Velký horoskop na únor: Pět znamení čeká skvělý měsíc. Jste to i vy?

Velký horoskop na únor: Pět znamení čeká skvělý měsíc. Jste to i vy?

Co vás čeká v únoru, na co se můžete těšit? Co vám dodá energii, na co byste si měli dát pozor a čeho se vyvarovat? Tady je vaše předpověď, tedy horoskop pro všechna znamení na únor 2022.

Beran (21. 3. − 20. 4.)

Práce a peníze

O pracovních krocích moc nepřemýšlíte. Jste soutěživí a draví, ale přehnanou aktivitou napácháte víc škody než užitku. Probere vás až zásah nadřízených. Sice nesouhlasíte, ale musíte se s tím popasovat.

Rodina a vztahy

Chcete se zapojovat do rodinného života, ale zdá se, že o vaše nápady nikdo moc nestojí. Vy zase nejste ochotní poslechnout názor či rady druhých. Dohady vás mrzí, ale do 13. 2. neustoupíte ani o píď.

Zdraví a kondice

Pozor na emoční jedení! V únoru máte tendenci rychle přibývat na váze. Zajídání špatné nálady vám tedy moc důvodů k radosti nepřinese. Raději se ze svých negativních emocí jděte vyběhat nebo vyplavat.

Co hvězdy předpovídají pro celý rok 2022? Podívejte se ve videu na předpověď astroložky Martiny Boháčové:

Pokračování 2 / 12

Býk (21. 4. − 21. 5.)

Práce a peníze

Poperete se s jakýmkoliv problémem, který po cestě potkáte. Stojí vás hodně sil, ale nehodláte se vzdát. V poslední dekádě se zajímejte o detaily, aby vám nic neuniklo. Ušetříte si tím spoustu času.

Rodina a vztahy

Mars ve spojení s Uranem pomáhá bourat předsudky a zajetý systém. Sami sebe překvapujete tím, co vymyslíte. Navzdory zimnímu počasí máte aktivní náladu. Volný čas netrávíte pouhým sledováním televize.

Zdraví a kondice

Vynikající fyzické síly vám umožňují dosáhnout na jakýkoliv vrchol, který si zamanete. Ze strany zdraví a kondice teď podle hvězd nepřichází žádná stopka. Jen je třeba brát v potaz své osobní limity.

Pokračování 3 / 12

Blíženci (22. 5. − 21. 6.)

Práce a peníze

Nenechte se demotivovat přístupem vedení, a naopak to využijte jako šanci vytřít jim zrak. Sebejistota vám nechybí, ale není to tak, že byste jenom mlátili prázdnou slámu. Skutečně dokážete velké věci.

Rodina a vztahy

Podaří se prolomit ledy v komunikaci a najít východisko z nepříjemné situace. Osobnímu rozvoji pomůže cestování. Poznejte jinou kulturu a získejte odstup od toho, co se děje ve vaší sociální bublině.

Zdraví a kondice

Slabost dolních končetin upozorňuje na přepínání sil. Dopřejte organismu čas na regeneraci! V únoru jste náchylní ke chřipkovým onemocněním. Dopujte tělo vitaminy v čerstvé podobě i formou doplňků.

Pokračování 4 / 12

Rak (22. 6. − 22. 7.)

Práce a peníze

Financí nemáte na rozdávání a vyplatí se s nimi zacházet opatrně. Jednáte impulzivně, přitom sami nevíte, co vlastně chcete. Zásadní investice by vás mohly brzy mrzet. Nejprve uhraďte nezbytné výdaje.

Rodina a vztahy

Vyhýbejte se razantním úpravám svého vzhledu i domácnosti. Minulo by se to účinkem. Chcete blízkým dělat radost, ale zapomínáte na sebe. Nakonec se můžete rozhodnout strávit víkend někde mimo domov.

Zdraví a kondice

Nižší psychická odolnost vám nedovoluje pouštět se samostatně do velkých projektů. Nebojujte s větrnými mlýny, místo toho si únor užijte v poklidu. Dělejte si radost maličkostmi, věnujte se koníčkům.

Pokračování 5 / 12

Lev (23. 7. − 22. 8.)

Práce a peníze

Jednotvárné povinnosti vám upíjí energii. Práce vás nebaví a bohužel je to na vás znát. Mohou se prodlužovat termíny a kvalita odevzdaných úkolů není valná. Nadřízení tohle nebudou mlčky přecházet.

Rodina a vztahy

Jste stažení do sebe a nechcete se nikomu svěřovat, protože se bojíte nepochopení. Okolí není na takové chování zvyklé. Naštěstí nemáte ve zvyku podléhat panice. Od 14. 2. se psychicky znovu zvedáte.

Zdraví a kondice

Využijte své větší pohyblivosti a dostaňte se do lepší psychické kondice díky pohybu. Sportování vám dokáže vyčistit hlavu i vrátit úsměv na tvář. Objevíte v něm pravidelnost, která vám nyní chybí.

Pokračování 6 / 12

Panna (23. 8. − 22. 9.)

Práce a peníze

Je vám shůry dáno! Do poloviny měsíce fungujete jako skvělí sólisté, vyjednávání s nadřízeným máte v malíku. Od 14. 2. se nevyhýbáte týmovým úkolům. Úkoly plníte s radostí, na výsledku je to znát.

Rodina a vztahy

Jste skvělý článek v rodinném kruhu. Snažíte se své blízké nezadupávat, ale pozvednout v nich silné stránky. Dětem pomáháte k lepším školním výsledkům. Starším příbuzným ukážete novou kratochvíli.

Zdraví a kondice

Výkyvy ve funkci lymfatického oběhu podpoříte vhodným jídelníčkem i profesionální péčí. Najděte si chvíli pro sebe. Dopřejte si lymfatickou masáž, doma střídejte sprchování teplou a studenou vodou.

Pokračování 7 / 12

Váhy (23. 9. − 23. 10.)

Práce a peníze

Plány uspořit peníze se zvrtnou. Místo úspory bude v rozpočtu ještě větší díra. Kvůli jistým věcem nekoukáte nalevo ani napravo, přitom hvězdy radí, abyste s většími investicemi nějakou dobu počkali.

Rodina a vztahy

Někdo blízký má jedovatou náladu a jeho pichlavé poznámky vás nebudou dlouho bavit. Úder vrátíte, což vyprovokuje hádky. Po 13. únoru protistrana uzná chybu. Atmosféra v celé domácnosti se zklidní.

Zdraví a kondice

Tělo se teď hůře zbavuje škodlivin. Vyhněte se proto alkoholu, rafinovanému cukru i přemíře kávy a průmyslově upravených potravin. Potrápit vás mohou kožní potíže způsobené právě špatnou detoxikací.

Pokračování 8 / 12

Štír (24. 10. − 22. 11.)

Práce a peníze

Narazíte na zboží v super výhodné nabídce! Už nějaký čas si říkáte, že byste si zasloužili nového pomocníka do domácnosti, ale nechtěli jste zbytečně utrácet. Ve slevě si ale tuto věc nenecháte ujít.

Rodina a vztahy

Rozhodnete se ještě prodloužit zimní atmosféru a vyrazíte na hory. Při lyžování s kamarády se vrátíte do dětských let. Stavíte sněhuláky a nebráníte se žádné bláznivé aktivitě, která se vám nabídne.

Zdraví a kondice

Zaměřte se na krk a ústní dutiny, které jsou náchylné k nachlazení. Nepodceňujte pořádné oblečení. Obranyschopnost můžete podpořit medem i bylinkami v čele se šalvějí. Ta příznivě působí na hlasivky.

Pokračování 9 / 12

Střelec (23. 11. − 21. 12.)

Práce a peníze

Vaše komunikace vám nepřináší velké výhody. Nadřízení ani zákazníci nejsou na takový přístup zvyklí, takže můžete přijít o zakázky. Teprve to vás přinutí přehodnotit své chování a zamakat na zlepšení.

Rodina a vztahy

Nepřestávejte komunikovat s blízkým člověkem jen proto, že něco nevyšlo podle plánu. Podle hvězd máte na celé věci podíl. Nakonec to budete vy, kdo přijde s omluvou. Protistrana to bere s humorem.

Zdraví a kondice

Jídelníček ovlivňuje zdraví organismu víc, než si uvědomujete. Vyškrtejte z něj průmyslově zpracované potraviny a zboží překypující éčky. Škodliviny v potravě vám ubírají energii i dobrou náladu.

Pokračování 10 / 12

Kozoroh (22. 12. − 20. 1.)

Práce a peníze

Vedení je otevřeno novým postupům. Rádo vyslechne vaše názory a je přístupné změnám. Neodmítejte příležitost k profesnímu růstu. Díky únorovému rozmachu si můžete vysloužit lepší plat i vyšší místo.

Rodina a vztahy

Využijete svou zručnost a pustíte se do tvůrčího koníčku. Možná zasednete k šicímu stroji či malířskému plátnu. Každopádně vykouzlíte něco, co vám přinese obdiv okolí. Váš vkus vytváří nádherný domov.

Zdraví a kondice

Chraňte svůj pohybový aparát a dejte si pozor na tendence k jeho poranění. Při sportu zohledněte své limity a využívejte dostupné ochranné pomůcky. Cítíte se přímo nadpozemsky, ale může přijít pád!

Pokračování 11 / 12

Vodnář (21. 1. − 20. 2.)

Práce a peníze

Zkraje měsíce v sobě stěží nacházíte motivaci do práce. Nakonec se kola rozeběhnou, ale vaše snaha vyzní křečovitě. Z kritických slov nadřízených nedělejte tragédii. Vidí, že se opravdu hodně snažíte.

Rodina a vztahy

Rodinným sešlostem se vyhýbáte, momentálně vás zájmy blízkých ničím nelákají. Vábí vás rozšiřování svých znalostí, ale u žádného koníčku nedokážete vydržet dlouho. Aspoň získáte všeobecný přehled.

Zdraví a kondice

Druhý měsíc roku Vodnářům zatěžuje hormonální systém. Jeho poruchy se mohou projevit mnoha zdravotními komplikacemi. Nenápadným signálem jsou padající vlasy, lámající se nehty i špatný stav pokožky.

Pokračování 12 / 12

Ryby (21. 2. − 20. 3.)

Práce a peníze

Úřední záležitosti se vyřeší ve váš prospěch. Máte šanci na skvělé obchody a kromě výhodného nákupu si odnesete bonus navíc. Zvažujete-li prodej něčeho nákladnějšího, teď je vhodná doba.

Rodina a vztahy

Myslíte na zdraví a k novému koníčku přizvete i rodinu. Lákají vás zimní sporty, ale do pravidelného režimu zařazujete i procházku. Hlavně na konci února překypujete energií a potřebujete ji vypotit.

Zdraví a kondice

Profitujete z dobrého zdravotního stavu a rovnováhy organismu. Žádné výkyvy nedovolíte. Životní styl máte v malíčku a staráte se, aby vašemu tělu nic nechybělo, protože víte, že jiné už nedostanete.

Doporučujeme

Články odjinud