VĚRNÉ PÁRY HOLLYWOODU: Takhle vypadá láska na celý život!

1. 11. 2015
Dlouholetá partnerství v showbyznysu jsou skutečnou raritou, a zvlášť v továrně na sny, Hollywoodu, kde průměrné manželství nevydrží ani pět let. Ale - existují i výjimky. Některé hollywoodské páry jsou spolu opravdu dlouho. Chcete vědět, jak to dokázaly?

Hvězdy stříbrného plátna to nemají jednoduché. Slavní manželé často trpí nedostatkem soukromí, vtíravou pozorností paparazziů a nepravidelným pracovním rozvrhem. Přesto některé páry dokázaly najít recept, jak prožít s partnerem dobré i zlé a nenechat si manželství rozvrátit bulvárem či intrikami.

Dustin Hoffman: „Každý má být sám za sebe!"

Herec Dustin Hoffman si z prvního manželství s herečkou Anne Byrne odnesl nepříjemnou zkušenost. Po jedenácti letech soužití se jejich cesty rozešly a on podstoupil neskutečně dlouhé a nechutné tahanice o dvě děti. To se odrazilo i na jeho práci, ale v tomto případě více než pozitivně. Postavu zaneprázdněného otce s dítětem na krku ve slavném dramatu Kramerová versus Kramer Dustin totiž jen nehrál, ale skutečně prožíval. Jeho výkon byl oceněn Oscarem (1979) a o rok později i Zlatým glóbem. Štěstí jej potkalo i v soukromí, kdy se seznámil s milou a nenápadnou dívkou, která neměla s filmem nic společného. Prodávala parfémy a nepotřebovala si nic dokazovat. Slavný herec neváhal, Lisu Gottsegen požádal o ruku v roce 1980 a v říjnu se vzali. Vychovali spolu čtyři děti a letos spolu oslavili již pětatřicáté výročí svatby.

Adam Sandler a Jacqueline Sandler" "Práce nám ničí vztah, ale my vydržíme"

Na první pohled to vypadá na docela „obyčejné“ manželství. Jacqueline Titone začínala kariéru jako modelka a teprve až ve svých pětadvaceti se dočkala první filmové role. O rok později si ve filmu Big Daddy zahrála s budoucím manželem Adamem Sandlerem. Vzali se v roce 2003, kdy byl Adam již na vrcholu své slávy. Mají dvě dcery a své soukromí si pečivě střeží, podle médií je jejich manželství spokojené. Jenže všechno není jen růžové. Mezi diváky oblíbený, ale také velmi vytížený herec Adam Sandler, je podle loňského hodnocení časopisu Forbes pátou nejlépe placenou hollywoodskou hvězdou. V loňském roce přinesl do rodinného rozpočtu více než 37,7 miliónů eur a jeho manželka začíná být nespokojená. Proč?

Jeho hvězda v posledních třech letech výrazně stoupá, ale podle slov Jacqueline je Adam víc v ateliérech než doma. Stal se z něho workoholik a rodinný život jde prý stranou. Oba se snaží složitou situaci ustát. Snad se jim to podaří. A kdyby ne, dvanáct let je na hollywoodské manželství docela rekord.

Klepněte pro větší obrázekKlepněte pro větší obrázekKlepněte pro větší obrázek

Trojnásobná držitelka Oscara Meryl Streep má manželství pevné jako skála

Jako příklad dokonalé manželky může sloužit jedna z nejlepších hereček na světě Meryl Streep (66). S o rok starším manželem, sochařem Donem Gummerem, jsou spolu už 37 let, během nichž vychovali čtyři děti. Dohromady dal pár Merylin bratr Harry. Psal se rok 1979 a tehdy již známá herečka měla krátce před svatbou. Její snoubenec John Cazale však zemřel na rakovinu kostní dřeně. Kdo by čekal, že se Meryl již za půl roku opravdu provdá? Tím vyvoleným byl právě bratrův kamarád Don Gummer a jak se zdá, byla to trefa do černého. Tajemství jejich dlouholetého vztahu prý spočívá v umění naučit se brát svého partnera takového, jaký je. A nejen to, slavná hollywoodská hvězda je opravdu věrná, i když se ve filmech objevila s takovými svůdci, jako jsou R. Redford, J. Nicholson či N. Cage. Jak je vidět, když se chce, tak i filmová hvězda světového jména si dokáže udržet manželství bez jediné poskvrnky.

Malý velký tlouštík Danny DeVito si na skandály (ne)potrpí

Komik, režisér, ale i realitní makléř a holič. Přesně takhle, ale v obráceném pořadí, začínal na broadwayských divadelních prknech, která znamenají svět, dnes již slavný herec Danny DeVito. Jeho malá, zavalitá postava jej předurčovala pro role potrhlých, zlotřilých a směšných „týpků“, k jejichž komickým rysům patřily drmolivá výřečnost, nápadná gestikulace a pitvořivé grimasy. A právě tyto vlastnosti zaujaly jeho hereckou kolegyni Rheu Perlman, která si zašla na představení hry The Shrinking Bride, kde právě účinkoval DeVito. Vzali se o dva roky později a vydrželi spolu třicet let. V roce 2012 oficiálně oznámili, že se rozcházejí, ale v březnu 2013 se manželé usmířili a rozvod zrušili. Co bylo příčinou manželských neshod, média neuvádějí, ale jedno je jisté. Ti dva jsou stále spolu. Již třicet čtyři let. No řekněte, komu se to podaří bez jediného klopýtnutí?

Dáma.cz je na facebooku. Přidejte se k nám!

Témata článku:   

Komentáře

Přečtěte si také

Katalog zboží na Dámě Další zajímavé věci

Horoskopy

Mezinárodní den bez nákupů je pro vás jako stvořený, protože na tom nejste s penězi nejlépe. Raději se vyhýbejte investicím, které by vás mohly ohrozit. Nyní na tom nejste mentálně…