Velký letní horoskop: Co vás čeká? Podívejte se na předpověď pro své znamení

19. 7. 2022
Léto rozhodně nekončí, o čemž svědčí aktuální tropické teploty. Co vás v létě ještě čeká? Podívejte se na předpověď pro své znamení, mrkněte také na video v úvodu článku, kde každému znamení nastíní krátký horoskop astroložka Martina Blažena Boháčová.

Beran (21. 3. − 20. 4.)

Berani budou hodně pracovat a mít řadu aktivit, hodně nápadů, proto se, Berani, naučte odpočívat, ať to nepřeženete a nezničíte se. Více ve videu v úvodu článku.

Červenec

Začátek prázdnin přináší do života změny, na které potřebujete psychické i fyzické síly. Hlavně první dvě dekády vyžadují sebezapření. Případně je to šance vzít si dovolenou a zvolnit tempo. Od 19. 7. se vám v pracovním životě začne dařit. Příznivý trigon Merkuru nabízí posun v kariéře. Zlepší se i mezilidské vztahy. Singles budou mít hned několik příležitostí seznámit se s příjemným protějškem.

Srpen

Druhá polovina prázdnin přivádí do milostného života Beranů spoustu energie. Ve vztahu prožíváte nádherné chvíle, kdy vás intimita vystřeluje až k euforii. Od 11. srpna díky Jupiteru stoupá zájem opačného pohlaví. Nezadaní by v těchto dnech měli vyrážet do společnosti, protože láska je kousek od vás. Okolo 20. srpna se můžete těšit na zajímavou pracovní nabídku. Máte také větší štěstí ve finanční sféře.

Témata článku:   

Komentáře

Přečtěte si také

Katalog zboží na Dámě Další zajímavé věci

Horoskopy

Během víkendu se částečně urovnají rodinné spory. S partnerem jste zažili bouřlivý měsíc, ale už se ke křivdám nechcete vracet. Toto rozhodnutí bude klíčové, protože se uleví vám oběma.…

Nejčtenější články

Doporučujeme