potíže respektovat odlišné názory. Jste vztahovační a vůči okolí nepůsobíte zrovna příjemně. Teprve později si uvědomíte, že vaše chování neblaze ovlivňuje chod celé rodiny.

Zdraví a kondice

Po celý měsíc hrozí úrazy z ukvapenosti, proto vsaďte na ochranné pomůcky a nerozptylujte pozornost při práci ani sportu. Po zdravotní stránce upozorňuje vesmír na sklony k zánětlivým onemocněním.

Pokračování 3 / 12

Blíženci (22. 5. – 21. 6.)

Práce a peníze

Nabízí se více příležitostí, jak se dostat k penězům. Nejste na tom vůbec špatně a se zářijovými zisky to vypadá na úspěšné období. Opatrnost je nezbytná při podpisu smluv. Něco by vám mohlo uniknout.

Rodina a vztahy

S rodinou nemáte velkou trpělivost. Hlavně v první půli měsíce může docházet k nedorozumění, která nechcete rozebírat. Spíše se uzavíráte do sebe. Až po 17. září emoce opadnou a situace se vyjasní.

Zdraví a kondice

Pokud se vám podaří udržet v rovnováze fyzickou aktivitu a odpočinek, prožijete září bez větších zdravotních problémů. Jediné komplikace jsou spojené s větší únavou. Nepřepínejte své síly, relaxujte.

Pokračování 4 / 12

Rak (22. 6. – 22. 7.)

Práce a peníze

Nechybí vám nadšení a podáváte fantastické výkony. Jen opatrně s tendencí druhým rozkazovat. Také můžete být moc horliví, což se u vašeho okolí nesetká s pochopením. Napomene vás dokonce i nadřízený.

Rodina a vztahy

Rodinné konverzace jsou výbušné, příbuzní vás dokážou usadit a na jejich argumenty budou vaše zbraně krátké. Čemu se po celý měsíc daří, to je studium a rozšiřování obzorů. Hledejte si i nové koníčky.

Zdraví a kondice

Trávicí obtíže souvisí s nedostatkem pohybu i s psychickým naladěním. Sklony k zácpě eliminujete díky zvýšenému pitnému režimu. Do jídelníčku také zařaďte více potravin bohatých na přírodní vlákninu.

Pokračování 5 / 12

Lev (23. 7. – 22. 8.)

Práce a peníze

V tomto období můžete utrácet víc, než je zdravo. Lákají vás luxusní předměty, ale spoustu peněz vynaložíte i za různé lahůdky. S investicemi opatrně, určitou částku mějte stranou jako nedotknutelnou.

Rodina a vztahy

I když vás láká změna vizáže, hvězdy ji v září vůbec nedoporučují. S výsledkem byste nebyli vůbec spokojeni. Po celý měsíc jste velice akční, potřebujete být v pohybu. Přátelé jsou ideálními parťáky.

Zdraví a kondice

Přehršel energie, kterou teď vládnete, může být ke škodě. Snažte se používat sílu s rozumem, jinak se nevyhnete úrazům. Při sportování zvažte adrenalinové zážitky a rozhodně nasaďte ochranné pomůcky.

Pokračování 6 / 12

Panna (23. 8. – 22. 9.)

Práce a peníze

Ukvapenost vám přinese jen práci navíc. Soustřeďte se na každý úkol a neberte toho na svá bedra víc, než můžete v jeden okamžik zvládnout. Hvězdy také varují před rozhodnutím v úředních záležitostech.

Rodina a vztahy

Zkoušíte nové záliby a nejste si jistí, pro jakou aktivitu se rozhodnout. Příliš mnoho možností vás dostává do stresu. Pomoci mohou kamarádi, v jejich společnosti se nebudete muset o plánování starat.

Zdraví a kondice

Vládnete skvělou kondicí, takže před vámi nestojí větší překážky. Pokud jde o životosprávu, snažte se vyhnout přejídání. Zejména na dovolené či návštěvách nebudete vědět, jakou lahůdku ochutnat dříve.

Pokračování 7 / 12

Váhy (23. 9. – 23. 10.)

Práce a peníze

Jste ohromně motivovaní. Chcete mít všechno dokončené včas a v perfektní kvalitě. Kvůli tomu můžete být nepříjemní na pracovní okolí. Vnímáte, že je pravda na vaší straně, jenže vedení má jiný názor.

Rodina a vztahy

Mrzí vás, že se s rodinou a přáteli nevídáte častěji. V září se snažíte dohnat ztracený čas a nejspíš podniknete společnou vícedenní akci. Zábavě je přáno, jen s adrenalinovými zážitky se držte zpět.

Zdraví a kondice

Podpořte imunitní systém, který na tom po prázdninách není nejlépe. Vsaďte na vitamíny D a C. Pomůže také pravidelný pohyb na čerstvém vzduchu i otužování. Citlivou pokožku těla pravidelně hydratujte.

Pokračování 8 / 12

Štír (24. 10. – 22. 11.)

Práce a peníze

Vyhovují vám skupinové projekty, ale v září počítejte se zádrhely. Některý článek vašeho týmu není přející a může se snažit překazit váš úspěch. Nenechte se vyprovokovat k neprofesionálnímu jednání.

Rodina a vztahy

Těší vás intelektuální záliby, díky kterým rozšiřujete své zkušenosti i znalosti. Noříte se do knih, cestujete a získáváte inspirativní kamarády. Okolo 13. září se zaměřujete na zvelebení domácnosti.

Zdraví a kondice

Po zdravotní stránce před sebou nemáte žádné komplikace. Vesmír hovoří o perfektní kondici a dostatku energie. Vnímáte své tělo a dopřáváte mu vše, co potřebuje. Se svými silami zacházíte citlivě.

Pokračování 9 / 12

Střelec (23. 11. – 21. 12.)

Práce a peníze

I když vám jde hlava kolem, nepodléháte panice. Do pracovního dne vpustíte řád a nedáváte prostor prokrastinaci. Z nejhoršího budete rychle venku. Nápomocní vám navíc budou méně vytížení kolegové.

Rodina a vztahy

Ani volný čas nepromarníte povalováním. Snažíte se využít každou vteřinu tak, aby byla přínosem pro vás i rodinu. Zvelebujete domácnost a spoustu energie investujete programu se svými ratolestmi.

Zdraví a kondice

S tak nabitým programem není divu, že vám docházejí síly. Častější únavu nezahánějte kofeinovými nápoji, ale pospěšte do peřin. Odpočívejte také v přírodě, protože ta na vás bude mít regenerační vliv.

Pokračování 10 / 12

Kozoroh (22. 12. – 20. 1.)

Práce a peníze

Žene vás vidina úspěchu, ale kvůli přehnané motivaci můžete dělat zásadní chyby. Stačí trochu ubrat plyn a na výsledcích to bude znatelné. Při týmové práci je nezbytný kompromis na obou stranách.

Rodina a vztahy

Své myšlenky a nápady považujete za jediné správné, ale ostatní členové rodiny se nenechají semlít. Až v poslední dekádě přestanete vést žabomyší války a uznáte, že každý má nárok vidět situaci jinak.

Zdraví a kondice

Pohybové problémy řešte hned v začátcích. Vyplatí se kontaktovat fyzioterapeuta nebo vyzkoušet rehabilitace. Důležitý je správný pohyb. Pokud začínáte se sportem, nechejte si poradit od odborníků.

Pokračování 11 / 12

Vodnář (21. 1. – 20. 2.)

Práce a peníze

Do pracovních záležitostí vkládáte ohromnou dávku energie. Víte, jak uplatnit své schopnosti a umíte na sebe upozornit. Zpočátku měsíce je ovšem nutné přizpůsobit se kolektivu, a to se vám nezamlouvá.

Rodina a vztahy

Opatrně na sliby, s jejichž splněním to je složitější. Původní plány s rodinou nebo přáteli budete muset odložit. Hvězdy radí věnovat se pravidelnému cvičení. Pohyb vám udělá dobře na těle i na duši.

Zdraví a kondice

Chraňte vylučovací ústrojí, které je po celý měsíc náchylnější k zánětům. Dbejte na dostatečnou hygienu a při koupání si vyměňujte plavky. Také hrozí prochladnutí. Snažte se udržovat teplo od nohou.

Pokračování 12 / 12

Ryby (21. 2. – 20. 3.)

Práce a peníze

Děláte spoustu věcí najednou, ale ani jednu nedokážete dokončit. Ve vašich povinnostech vládne chaos, a proto je nutné nějaké úkoly přepustit schopnějším kolegům. Berte to tak, že se vám aspoň uleví.

Rodina a vztahy

Potřebujete si odpočinout od rodinných strastí, a tak si najdete více volného času pro sebe. Setkáváte se s přáteli a oprašujete dřívější koníčky. O jistém příbuzném se dozvíte překvapivé informace.

Zdraví a kondice

Pevné zdraví je to nejcennější, co vám září může nabídnout. Díky vitalitě ustojíte všechny nepříjemnosti, se kterými se potýkáte. Pokud řešíte nějaké vleklé zdravotní potíže, přijde citelné zlepšení.

Doporučujeme

Články odjinud