Velký horoskop pro rok 2022: Co vás čeká podle astroložky Jarmily Gričové?

Konečně snad bude lépe! Podle astroložky Jarmily Gričové pohled do hvězd napovídá, že by se nám v roce 2022 mohlo dařit lépe než loni. Žezlo totiž přebírá planetární vládce „Velké štěstí“ neboli Jupiter. Co čeká jednotlivá znamení zvěrokruhu podle horoskopu na rok 2022?

Co nás čeká v roce 2022?

Představa roku, který nás odmění za všechno, co jsme zažili v roce 2020, se bohužel loni nesplnila. Rok 2021 byl v jistém směru ještě náročnější a komplikovanější. Pohled do hvězd však napovídá, že by na konci tohoto dlouhatánského tunelu mohlo konečně zazářit vytoužené světlo. V roce 2022 totiž přebírá žezlo planetárního vládce – řečeno slovy klasika – Velké štěstí neboli Jupiter, který se navíc po většinu roku pohybuje v Rybách, jejichž byl dříve vládcem, a nyní je tam spolu s Neptunem spoluvládcem. Starý i nový vládce se tak sejdou v jednom znamení a postarají se, aby bylo na světě alespoň o trochu lépe. Po nás se jen chce, abychom jim v jejich blahodárné aktivitě nebránili. Co konkrétně čeká jednotlivá znamení podle horoskopu?

Témata článku:   

Komentáře Zobrazit celou diskuzi

Přečtěte si také

Katalog zboží na Dámě Další zajímavé věci

Horoskopy

Plnění úterních pracovních povinností půjde ztuha. Najednou vám schází nápaditost a kreativita. Prostě se nemůžete dostat tam, kam chcete. Nadřízený je k vám nevrlý, protože je zvyklý na…