Komentáře k článku zpět na článek

farah.farah 2. 5. 2018 | 16:21

To je jak z románu..........upřímně není pro mne jednoduché věřit tomu že by někdo otcve kterého v podstatě vůbec neznal poznal zvláště pak podle toho, že si jsou podobní, po 30 letech se natolik musel změnit že by ho pravděpodobně nepoznala ani podle fotek z mládí, které si mohla pamatovat...ale dobře dejme tomu e se to takto zázračně stalo. No pokud je matka nefunkční a otec funkční tak může být ráda že má alespoň jednoho funkčního rodiče. Nicméně jen tak na okraj to že tátaq říká něco jiného než máma ještě nemusí automaticky znamenat že on říká čistou pravdu.......ten příběh může být někde na půl cesty, táta se maluje lepší máma ho malovala horším.kdo ví, to už nyní není podstatné, spíš jde o to, navázat pro ni příjatelné vztahy, což jistě možné je.

pc.mannns 30. 4. 2018 | 09:16

Po bitvě je každý frajtr chytřejší než generál.
A je mnoho Kecalů, ale jenom jedna Prodaná nevěsta.
Hlavně že se setkali.

Elynor 30. 4. 2018 | 08:45

Jako z filmu, jako z filmu No, kdyby to náhodou byla pravda, tak bych do toho nešťourala a nepátrala. Co bylo, bylo, odestáti se nemůže, pokud pán bude fungovat jako šikovný dědeček pro vnouče, prima. Ale na nějakou velkou lásku otcovskou bych to už neviděla. 30letá paní je dávno něco jiného než ta dvouletá holčička, a pán má jinou rodinu, kde taky musí fungovat jako otec a dědeček. Asi se to časem ustálí na nějakých víceméně zdvořilostních vztazích a občasných návštěvách kvůli vnoučeti, až toto bude větší, mimino si s dědečkem zatím žádnou zábavu neužije

lebahu 30. 4. 2018 | 07:51

Ona ta pravda bude někde napůl, oba rodiče si to přibarvují tak, aby z toho vyšli jako lepší. Před 30 lety mohl být nezodpovědný floutek (už z toho stihnul vyrůst). A bývalá manželka mohla dělat takový scény, že se párkrát pokusil děcko navštívit, ale časem to vzdal, pořídil si novou rodinu a "zapomenul". V každém případě je pro oba fajn, že se setkali, vyříkali si starý křivdy a chtějí zůstat v kontaktu i nadále.

monada 29. 4. 2018 | 18:26

@bojovníček: Já vím, že před školou je to problematické . Ale mohl si soudně požádat o styk s dcerou . Pokud by mu bránila je možné ji žalovat , ale jak píšeš vše je na dohodě. Aspoň teď má otce a dědečka .Nikdy není pozdě.

bojovníček 29. 4. 2018 | 13:35

Milá paní, ono počkat si na dítě před školou, může být i trestné. Neznáme nikdo , jak byl případ právně ošetřen. V každém případě , pokud jsou rodiče normální, měli by přístup k dítěti mít.

monada 29. 4. 2018 | 09:36

Když jí chtěl tak vidět mohl zajít před školu nebo požádat soudně o styk s dítětem .Pokud ona byla alkoholička tak měl více šancí jí dostat i do péče.
Hezký den .

Přečtěte si také

Horoskopy

Konečně je tady konec pracovního týdne. Jakmile vyjdete ze zaměstnání, tak se vám moc uleví. Už se…

Nejčtenější články

Doporučujeme