VĚRA (42): Přítel ani po půl roce vztahu nechce sex, já tím trpím

25 komentářů

bizzarre
1. dubna • 17:36

To je jak z mého života :-))) Ale u mě teda to nebylo tak extrémní, když byla žena sexuálně náruživá nebo perverzní. Klasický koitus je děsná nuda, svíčky, prádelko je k zblití. Tak prostě ať vytáhne připínák, nebo ho zkusí pochcat nebo si před ním stačí okurku do anusu. Pokud ani to nepomůže, pak už jen navrhnout milence nebo konec show. Jako kámoš dobrej ne?

Linda
24. března • 20:26

Podle me je ten pritel Kvety bisexualni., a musi si zvykat zase na zenu.Ted mu zalezi jen na tom, aby byl viden ve spolecnosti zeny.Pani Kveta s nim zbytecne straci cas sveho mladi.

Sunny
23. března • 1:27

Tedy, abych nikoho neděsila úplný akt proběhl po roce a půl. Smutné je, že po třech letech ho vyděsilo téma soužití. Takové lidi je dobré pouštět přes prah jen se snubním prstenem. Jinak jsou to fajn muži do života.

Karlax
23. března • 21:59

@Sunny: Děkujeme za zajímavý vhled. Ono to samozřejmě má i své kladné stránky čekat dlouho. Ověří se, jak člověk zvládá složité situace a jestli by třeba vydržel při druhém stát i v obdobích, kdy by ten druhý nemohl mít sex třeba ze zdravotních důvodů apod. No ale většina z nás čekat moc dlouho nechce a také nechce kupovat zajíce v pytli ;-)

Sunny
24. března • 11:51

@Karlax: Souhlasím se vším, s čekáním či pochopením partnera s jiným problémem není, nemám 20, mluvím vůbec o budování vztahu, o chování zpátky, které je léta zcela matoucí, nečitelné, a působí občas jakoby byl do něčeho nucen a ty signály jsou spíše negativní, a potom je to zas moc hezké, viz článek a jakékoli doptávání znamená jen odstup a rezervovanost. A pokud spolu nežijete, znamená to občas doslova pár měsíční pauzy a najednou se ozve, že je všechno ok ... Mluvit o tom zpátky je jednodušší než pochopit zda ten člověk s vámi vůbec chce být :)

Sunny
23. března • 1:04

Já typuji že je to těžká introverce, zažila jsem něco podobného. Trvalo to léta, ale pak to bylo hezké. Je dobré, když je žena odvážnější a trpělivá a počká než on začne dověřovat. Pokud s ní ten chlap chce žít, a jí se líbí, jen tehdy to stojí za ten čas čekání.

👄
22. března • 17:57

Dle statistik na to lidi skočí hned na první schůzce, což je pochopitelně, nikdo nechce zajíce v pytli..., tak na co ta nána čeká?
Jestli to není její vina... 🤣

SandraN
22. března • 8:40

Každopádně tohle není normální situace. Ten pán musí mít nějaký tělesný, možná duševní defekt. Ten argument, že partnerka tlačí na pilu v půlročním vztahu, je fakt úsměvný. Chlapi nepřiznají barvu. Nechají nás zamilovat se a myslí, že jim budeme všechno tolerovat. Jenomže my, co už máme věk a něco za sebou, nejsme padlé na hlavu. Když jsem pochopila, že mě po padesátce chce někdo dovychovat, předělat k obrazu svému, zorganizovat mi veškeré volno tak, abych ho plně věnovala jemu a jeho matce a nahradila jim rodinu, o kterou přišel rozvodem, bylo to pro mě hodně smutné zjištění. Někdo neumí být sám. Ale oni byli dva. I přesto jsem si připadala, jako jejich společnice. Pomalu abych se ptala, zda mohu za dětmi. Někdy člověku zůstane opravdu rozum stát.

albína
26. března • 14:16

@SandraN: Nejvyšší čas z takového vztahu vycouvat, protože jinak to bude jen nekonečná serie trápení!!!

Elynor
22. března • 9:14

@SandraN: Moc nechápu, proč si evidentně většina žen myslí - aspoň to tak zde v diskuzi vypadá - že muži obecně jsou sexuální mašiny a pomalu na nic jiného nemyslí, než jak dostat ženskou do postele, nejlépe hned, a že by půl roku určitě nevydrželi, to musí mít nějaký defekt. ]:-D To mi přijde dost úzký úhel pohledu. Lidi jsou různí a tenhle pán třeba prostě na ten sex není tak vysazenej. No a že chlapi nepřiznají barvu? Mám přesně opačnou zkušenost. Ženy neustále vymýšlí nějaké složitosti, nic neřeknou na rovinu, pomlouvají za zády, mají ty tendence všechny kolem vychovávat, nejen partnery, ale i své stárnoucí rodiče, někdy i sourozence, viz nedávno tady ta Zdeňka, co by chtěla převychovat sestru. Zorganizovat někomu čas, na to jsou ženy také mistry. A většina z nich perfektně ví, co je pro ty druhé nejlepší a prostě jim to nacpe, i když se dotyčný snaží bránit. ]:-D Za sebe pravím - já bych se ženskou nežila ani za milion. Ještě že jsem na chlapy. :-D

kočka koule
22. března • 12:20

@Elynor: Jako jedna z té "většiny žen tady v diskusi" si dovolím zareagovat. Vyhýbat se sexu takhle hned po seznámení (nikoli vydržet to, aby vyšel vstříc partnerce... u níž by to tedy také bylo divné, měřila bych stejným metrem... ačkoli tam bych spíš předpokládala nějaké trauma např. po znásilnění) je opravdu zvláštní. Pokud pán není sexuálně založený, měl to rovnou inzerovat. Věřím, že by se vhodné protějšky našly. K jednání toho jedince... přesně s tímto chováním typu "problém je sice na mé straně, ale hodím to na tebe, třeba to nějak vyjde" jsem se u mužů opakovaně setkala, nikoli tedy ve vztahu k sexu, to by bylo ještě bizarnější. Proto jsem také zareagovala, jinak se spíš nezapojuji. No, lidé jsou různí, muži i ženy. Také mám trochu problém zapadnout do ženského kolektivu, mužský byl spíše ochoten tolerovat mi mé výstřelky:) Teď jsem bohudík samostatná pracující jednotka:)

Karlax
22. března • 21:32

@kočka koule: Souhlas. Jinak je ženský kolektiv a ženský kolektiv. Někde jsou slepice, někde chytré baby. S chlapy je to stejné, někde primitivové, někde galantní supermozky. Musím vám ale říct, že ženské, které nemají rády ženy obecně, mi připadají trochu “podezřelé”. To se samy považují za výjimku, nebo jsou v tom nějaké komplexy nebo špatné zkušenosti třeba z dětství?

kočka koule
23. března • 8:26

@Karlax: Žádný další důvod mě nenapadá, leda že vnímají ostatní ženy jako konkurenci, což by ovšem nejspíš souviselo s nějakými komplexy, se sníženým sebevědomím. Všimněte si, že muži, kteří nemají rádi jiné muže, nejspíš ani neexistují. Mají prostě sebevědomí někde jinde. Ještě drobnost k původnímu tématu - vždy se mi vyplatilo dát na intuici. Kdykoli jsem měla z něčeho fakt blbý pocit, ukázalo se později, že právem.

Karlax
23. března • 21:49

@kočka koule : Souhlasím se vším. Jsou třeba muži, kteří mají rádi ženský kokektiv možná i více než mužský, ale nikdy by netvrdili, že muži jsou špatní. Maximálně jako vtip nebo nadsázku, aby byli zábavní. Ad článek: ano, když už na začátku člověk cítí, že něco není v pořádku, měl by to spíš ukončit. Kolikrát jsem si říkala, že problémy se mají překonávat a za lásku bojovat. Ale nemusí to být kontinuálně už od začátku vztahu až do konce :-))

jenicek54
22. března • 4:57

Asi má špatné zkušenosti párkrát naletěl, nebo něco chytil a musel se léčit. taky bych byl opatrný
]:-D

Karlax
21. března • 22:09

Souhlasím s názory v diskuzi. Rychle pryč od něj, hlavně kvůli tomu, že jí to dává za vinu. Ve vztazích někdy dojde k tomu, že se lidi nemůžou v něčem sladit. Ale nevyřeší se to obviňováním druhé strany. Pavlína také na vlastní kůži zažila, že na seznamkách bohužel člověk občas narazí na divné patrony.

Drahomira
21. března • 19:27

Buď je impotentní,nebo nemá ptáka,protože proběhla neůplná proměna z ženy na muže.

kočka koule
21. března • 12:09

Tohle prostě *je* divný - borec má nějaký problém (impotenci? mikropenis?) a nemá koule na to, aby si s Věrou promluvil. Doufá, že si koupí nějaký čas tím, že na ni ten problém naoko shodí... Co s ním dál? Navrhnout volný vztah, případně ho rovnou poslat do oběhu.

SandraN
21. března • 11:42

Jsou chlapi, co na to jednoduše nejsou. Bylo mi o deset víc, když jsem taky potkala. Pár týdnů při několika setkáních oťukávání, první druhá společná noc a najednou u mě bydlel. Brzy jsem pochopila, že potřeboval nevracel se sám do svého bydliště, mít teplé jídlo a společnost k televizi. Bylo to náročné mít doma denně návštěvu, nemít soukromí pro to, jen tak se natáhnout s knížkou, jít si sama po nákupech a na moje kamarádky a koníčky. Navíc do všeho kecal.
Po několika marných pokusech to ukočírovat nějakým normálním směrem a třičtvrtě roce bez sexu jsem to odpískala. My vpluli rovnou do manželství po třiceti čtyřiceti letech. Při těch několika nocích neměl naprosto žádný problém. Než tohle, to raději někoho, kdo za mnou rád přijede...a taky pěkně odjede.

Jerry
21. března • 9:39

To, že hledá vinu u ní (a je to vlastně i jeho výmluva), také o lecčems vypovídá. Od takového člověka ruce pryč :!:

Olina
21. března • 9:05

Půl roku? Už bych měla dávno v posteli někoho, kdo by s tím neměl problém :-D

Elynor
21. března • 8:13

Nepíše se, kolik je Martinovi let. Předpokládám, že asi není mladší než Věra a ani výrazně starší, to by asi zmínila. Předpokládám tedy čtyřicátník. Nejvyšší hladinu sexuálních hormonů mají muži kolem dvaceti let, a ženy kolem čtyřicítky. Zjednodušeně je pán již nějaký čas na sestupu z vrcholu, zatímco paní teprve dobývá vrchol a vztyčuje vlajku. ]:-D To je jedna věc. Druhá věc je, že jsou lidi, pro které není sex nijak zvlášť důležitý, celkem nic moc jim to neříká a nehrnou se do toho, z různých důvodů. Může mít i zdravotní potíže, o kterých se mu nechce mluvit, jsou lidi, že nerozhlašují seznam svých chorob kde komu. Po půl roce je to pořád nezávazná známost, žádnej spěch. ]:-D No a já bych se přiklonila k principu Occamovy břitvy (to jednodušší bude správnější) - ona se zeptala, on jí odpověděl. Takže ten důvod ona zná, není co řešit. On si myslí, že je strkán do postele příliš nápadně a zboží, které se mu nabízí a o které vůbec nemusel usilovat, pro něj nemá valnou cenu, zatímco Věra si myslí, že měl prostor ji dobývat. Evidentně se oba názorově nesešli, a asi to nemá valnou budoucnost. Podobný problém má spousta mužů, jejichž manželky o sex nestojí a přetrpí to jen kvůli tomu, aby měly dítě a tím pak pro ně sexuální život skončí. Ale taky to tomu chlapovi neřekly předem. Tadyhle Věra aspoň ví, na čem je.

Prdlá
21. března • 7:52

Třeba má nízkou hladinu testosteronu...

mambule
21. března • 7:17

Pán je zkrátka impotentní, to je celá záhada. Buďto kvůli věku (kolik je mu let?) nebo kvůli nějaké nemoci (třeba diabetes). Patrně hledal jen kamarádku, což ovšem měl napsat již do toho inzerátu. Třeba se léčí a doufá ve zlepšení, no ono zakecávat a všelijak vtipně maskovat tento problém půl roku je docela umění 🙂

Elynor
21. března • 8:15

@mambule : Nebo to možná Věra měla napsat do inzerátu, že nehledá jen kamaráda. ]:-D To nevíme, co v té seznamce o sobě kdo z nich psal. Třeba se Věra prezentovala jako čistá romantická duše a o sexu nepadlo slovo. :-)

Doporučujeme

Články odjinud