Vendula Svobodová bude mít svou talk show!

14. 1. 2011
Vendula Svobodová bude mít svou talk show!
Prezidentka nadace Kapka naděje Vendula Auš Svobodová (38) přijala nabídku svého kamaráda Janise Sidovského a bude z ní televizní hvězda TV Barrandov. Manželka hudebního skladatele Karla Svobody, jež prošla v životě peklem, bude s lidmi, kteří překonali složité životní situace, probírat jejich trable před kamerou.

Vendule zemřela čtyřletá dcera Klára na leukémii. Její manžel, úspěšný hudební skladatel, spáchal před čtyřmi lety (28. 1. 2007) sebevraždu.

Poprala se ale osudem a dál pomáhá potřebným. Stala se ráznější, cílevědomější. Vychovává syna Jakuba, podruhé se vdala, marně touží po dalším dítěti…

Nyní bude mít svůj pořad v televizi.

"Nabídky na vlastní talk show si velmi vážím, nemohla jsem odmítnout. Snažím se přistupovat k ní se vší zodpovědností a pokorou. A už se těším, jak to na jaře rozjedeme," prozradila Vendula.

Teď se učí pod odborným dohledem mluvit a proniká do tajemství, které s sebou přináší televizní vysílání.

"Pochopitelně, že mám obavy, jak mě diváci přijmou, ale to je přece samozřejmé. Nejsem přehnaně sebevědomá a tudíž si nemyslím, že když se postavím před kameru, hned ze mě bude moderátorka. Uvědomuji si, že je to náročná práce," uzavřela Auš Svobodová.

ČTĚTE TAKÉ:
Vagina je nejdůležitějším orgánem pro lidstvo!


STAŇTE SE FANOUŠKEM DAMA.CZ NA FACEBOOKU

Témata článku:   

Komentáře Zobrazit celou diskuzi

Přečtěte si také

Horoskopy

Velmi pečlivě si hlídejte každodenní výdaje. Zdá se, že vám hrozí, že poněkud překročíte své možnosti. S domácím rozpočtem pak vyjdete jen tak tak. Zvážit sice můžete půjčku, ale dejte…

Nejčtenější články

Články odjinud