Velký podzimní horoskop astroložky Jarmily Gričové: Co nás čeká?

16. 10. 2021
Foto: iStock
Velký podzimní horoskop astroložky Jarmily Gričové: Co nás čeká? | Foto: iStock
Teď už opravdu začal podzim. Jak si ho užít, jak využít jeho potenciál, na co si dát pozor? Tady je velký horoskop pro podzim 2021 od astroložky Jarmily Gričové.

Najděte motivaci

Kdybychom začali lidi ze svého okolí dělit podle různých priorit, které vyznávají, záhy bychom narazili na podzim. V jeho posuzování a ve vztahu k němu se lidé dělí na dvě nesmiřitelné kategorie: Jedna ho vnímá jako období plné zlatého listí, lehké nostalgie, zralého ovoce a romantických mlh. Druhá vidí sice taky mlhy, ale naprosto neromantické, negativně vnímá zkracující se den, čím dál tím menší dodávku slunečního svitu a navíc i negativní perspektivu dlouhých dešťů. Podzim však nastane, ať si ho přejeme či nepřejeme. Zdravý rozum by tedy radil, abychom se z něj spíše radovali, protože výchozí situaci nezměníme. V tom, z čeho konkrétně se máme radovat, vám pomohou nejen vlastní plány, ale i hvězdy. Pojďme se tedy podívat, co si pro jednotlivá znamení na podzim 2021 namíchaly!

Témata článku:   

Komentáře

Přečtěte si také

Horoskopy

Už zítra je Světový den cyklistiky, proto byste měli pomýšlet na víkend strávený ve sportovním duchu. Ruku na srdce, poslední dobou nemáte čas na aktivity, které jsou spojeny s hodnotným…